Filmy a volný časONLINE FILMY

Respect online cz dabing nebo titulky zdarma

Respect online cz dabing nebo titulky je připravovaný životopisný film založený na životě americké zpěvačky Arethy Franklin. V režii Liesl Tommy (jeho celovečerní režijní debut), podle scénáře Tracey Scott Wilson, hraje Jennifer Hudson jako Franklin. Ve vedlejších rolích se objeví Forest Whitaker, Marlon Wayans, Audra McDonald, Marc Maron, Tituss Burgess, Saycon Sengbloh, Hailey Kilgore, Heather Headley, Skye Dakota Turner, Tate Donovan a Mary J. Blige.

 

Respect online cz dabing nebo titulky

 

Respect online cz dabing nebo titulky

 

Ve Spojených státech vydává United Artists Releasing a celosvětově Universal Pictures. Respektujte online cz dabing nebo titulky. Aretha Franklinová je bezpochyby nejlepší soulovou zpěvačkou všech dob – a tak hrát ji v životopisném filmu nikdy nebylo snadné, ale podle nedávno zveřejněného klipu se zdá, že Jennifer Hudsonová tuto roli splnila.

 

 

V novém minutovém úryvku z filmu zaznívá v podání držitelky Oscara nejznámější píseň Královny soulu, z níž je odvozen i název filmu – Respekt. Naštěstí se kina ve Velké Británii již mohou znovu otevřít, a tak se Respect nebude dále zdržovat. Film mapuje Arethin život a kariéru – ve vedlejších rolích se objeví Forest Whitaker, Marlon Wayans, Audra McDonald a Mary J. Blige – a Husdon řekl, že hrát hlavní roli bylo „osudové“.

 

Respekt film online

 

Respekt film online

 

„Když se ohlédnu za svou kariérou, Aretha byla předchůdcem toho všeho,“ řekla v ukázce z nedávné akce. „Je to svým způsobem osud.“ Nemoci králíků.

Film společnosti MGM, který režírovala Liesl Tommy a napsala Tracey Scott Wilson, sleduje Franklinovou od jejích skromných začátků v otcově kostelním sboru až po hudební legendu. Která je na vrcholu žebříčku Billboard.

Zde je vše, co potřebujete vědět o filmu Respect, kdy přijde do britských kin a kdo je v něm hlavní hvězdou.
Potvrzeno: v amerických kinech je Respekt 13. Srpen 2021. Společnost Universal nyní potvrdila datum vydání ve Velké Británii na 10. Září 2021.

 

Respect cz film přes internet

 

Respect cz film přes internet

 

Naštěstí se kina ve Velké Británii již mohou znovu otevřít, a tak se Respect nebude dále zdržovat. Premiéra filmu byla původně naplánována na 14. Srpen 2020. Respektujte online cz dabing nebo titulky. Účesy pro řídké vlasy.

Naštěstí se kina ve Velké Británii již mohou znovu otevřít, a tak se Respect nebude dále zdržovat.

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button