Filmy a volný časONLINE FILMY

Hodně štěstí Mr. Big online cz dabing

Good Luck Mr Big online cz dub je britská sexuální komedie a drama z roku 2022, kterou režírovala Sophie Hyde a napsala Katy Brand. Ve filmu hrají Emma Thompson a Daryl McCormack.

 

Hodně štěstí Mr. Big online cz dabing

 

Hodně štěstí Mr. Big online cz dabing

 

Film Good Luck to You, Leo Grande měl světovou premiéru na filmovém festivalu Sundance 2022 22. ledna 2022 a do kin byl uveden 17. Červen 2022, ve Velké Británii od Lionsgate a ve Spojených státech digitálně od Searchlight Pictures jako Hulu Original Movie.

 

Online Hodně štěstí, pane Big

 

Online Hodně štěstí, pane Big

 

Nancy Stokesovou v hotelovém pokoji přivítá mladý sexuální pracovník Leo Grande. Nancy je znepokojena, protože si ho objednala online ve vzácném okamžiku sebeobětování v rámci svého do značné míry potlačovaného života. Nancy vysvětluje, že její manžel, který zemřel před dvěma lety, byl jediným sexuálním partnerem, kterého kdy měla, a jejich sexuální život byl velmi nenaplněný. Filmy o žralocích

Manžel jí nikdy nedovolil, aby s ním prováděla orální sex, ani on jí ho neprováděl, protože tvrdil, že je to pro něj ponižující. Nancy nikdy v životě nezažila orgasmus, pouze ho před manželem předstírala při misionářském sexu bez vášně, od kterého se nikdy neodklonili. Nancy se také stydí za svůj vzhled a věk, k čemuž ji Leo bez skrupulí nabádá.

 

Nový film 2022

 

Nový film 2022

 

Nancy mluví s Leem, aby se cítila dostatečně pohodlně na to, aby se s ním mohla fyzicky sblížit. Svěřuje se mu s podrobnostmi o svých dospělých dětech, které ji zklamaly, a o své předchozí práci učitelky náboženství. Leo jí vypráví některé podrobnosti o svém životě, včetně toho, že jeho matka věří, že je dělníkem na ropné plošině. Přestože Leo před rodinou tají svou skutečnou práci, za sexuální služby se nestydí ani jich nelituje, považuje je za nezbytnou službu a uklidňuje Nancyiny rozpaky nad tím, že ho zaměstnala.

Sledujte 2022 online zdarma

 

Sledujte 2022 online zdarma

 

Nancy vypráví o svém nejsmyslnějším zážitku, který zažila jako teenagerka na rodinné dovolené v Řecku; odvedl ji zaměstnanec hotelu, a když byli sami v hotelové zahradě, začal ji líbat a osahávat, dokud ho nevyrušila a neutekla. Když Leo vidí, že Nancy je vzrušená a uvolněná svým vlastním příběhem, sevře ji v prstech a políbí ji.

 

O týden později se Nancy setkává s Leem ve stejné místnosti při druhém sezení, kdy je již uspokojena, ale nedosáhne orgasmu. Nancy předloží Leovi seznam sexuálních aktivit, které by chtěla poprvé vyzkoušet, počínaje orálním sexem. Nancy se však opět obává intimního kontaktu s Leem.

 

Sledovat Hodně štěstí, pane Big online

 

Sledovat Hodně štěstí, pane Big online

 

Její nervy ještě zhoršují telefonáty od dcery, která od otcovy smrti na Nancy příliš spoléhá. Leo uvolňuje Nancy tancem a masáží. Když jí Leo radí, aby nebyla posedlá touhou dokončit celý seznam sexuálních úkonů během jedné noci, Nancy mluví o tom, že by měla obětovat své mládí a potenciální dobrodružství pro svou rodinu. Leo odhalí, že má mladšího bratra v armádě, se kterým se odcizil.

 

Leo navrhuje, aby si Nancy objednala více sezení a snížila tak tlak, který na sebe vyvíjí. To Nancy urazí a obviní ho, že se na ní snaží vydělat další peníze. Ptá se Lea, proč dělá sex, a on jí vysvětluje, že mu dělá opravdové potěšení, když vidí, jak jsou jeho klienti spokojení, ať už jsou kdokoli a mají jakékoli preference. Nancy vidí, jak se Leo při popisu své práce vzrušuje, což zase vzrušuje ji, a nakonec mu provede felaci.

 

Film bez reklam

 

Film bez reklam

 

Nancy si objedná Lea na třetí sezení ve stejné místnosti. Tentokrát jí provede orální sex, což je druhá položka na jejím seznamu, která se jí líbí, ale stále ji nepřivede k orgasmu. Nancy se snaží Lea vyzpovídat a zjistit více podrobností o jeho životě. Odvrací se tím, že je tu proto, aby poskytoval fantazii, a nic víc. Nancy se přizná. Lea ho kyberšpehovala a odhalila jeho pravé jméno: Connor. Ptá se, zda mohou být přáteli i mimo tato sezení. Povzbuzuje Lea, aby o své práci řekl rodině, a dokonce mu to nabídne. Promluví za něj s jeho matkou. Vlasy.

 

Drama 2022 Good Luck Mr. Big online cz dabing 

 

Leo, rozrušený Nancyiným zásahem do soukromí, se oblékne a řekne to Nancy. Aby si ji už nikdy neobjednala, a vyhrožuje jí, že ji odhalí jako klienta. Pokud se pokusí kontaktovat jeho rodinu nebo prozradí jeho osobní údaje někomu jinému. Krátce poté, co Leo odletí, se vrátí pro mobilní telefon, který nechal v pokoji. Než najde telefon a odejde, Leo se přizná. Když mu bylo patnáct, matka se ho zřekla, protože se mu hnusilo, kým je, a on lidem říká, že je mrtvý.

 

Novinky na internetu

 

Nancy objedná Lea na čtvrté sezení, ale domluví si s ním schůzku v hotelové kavárně, aby se mu mohla omluvit a rozloučit se s ním. Přijímá odpovědnost za své chování a přiznává, že se ve skutečnosti jmenuje Susan Robinsonová. Děkuje Leovi za to, že se díky němu cítí sebevědomě a sexuálně probuzená. Doporučila Lea několika ženám ve svém okolí, které podle ní jeho služby zoufale potřebovaly stejně jako ona. Leo prozradí, že jeho matka se ho zřekla proto, že ho jako teenagera přistihla při skupinovém sexu s kamarády. Jeho matka stále nechce uznat jeho existenci, dokonce kolem něj prošla, když je nedávno viděli na veřejnosti. Leo však bratrovi prozradí svou práci a začnou spolu znovu mluvit. Žraloci filmy 25 nejlepších filmů o žralocích.

 

Film přes internet

 

Z číšnice Becky se vyklube jedna z bývalých studentek Nancy. A přeruší je, aby jim vyprávěla příběh o tom, jak jí a jejím kamarádkám Nancy za to vynadala. Do školy chodí v krátkých sukních a ona je nazývá „děvkami“. Nancy se omluví za své dřívější odsuzující chování a přizná se k jejich vztahu. S Leem a doporučuje jeho služby i Becky. Nancy pozve Lea na závěrečné sezení do jejich hotelového pokoje v horním patře. Tam se vášnivě oddávají všem zbývajícím sexuálním aktům z Nancyina seznamu. Filmy o mimozemšťanech : 10 nejlepších filmů.

Přestože Nancy absolvovala všechny, stále nedosáhla orgasmu. Zatímco Leo hledá sexuální hračku. Nancy, která je přivolána na pomoc, ho pozoruje, jak chodí nahý, a začne masturbovat. Což mu přivodí první orgasmus. Když Leo ráno odchází, Nancy mu poděkuje a řekne mu. Toto bude jejich poslední sezení, protože už ho nepotřebuje. Sama v hotelovém pokoji Nancy obdivuje své nahé tělo.

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button