Filmy a volný časONLINE FILMY

Labutí hlídka ve filmu online cz dabing nebo titulky

Tlapková patrola ve filmu online cz dabing nebo titulky je kanadský počítačově animovaný film založený na seriálu PAW Patrol, který vytvořil Keith Chapman. Film produkuje společnost Spin Master, která stojí za původním seriálem. Animaci poskytla společnost Mikros Image. Podle scénáře Billyho Frolicka, Brunkera a Boba Barlena režíroval Cal Brunker a produkovala ho Jennifer Dodgeová.

 

Labutí hlídka ve filmu online cz dabing nebo titulky

 

Labutí hlídka ve filmu online cz dabing nebo titulky

 

Jedná se o první z několika filmů produkovaných pod hlavičkou Spin Master Entertainment a první filmovou adaptaci série PAW Patrol. Zachránit ji před zlým starostou Humdingerem, než zničí rušnou metropoli. Hlasové obsazení bude zahrnovat Kingsleyho Marshalla. Keegan Hedley, Shayle Simons, Lilly Bartlam a Ron Pardo, kteří si zopakují své role v PAW Patrol. K nim se připojí nováčci Iain Armitage, Marsai Martin. Labutí hlídka ve filmu online cz dabing nebo titulky.  Yara Shahidi, Kim Kardashian, Randall Park. Dax Shepard, Tyler Perry, Jimmy Kimmel a Will Brisbin ve svých prvních hereckých rolích.

Premiéra filmu je ve Velké Británii naplánována na 9. Srpen 2021 a v USA 20. srpen 2021 od Paramount Pictures. Ve stejný den, kdy bude film uveden do kin, bude k dispozici také ke streamování na Paramount+, a to bez dalších nákladů pro předplatitele.

 

Labutí hlídka ve filmu cz 

 

Labutí hlídka ve filmu cz 

 

Když se největší rival PAW Patrol, starosta Humdinger, stane starostou nedalekého Adventure City a začne působit chaos, Ryder a oblíbená hrdinská mláďata zařadí nejvyšší rychlost, aby se s výzvou vypořádali. Labutí hlídka ve filmu online cz dabing nebo titulky. Zatímco jedno z mláďat se musí ve Městě dobrodružství vyrovnat se svou minulostí, tým najde pomoc v novém spojenci, bystré jezevčici Liberty. PAW Patrol, vyzbrojená novými vzrušujícími pomůckami a vybavením, bojuje za záchranu obyvatel Adventure City a zabránění starostovi Humdingerovi ve zničení rušné metropole. Účesy pro řídké vlasy.

V listopadu 2017 Ronnen Harary potvrdil, že společnost Spin Master „v současné době zvažuje, zda v příštích 12 až 24 měsících nerozšíří sérii PAW Patrol na celovečerní filmy“. V roce 2017 proběhly animační testy, aby se zjistilo, jak se postavy „přenesou na velké plátno“, a společnost v současnosti připravuje filmový scénář. 8. 11. listopadu 2019 bylo oznámeno, že o animaci, která vzniká v počítačové animaci, se postará společnost Mikros Image v Montrealu.

 

Film Swan Patrol 

 

Film Swan Patrol

 

S vývojem filmu se později potvrdilo 21. Únor 2020, film bude režírovat Cal Brunker. který předtím režíroval filmy The Nut Job 2: Nutty by Nature a Útěk z planety Země. Potraviny pro zdravé vlasy : 10 nejlepších potravin.

 13. března 2021 byl během předávání cen Nickelodeon Kids‘ Choice Awards 2021 představen exkluzivní první pohled na film. 3. Květen, postavy byly odhaleny a hlasové obsazení oznámilo své role. Před rolí šestnáctiletého herce Willa Brisbina ze Sherwood Parku v kanadské provincii Alberta. V Kanadě se Ryderovy role zúčastnilo více než 1 000 lidí.

 

Film cz dabing bez reklam

 

Film cz dabing bez reklam

 

 Labutí hlídka ve filmu online cz dabing nebo titulky.

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button