Filmy a volný časONLINE FILMY

Krudovci 2 new age online cz dabing nebo titulky

The Croods 2 new age online cz dabing je americký počítačem animovaný dobrodružný film z roku 2020, který produkovala společnost DreamWorks Animation a distribuovala společnost Universal Pictures. Pokračování filmu Croodsovi (2013) režíruje Joel Crawford (jeho celovečerní režijní debut) a scénář napsali Dan Hageman, Kevin Hageman.

 

Paul Fisher a Bob Logan podle příběhu původních režisérů Kirka DeMicca a Chrise Brusky. V hlavních rolích se objevují Nicolas Cage, Emma Stone, Ryan Reynolds, Catherine Keener, Clark Duke a Cloris Leachman, kteří si zopakovali své role z prvního filmu, a nově je doplňují Peter Dinklage, Leslie Mann a Kelly Marie Tran.

 

The Croods 2 new age online cz dabing

 

KINGS 2 NEW AGE online cz dabing

 

Pokračování filmu The Croods bylo poprvé oznámeno v roce 2013. Když se režiséři DiMicco a Sanders dali znovu dohromady, aby natočili film The Croods 2 new age online cz dabing. Jeho vývoj pokračoval v letech 2014 a 2015, dokud nebyl v listopadu 2016 zrušen kvůli obavám v reakci na akvizici DreamWorks společností Universal. V roce 2017 však byl projekt obnoven, když Crawford nahradil Sanderse a DiMicca v roli.

 

 

Film Croodsovi: Nový věk vyšel v USA 25. Listopad 2020. Celosvětově vydělal přes 191 milionů dolarů při rozpočtu 65 milionů dolarů a kritici jej označili za „dostatečně slušnou podívanou“ a pochválili herecké obsazení. Film byl také nominován na Zlatý glóbus za nejlepší animovaný film. Vánoční filmy – 10 nejkrásnějších vánočních filmů. 

 

Krudovci 2 new age film cz

 

THE CROODS 2 NEW AGE

 

Mezitím Eep zjistí, že Dawn nikdy neopustila vnitřní stranu zdi. Vzhledem k osamělosti, které čelila ve své jeskyni, Eep přesvědčila Dawn, aby použila Chunkyho k úniku ze země a přeskočila jejich zeď na cestu. A končí to tím, že Dawn bodne včela a opuchne jí ruka. Když ji Eep odvede domů, Guy ji po zjištění této skutečnosti vydírá za její nerozvážnost a nakonec ji necitlivě nazve „jeskynní dívkou“. Krudovci 2 new age online cz dabing. Při večeři roste napětí mezi rodiči i mezi Guyem a Eepem, zvláště když je odhalen Dawnin otok, což vyvrcholí tím, že Grug omylem prozradí svou a Philovu dohodu. Největší pavouci na světě

 

Když toho měl Croodi dost, rozhodli se ráno odejít, ale Guy se rozhodl zůstat, až se s Eepem dostanou ven. Zanedlouho na zemi zaútočí „opice Punch Monkeys“ (velikosti opic, ale s lidskou silou), protože Grug a Ugga snědli hromadu banánů, které Bettermanovi shromažďovali kolem své země, a zakázali jí je jíst. Phil prozradí, že každý den posílá opičákům Punčochářům banány, aby nechali Bettermany na pokoji, a protože je Grug a Ugga snědli, opičáci Punčocháři se naštvou, unesou Gruga, Phila a Guye a odvezou je do své země.

 

Krudovci 2 new age zdarma

 

Když jsou muži zajati, zbývající Chorvati a Bettermani je odcházejí zachránit. Nakonec se však ocitnou na ostrově plném vlčích pavouků, vlků s pavoučími rysy. Během jejich společného pobytu se Hope konečně zlomí. Odlétá na Croodsových a uniká. Během setkání s Vlčími pavouky však pochopí, že se mýlil, a přijme Croodsovy. Když zjistí, kde jsou ti muži. Jméno „Hromové sestry“ si vzaly podle jejího mladého věku v klanu.

 

Ve kterém byla žena exkluzivní. V domě opičáka Punch Gruga Guy a Phil brzy zjistí, že Philova změna trasy řeky pro zavlažování jeho farmy nevědomky připravila opičáky Punch o zásoby vody a že opičáci Punch potřebují banány nejen k jídlu, ale také k tomu, aby je nabídli velkému primátímu monstru jménem Spiny Mandrilla v naději, že ho uklidní. Opice Punch Monkeys donutí Gruga a Phila bojovat v gladiátorském stylu. Aby zjistili, kdo bude obětí, a když se navzájem vyčerpají, vymění si hořké city a Guy tak lituje toho, co řekl během svého a Eepova pádu.

 

Krudovci 2 new age online cz pohádka

 

CROWS 2 online

 

V září 2013 bylo potvrzeno, že Nicolas Cage, Emma Stone a Ryan Reynolds si v pokračování zopakují své role Gruga. Eep a Guy z prvního filmu. 21. Leslie Mann a Kat Dennings se k hlasovému obsazení připojily v květnu 2015. Krudovci 2 new age online cz dabing. Banánová maska na vlasy: získejte lesklé vlasy.

 

Mannová propůjčila svůj hlas luxusní matce konkurenční rodiny Hope Bettermanové, zatímco Denningsová měla propůjčit hlas její dceři Dawn. Bylo také oznámeno, že Catherine Keener a Clark Duke si zopakují své role Uggy a Thunka. V září 2017 bylo potvrzeno, že původní herci si své role zopakují. V říjnu 2018 byl do role Phila Bettermana obsazen Peter Dinklage. V říjnu 2019 společnost DreamWorks odhalila, že Denningsovou v roli Dawn nahradila Kelly Marie Tran. 

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button