Filmy a volný časONLINE FILMY

Mortal kombat online cz dabing nebo titulky

Mortal Kombat online cz dabing je americký bojový fantasy film z roku 2021, který vychází ze stejnojmenné videoherní série a je restartem filmové série Mortal Kombat. Ve filmu hrají Lewis Tan, Jessica McNamee, Josh Lawson, Tadanobu Asano, Mehcad Brooks, Ludi Lin, Max Huang, Chin Han, Joe Taslim a Hiroyuki Sanada. Režie: Simon McQuoid (jeho celovečerní režijní debut)

 

Podle scénáře Grega Russa a Davea Callahama a scénáře Russa a Orena Uziela. [5] Film sleduje Colea Younga, vymydleného bojovníka smíšených bojových umění, který neví o svém skrytém původu ani o tom, proč ho loví zabiják Sub-Zero. V obavách o bezpečí své rodiny vyhledá skupinu bojovníků, kteří byli vybráni, aby bránili pozemský svět před světem cizinců.

 

Mortal kombat online cz dabing nebo titulky

 

Mortal kombat online cz dabing nebo titulky

 

Po kritickém a komerčním neúspěchu filmu Mortal Kombat: Zánik z roku 1997 se třetí film Mortal Kombat téměř dvě desetiletí potácel v pekle vývoje. Na konci roku 2010 společnost Warner Bros. Pictures a New Line Cinema (jejíž mateřská společnost získala sérii od Midway Games v roce 2009), aby vytvořily nový film. Mortal kombat online cz dabing nebo titulky.  Režie se ujal Kevin Tancharoen, který napsal scénář podle filmu Mortal Kombat. : Krátký film o znovuzrození. James Wan byl oznámen jako producent v srpnu 2015 a McQuoid byl najat jako režisér v listopadu 2016. Produkce probíhala v Adelaide Studios v Adelaide a na dalších místech v Jižní Austrálii. Hlavní fotografování probíhalo od září do prosince 2019. Filmy o ninjích :10 nejlepších filmů o ninjích. 

 

Mortal Kombat byl mezinárodně uveden do kin dne 8. dubna 2021 a poté byl vydán v USA 23. Duben, současně v kinech IMAX a na streamovací službě HBO Max. Podle serveru Metacritic získal film smíšené hodnocení, na serveru Rotten Tomatoes se shodli, že je „převážně pro fanoušky“. Film celosvětově vydělal 100 milionů dolarů a stal se streamovacím hitem na HBO Max, což je jeho dosud nejúspěšnější vydání.

 

Sledujte film online

 

sledovat film 2021 online

V Japonsku v roce 17. Století staří zabijáci Lin Kuei pod vedením Bi-Hana zabijí bojovníky konkurenčního klanu Shirai Ryu vedeného Hanzem Hasashim, včetně Hanzovy manželky a syna. Hanzo zabije útočníky dříve, než ho zabije Bi-Han, což má za následek odsouzení jeho duše do podsvětí. Přichází Raiden, bůh hromu, a odvádí Hanzovu dceru, která přežila, do bezpečí. Dárek pro maminku k narozeninám 22 tip na dárek. 

 

Mortal kombat online cz 2021

 

Mortal kombat online cz 2021

 

V současné době říše Outworld porazila Earthrealm v devíti z deseti turnajů známých jako „Mortal Kombat“; pokud Earthrealm prohraje desátý turnaj. Pravidla stanoví, že ho dobude Outworld. Starobylé proroctví však říká, že „krev Hanza Hasashiho“ sjednotí novou generaci šampionů Zeměsvěta, aby zabránila vítězství Outworldu. Toho si je vědom čaroděj, který pojídá duši Shang Tsunga, jenž dohlížel na posledních devět vítězství. Vyšle své bojovníky, aby před začátkem dalšího turnaje zabili šampiony Zeměplochy s dračím znamením. Mortal kombat online cz dabing nebo titulky.

 

Jeden z takových šampionů, bývalý profesionální bojovník MMA Cole Young, je spolu se svou rodinou napaden Bi-Hanem, nyní zvaným Sub-Zero. Major speciálních jednotek Jackson „Jax“ Briggs však mladíky zachrání a navede je, aby našli jeho partnerku Sonyu Bladeovou. Jax zůstává v boji se Sub-Zerem, ale přichází při tom o ruce.

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button