Filmy a volný časONLINE FILMYUncategorized @cs

Bež online cz dabing nebo titulky HD zdarma

Utíkejte! je americký psychologický thriller z roku 2020, který režíroval Aneesh Chaganty a napsali ho Chaganty a Sev Ohanian. Bež online cz dabing , Ve filmu hraje Kiera Allenová doma vyučovanou teenagerku, která začne tušit, že její matka (Sarah Paulsonová) před ní skrývá temné tajemství.

 

Bež online cz dabing

 

Utíkejte! online cz dabing nebo titulky HD zdarma

 

Utíkejte! zveřejněno 20. listopadu 2020 společností Hulu, v kinech v dalších zemích společností Lionsgate a mezinárodně společností 2. duben 2021 Netflix. Film získal vesměs pozitivní recenze. Po uvedení se stal nejúspěšnějším původním filmem společnosti Hulu.
Diane Shermanová předčasně porodí dceru, kterou později vidí ležet v inkubátoru obklopenou nemocničním personálem. Na obrazovce jsou definice arytmie, hemochromatózy, astmatu, diabetu a paralýzy.

 

O sedmnáct let později v Pascu ve státě Washington čeká její dospívající dcera Chloe, která se pohybuje na invalidním vozíku, na dopisy o přijetí na vysokou školu, ale Diane jí opakovaně brání, aby se s poštou setkala. Chloe najde zelené kapsle předepsané její matce. Chloe zkontroluje láhev a najde na ní lékárenskou etiketu se jménem, které by se vztahovalo na Diane. Snaží se vyhledat název léku, trigoxin, ale jejich internet už nefunguje. Z matčiny ložnice, kde je jediná pevná linka v domě, vytočí číslo cizího muže a požádá ho, aby vyhledal drogu. Muž jí řekne, že je to lék na srdce a že na všech obrázcích léku je malá červená pilulka. 10 nejlepších hororů podle skutečných událostí.

 

Podívejte se na film zdarma

 

film cz dabing

 

Chloe požádá matku, aby ji vzala do kina. Během filmu předstírá, že jde na záchod, a spěchá do lékárny naproti přes ulici. Lékař jí nejprve odmítá říct, co je to za lék, ale nakonec jí prozradí, že je to relaxační látka ridokain určená pro psy. Když se Chloe zeptá, co by se stalo, kdyby si člověk lék vzal, lékárník řekne, že by mu mohly znecitlivět nohy, a Chloe se začne hyperventilovat. Matka ji najde, uklidní a odvede domů.

 

Chloe se probudí v posteli a zjistí, že její dveře jsou zamčené a připoutané řetězem, takže nemůže utéct. Když vidí, že tam matčino auto není, vytáhne se z okna a nakonec se dostane k oknu matčiny ložnice. Dostane astmatický záchvat a spěchá pro inhalátor. Snaží se dostat k rampě, která jí umožňuje sjet dolů, ale dráty jsou přerušeny. Chloe shodí vozík ze schodů a skutálí se za ním.

 

Utíkejte! online cz 2021 horor

 

béžový film 2021

 

Uvidí na silnici poštovní vůz a spěchá ho zastavit. Vysvětluje, co dělá její matka, když kolem projíždí Diane, vidí Chloein vozík a zastaví.Bež online cz dabing .Řidič řekl Diane, že jí nemůže dovolit Chloe odvézt, a Chloe řekla pošťačce, že chce jít na policii. Když však zavíral dodávku, aby odvezl Chloe na policejní stanici, Diane ho bodla uspávací pistolí. Chloe se probudí ve sklepě s připoutaným invalidním vozíkem. Mastné vlasy : 5 domácích prostředků.

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button