Filmy a volný časONLINE FILMY

Cruella online cz dabing nebo titulky HD zdarma

 Cruella online cz dabing nebo titulky je americká kriminální komedie z roku 2021, která vznikla na motivy postavy Cruelly de Vil z románu Dodie Smithové Sto a jeden dalmatin z roku 1956.

 

Cruella online cz dabing nebo titulky

 

Cruella online cz dabing nebo titulky

 

Film režíroval Craig Gillespie podle scénáře Dany Foxové a Tonyho McNamary, který napsali Aline Brosh McKenna, Kelly Marcel a Steve Zissis. Jedná se o třetí hranou adaptaci série 101 dalmatinů, která slouží jako prequel. V hlavní roli Emma Stone. Ve vedlejších rolích se představí Emma Thompson, Joel Fry, Paul Walter Hauser, Emily Beecham, Kirby Howell-Baptiste a Mark Strong. Cruella online cz dabing. Děj se odehrává v Londýně během punkrockového hnutí 70. let. let, se točí kolem začínající módní návrhářky Estelly Millerové, která prozkoumává cestu, jež ji dovede až k pověstné začínající módní návrhářce známé jako Cruella de Vil.

 

Společnost Walt Disney Pictures oznámila vývoj filmu v roce 2013, producentem byl Andrew Gunn. Stone byla do filmu obsazena v roce 2016 a působila také jako výkonná producentka spolu s Glenn Close, která Cruellu ztvárnila v předchozích celovečerních adaptacích 101 dalmatinů (1996) a 102 dalmatinů (2000). Natáčení probíhalo od srpna do listopadu 2019 v Anglii.

 

Podívejte se na film v HD

 

Podívejte se na film v HD

 

Cruella měla premiéru v Los Angeles 18. 28. května 2021, což byla první velká událost na červeném koberci V USA byl film uveden do kin a současně byl k dispozici na discích Disney+ a Premier Access. Květen. Jak pes vyznává lásku? Zde je 10 způsobů. Film celosvětově vydělal 129 milionů dolarů a získal uznání kritiky za Gillespieho režii, herecké výkony (zejména Stone, Thompson a Hauser), kostýmy, produkční hodnoty a soundtrack, ale kritiku za scénář. V současné době se připravuje pokračování. Dárek pro sestru 24 skvělých tipů na dárky.

 

Cruella online cz 

 

Cruella online cz 

 

Estella Millerová je kreativní dítě s nadáním pro módu, ale má kruté sklony, kvůli kterým si její matka Catherine vysloužila přezdívku „Cruella“. Kvůli Estellině vzpurné povaze stáhne Catherine dceru ze školy a plánuje se přestěhovat do Londýna. Cestou se zastaví na večírku pořádaném bohatou baronkou von Hellmanovou, aby ji požádal o finanční pomoc. Cruella online cz dabing. Estella je svědkem toho, jak její matku shodí z útesu a zabijí ji barončini divocí dalmatini. Osiřelá Estella se dostane do Londýna a spřátelí se se dvěma pouličními uličníky Jasperem a Horácem. Aby si toho nevšimla, obarví si černobílé vlasy na červeno.

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button