Filmy a volný časONLINE FILMY

Top Gun Maverick online 2022

Top Gun Maverick online cz dabing 2022 je americký akční film z roku 2022, který režíroval Joseph Kosinski. Napsali ho Ehren Kruger, Eric Warren Singer a Christopher McQuarrie podle příběhu Petera Craiga a Justina Markse. Jedná se o pokračování filmu Top Gun z roku 1986. Tom Cruise hraje hlavní roli testovacího pilota Mavericka spolu s Milesem Tellerem, Jennifer Connelly, Jonem Hammem, Glenem Powellem, Lewisem Pullmanem, Edem Harrisem a Valem Kilmerem. Cruise a Kilmer si zopakovali své role z prvního filmu.

 

Top Gun Maverick online 2022

 

Top Gun Maverick online 2022

 

Zkušební pilot kapitán Pete „Maverick“ Mitchell se po třiceti letech služby záměrně vyhýbá povýšení v hodnosti.  Top Gun: Maverick online. Jednoho dne je Maverick povolán, aby na příkaz svého přítele, námořního letce a bývalého rivala, admirála Toma „Icemana“ Kazanského, který je velitelem americké tichomořské flotily, vedl výcvik skupiny absolventů programu Top Gun pro specializovanou misi. Mezi nimi je i poručík Bradley „Rooster“ Bradshaw, syn Maverickova zesnulého nejlepšího přítele Nicka „Goose“ Bradshawa.

 

Film Top Gun Maverick

 

 

Vývoj filmu začal v roce 2010, kdy společnost Paramount Pictures nabídla Jerrymu Bruckheimerovi a Tonymu Scottovi natočit pokračování filmu Top Gun. Christopher McQuarrie dostal také nabídku napsat scénář k pokračování, v němž se údajně v menší roli objeví postava Toma Cruise – Maverick. Peter Craig, Justin Marks, který film označil za svůj vysněný projekt, Ashley Edward Miller a Zack Stentz se měli podílet na scénáři. Vypadávání vlasů? Jezte těchto 9 potravin, které zabraňují vypadávání vlasů.

 

Akční drama 2022

 

Akční drama 2022

 

Na otázku, jaký je jeho nápad na nový film Top Gun, Scott odpověděl: „Tento svět mě fascinoval. Je to tak jiné, než to bylo původně. Ale nechci dělat remake. Nechci točit nový film. Chci natočit nový film.“ Film se údajně zaměří na konec éry psích spřežení a roli bezpilotních letounů v moderní letecké válce a Cruisova postava Mavericka bude létat na letounu F/A-18 Super Hornet. Po Scottově sebevraždě zůstávala budoucnost pokračování nejistá. Producent Jerry Bruckheimer zůstal projektu věrný, zejména vzhledem k zájmu Cruise a Kilmera.

 

Herci Top gun

 

Herci Top gun

 

V červnu 2017 Cruise prozradil, že se film bude jmenovat Top Gun: Maverick a Harold Faltermeyer se vrátí jako skladatel hudby. Cruise dále uvedl, že „letci jsou zpět, potřeba rychlosti. Budeme mít velké a rychlé stroje. Bude to soutěžní film, stejně jako první díl… ale pokrok pro Mavericka.“ Později téhož měsíce bylo potvrzeno, že film bude režírovat Joseph Kosinski, oficiální název však nebyl potvrzen. Nejdražší 2 euromince – Top 5.

 

Top Gun: Maverick online

 

Top Gun Maverick online

 

První trailer k filmu měl premiéru během Cruisova překvapivého vystoupení na Comic Conu v San Diegu 18. března. Červenec 2019. První trailer se setkal s velkou chválou fanoušků. Mnozí si návrat série pochvalují a někteří jej přirovnávají k filmu Star Wars: Vzestup Skywalkera. Hollywood Reporter napsal, že někteří fanoušci si toho všimli. Na bundě Cruisovy postavy chybí vlajka Čínské republiky (vlajka používaná vládou Tchaj-wanu) a vlajka Japonska. Obvinili společnost Paramount, že ji odstranila, aby se zavděčila čínskému spolufinacovateli Tencent Pictures.

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button