Filmy a volný časONLINE FILMY

Snoubenec nebo milenec online cz dabing

Snoubenec nebo milenec online cz dabing. V roce 2035 zkoumá posádka mise Ares III na Marsu Acidalia Planitia v marsovský sluneční den (sol) 18. jeho 31solární expedice. Silná prachová bouře hrozí svržením jejich vozítka pro výstup na Mars (MAV).  Astronauta Marka Watneyho zasáhly trosky. Když se MAV ocitl na pokraji převrácení. Zbylá posádka se vydala na oběžnou dráhu k lodi Hermes.

 

Snoubenec nebo milenec online cz dabing

 

Watney se po bouři probouzí zraněný a s varováním před nízkým obsahem kyslíku. Vrací se do povrchového prostředí posádky („Hab“) a ošetřuje si zranění. Když se Watney zotaví, začne si psát videodeník. Protože nemá spojení se Zemí, jedinou šancí na záchranu je další mise na Mars o čtyři roky později: Ares IV přistane ve vzdálenosti 3200 km v kráteru Schiaparelli. Watneyho bezprostřední starostí je jídlo. Jako botanik mise improvizuje zahradu uvnitř hibernačního stanoviště s využitím marťanské půdy hnojené biologickým odpadem posádky a vyrábí vodu ze zbytků raketového paliva. Pak zasadí nepoužité brambory posádky. Začíná také upravovat vozítko pro cestu na stanoviště MAV Ares IV. Pes do bytu : 15 nejlepších plemen do bytu.

 

Snoubenec nebo milenec film zdarma

 

Snoubenec nebo milenec online cz dabing

 

Snoubenec nebo milenec online cz dabing , který si prohlížel letecké snímky stanoviště, uviděl přemístěné zařízení a uvědomil si, že Watney je naživu. Ředitel NASA Teddy Sanders tuto zprávu zveřejnil, ačkoli posádce Ares III nebylo řečeno, aby se nadále soustředila na svou misi. Sanders má navrch nad letovým ředitelem Mitchem Hendersonem, který se domnívá, že by to posádka měla vědět.

 

Snoubenec nebo milenec online cz dabing nebo titulky

 

Snoubenec nebo milenec film zdarma

 

Watney se s vozítkem vydá vyzvednout nedalekou sondu Pathfinder, která se odmlčela v roce 1997. Pomocí kamery a motoru naváže Pathfinder základní obousměrnou komunikaci se Zemí, zpočátku pomocí ručně psaných znaků. Poté odesílá a přijímá ASCII v šestnáctkové soustavě. NASA rozesílá softwarovou záplatu, která umožní propojení vozítka s Pathfinderem a komunikaci prostřednictvím textových zpráv. Watney se zlobí, že posádka Hermesu neví, že je naživu. I když jim nevyčítá, že ho nechali na holičkách. Sanders nakonec dovolí Hendersonovi, aby je informoval. Jak vytvořit webové stránky rychle, levně a bez programování.

 

Snoubenec nebo milenec herci

 

Snoubenec nebo milenec herci

Ředitel mise Mars Vincent Kapoor a ředitel Laboratoře tryskového pohonu (JPL). Bruce Ng připravuje vesmírnou sondu Iris. To Watneymu zajistí dostatek jídla, aby přežil do příletu Aresu IV. Mezitím netěsná komora Haba nefunguje správně a exploduje. Haba je vystavena marťanskému klimatu, které ničí rostliny brambor a sterilizuje půdu. Sanders.Raketa krátce po startu exploduje. Watney nyní věří. Že jeho smrt na Marsu je nevyhnutelná.

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button