Filmy a volný časSEZNAMY FILMŮ

Nejlepší parodie Top 5 filmových parodií

Nejlepší parodie Top 5 filmových parodií .Filmové parodie, které by měl vidět každý milovník tohoto žánru . Seznam parodií na filmy .

5. Tohle je Sparta!

Tohle je Sparta! Filmové parodie

Bitva začíná! Hrdinný Leonidas, jehož jedinou zbraní jsou kožené spodky, vede oddíl třinácti bojovníků, kteří brání Spartu před nájezdem Peršanů, včetně Rockyho Balboy, Transformers a hrbaté Paris Hilton. Tato bláznivá parodie vás rozesměje k slzám.

Příběh hrdinného Leonida a tří set statečných Sparťanů, kteří do posledního muže padli, aby zabránili invazi armády Peršanů vedené králem Xerxem, se dočkal bláznivé parodie.

Plešatění a jak mu čelit , Vypadávání vlasů u mužů

Místo Gerarda Butlera povede družinu třinácti bojovníků (ano, čtete správně) Kevin Sorbo (ex-Hercules) a k jejich nepřátelům se přidají Ghost Rider se Shrekem, Rocky Balboa, Transformers a hrbatá Paris Hilton. V této bláznivé komedii režisérů Jasona Friedberga a Aarona Seltzera se objeví i další slavné osobnosti, ale ani ty nejsou ušetřeny.

4. Padesát odstínů černé

Filmové parodie

Padesát odstínů černé Parodie na filmy


Držte si kalhotky a bránici, přichází dráždivá a na padesát způsobů šťavnatá parodie „Padesát odstínů černé“. Stejně jako Greyovy bestsellery přináší několik šokujících odhalení a hned to první je, že erotický trhák a drzá komedie jdou nehorázně dobře dohromady! Emocionálně vypjatá a děsivě vážná komedie si zkrátka zaslouží pořádný humor a naprostou zábavu. Nejlepší parodie .

Proto tentokrát nebudou cílem erotogenní zóny a odvážné myšlenky, ale především centra smíchu. Co kdyby byl Christian spíše Černý než Šedý, k penězům přišel poněkud pochybným způsobem a v posteli byl naprosto marný ?

3. Sága Sairajt

Filmové parodie

Sajrajt Saga Parodie na filmy


Zakousněte se do neuvěřitelně vtipné parodie TUPCI v rozšířené verzi, která servíruje ještě větší porci nestydatého humoru a zatraceně dobré zábavy!Nejlepší parodie .

Křivky Beccy sotva nastoupily na střední školu a už po ní jdou dva nadpřirození nápadníci: náladový upír a přerostlý vlkodlak. Geniální autoři Scary Movie představují komedii, která vás nenechá ani minutu vysmát! Jednu z vedlejších rolí hraje Ken Jeong (čtyři po kocovině).

2. Bláznivý výstřel

Filmové parodie

Bláznivý výstřel


Někdo nezažije nic dobrodružného,i když se pořeže. A někteří lidé prostě vyjdou na ulici a ocitnou se uprostřed těch nejšílenějších situací, jaké si lze představit. Jedním z nich je poručík losangeleské policie Frank Drebin.Filmové parodie.

10 nejlepších hororů podle skutečných událostí

Musíme však po pravdě říci, že Frank nedostává nic zadarmo, že tvrdě a systematicky pracuje na všech zmatcích, které jeho osobu vždy a všude provázejí. A protože štěstí, jak známo, přeje připraveným, je zbytek jen logickým vyústěním zápletky. Jako například nyní, kdy má Los Angeles navštívit sama britská královna Alžběta a oddíl, jehož je Frank členem, má za úkol chránit její …

1. Parodie na filmy o abnormálních aktivitách

několik abnormálních aktivit


Když se Malcolm konečně rozhodne pověsit staromládenecký byt na hřebík a dovolí své přítelkyni, aby se k němu nastěhovala, netuší, kdo s ní přijde. Po několika podivných událostech se Malcolm a Keisha rozhodnou natočit podivnou činnost a zjistí, že Keishu posedl šílený duch. Nejlepší parodie .

Malcolm požádá o pomoc kněze, aby z Keishy vymítal ducha, čímž zachrání jejich vztah a hlavně Malcolmův sexuální život…

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button