Filmy a volný časSEZNAMY FILMŮ

10 nejlepších hororů podle skutečných událostí

Top 10 hororů podle skutečných událostí .Seznam 10 nejlepších hororů podle skutečných událostí . Podívejte se na všechny , pokud se nebojíte. Je neuvěřitelné, že se tyto události vůbec staly. Horor podle skutečné události .

 

10. Nevinná zvířata

Nevinná zvířata


Film je natočen podle skutečné události. Clémentine je učitelka na střední škole v Bukurešti a Lucas je spisovatel. Společně žijí ve velkém domě uprostřed lesů. Jedné noci se však jejich šťastný život změní, když zjistí, že jsou tam „ONI“. V domě, před domem, všude. Kdo jsou? Co chtějí? Odpovědi na tyto otázky se pomalu odhalují a podněcují zoufalou touhu přežít.

9. Lovci lvů – 10 hororů podle skutečných událostí

Lovci lvů


Stavební inženýr plukovník John Henry Patterson přijímá od cynického podnikatele Beaumonta snad nejtěžší úkol svého života – stavbu železničního mostu ve východní Africe. Britové se zde snaží předstihnout německou a francouzskou konkurenci. Most má být postaven za pět měsíců. Za šest měsíců čeká Pattersonová dítě, takže chce být zároveň doma. Horor

 

Aby však mohl úkol splnit, musí nejen překonat stavební problémy, ale také se dočasně proměnit v lovce lvů, který napadá domorodé dělníky. Proti zákeřné dvojici krvežíznivých zvířat přezdívaných Duch a Temnota je téměř bezmocný. Dokončení železniční tratě na Pobřeží slonoviny je tak vážně ohroženo. Patterson proto požádá o pomoc zkušeného lovce Charlese Remingtona, aby mu pomohl proti lvům…

8. Kanibalové +18

Kanibalové +18


Příběh, který vám tento film vypráví, se skutečně stal. Skupina čtyř mladých reportérů se vydává do deštných pralesů Jižní Ameriky, aby natočila unikátní záběry domorodců, kteří se nikdy nesetkali s bělochy. Podaří se jim najít kmen domnělých lidožroutů, kteří však o bílé návštěvníky nejeví přílišný zájem.10 hororů podle skutečných událostí.

Plešatění a jak mu čelit , Vypadávání vlasů u mužů

10 hororů podle skutečných událostí .A tak se je mladí reportéři snaží vyrušit z jejich poklidného života. Film je nevhodný pro osoby mladší 18 let, protože obsahuje autentické záběry kanibalských orgií, které se v té době skutečně odehrávaly.


7. Ďáblův dům – 10 hororů podle skutečných událostí 
události

Dům ďábla


The House of the Devil je jedním z kritikou oceňovaných hororů roku 2009, který si vysloužil tím, že se rozhodně vyhnul všem neduhům současné žánrové produkce. Spíše představuje programovou nostalgickou cestu do doby, kdy horory ještě nebyly hnány k prvoplánovému efektu dravým tempem, bujarými kaskadérskými kousky nebo přehnanými lekačkami.

Nastavení pozemku do 80. let minulého století motivuje nejen účesy a kostýmy postav, ale i celou stylistickou paletu filmu. Dům ďábla tak není retro ani pocta, ale originální a pečlivě promyšlené dílo, kde nedramatická kamera ve stylu osmdesátých let a jednoduchost postav pomáhají budovat napětí, které pomalu narůstá až do snesitelnosti. Příběh vychází z rozšířené pověry z 80. let, že existují satanistické kulty, které unášejí děti pro své brutální rituály.

Podívejte se také na : 

Filmy o drogách : 10 komedií o drogách

10 hororů natočených podle skutečných událostí .Zdánlivě obyčejné trápení pohledné studentky, která ve finanční nouzi odpoví na inzerát hledající chůvu, má v tomto kontextu zlověstný nádech. Jemně strašidelný Dům ďábla je nejnápaditějším a také nejprecizněji zpracovaným původním americkým hororem posledních let, i když si musíme opakovaně připomínat, že vyžaduje spíše trpělivého a vnímavého diváka než otrlého diváka, který se mu naopak odmění intenzivním zážitkem.

6. Wolf Creek 2 – 10 hororů podle skutečných událostí

Wolf Creek 2 horory podle skutečných událostí horory podle skutečných událostí


Vrah z australského vnitrozemí Mick Taylor se po nějaké době vrací, aby sužoval další skupinu nic netušících turistů. Opravdový horor začíná ve chvíli, kdy se zamilovaný páreček paviánů vydá do kaňonu Wolf Creek, kde jsou nuceni strávit noc ve stanu.

Trojice turistů – Rutger, Katarina a Paul – navštíví během dovolené v australském vnitrozemí legendární kráter Wolf Creek. Jejich sen o dobrodružství se však změní v děsivou noční můru poté, co narazí na jednoho z místních obyvatel, který je postrachem všech turistů: nechvalně proslulého Micka Taylora. Zatímco se mu parta snaží uniknout, Mick uspořádá nervy drásající honičku nehostinným australským vnitrozemím. Nakonec přežije jen jeden – Paul. Mick ho zatáhne do svého doupěte, kde mu dá naplno pocítit svou krutost.10 hororů podle skutečných událostí. Kůň – Porozumění koni , vše o koních

Má-li mít Paul nějakou naději v zoufalém boji o přežití, z něhož ještě nikdo nevyvázl živý, bude muset využít veškerou svou vynalézavost a přimět muže, který stojí za vražedným lidožroutem, aby se proměnil ve stejně bezcitné monstrum.

5 hororů podle skutečných událostí

5. V moci ďábla

V moci ďábla horory podle skutečných událostí horory podle skutečných událostí


Emily Rose je hodná, zbožná dívka, která byla přijata na univerzitu. Poprvé se v jejím životě začnou dít podivné věci, když jedné noci zůstane sama na koleji, protože její spolužáci odešli domů. Ďáblovy útoky začaly tím, že ucítila zápach spáleniny, věci kolem ní se samovolně pohybovaly, pak se jejího těla zmocnil zlý duch a začal s ní manipulovat proti její vůli. Později se tyto jevy stávaly stále častějšími a pronásledování stále intenzivnějším.

4. Texaský masakr motorovou pilou Horor podle skutečné události 

Texaský masakr motorovou pilou Horor natočený podle skutečné události Horor natočený podle skutečné události
Producent Michael Bay (Skála, Armageddon, Pearl Harbor) připravil pro diváky brilantní horor. Film, který musíte vidět, i když před ním zavřete oči. Horor Texaský masakr motorovou pilou se s víkendovými tržbami 29,1 milionu dolarů za první tři dny uvedení zařadil mezi nejvýdělečnější filmy. Horor podle skutečné události.

Není divu, že jej produkuje slavný režisér Michael Bay, který má na kontě hity jako Skála, Armageddon, Pearl Harbor, Bídníci a Bídníci II. Příběh filmu je inspirován skutečnou událostí, která se odehrála v Texasu v roce 1973. Tehdy skupina kolemjdoucích teenagerů bojovala na odlehlé farmě o holé přežití s rodinou psychopatických zabijáků.

3. Útěkový horor podle skutečné události 

Útěk horor natočený podle skutečné události horor natočený podle skutečné události horor natočený podle skutečné události


Fotograf Chris (Daniel Kaluuya) přijíždí se svou přítelkyní Rose (Allison Williams) na návštěvu k jejím rodičům. Ujišťuje ho, že všechno bude v pořádku, vždyť jeho rodiče jsou vzdělaní běloši a jeho černý původ jim vadit nebude. Filmy podle skutečných událostí.

 

Po příjezdu se však začnou dít podivné věci, od rozpoznání násilnického bratra přes dvojici černých sluhů až po „bílou“ párty. Chris správně tuší, že v této rodině není vše v pořádku, a to i za bílého dne.Jeden z nejlepších  hororů podle skutečné události.

2. 3:15 Zemřeš!

3.15 horory podle skutečných událostí horory podle skutečných událostí


13. listopadu 1974 obdržela policie šílený telefonát, který ji zavedl na Ocean Avenue 112 v Amityville na Long Islandu. Uvnitř rozlehlého domu se jim naskytl děsivý pohled – celá rodina DeFeových byla zavražděna. V následujících dnech se Ronald DeFeo mladší přiznal, že postupně zastřelil své rodiče a čtyři sourozence, a tvrdil, že ho k hrůzným vraždám vedly hlasy v domě. 10 hororů podle skutečných událostí .

O rok později se do tohoto domu stěhují George a Kathy Lutzovi se svými dětmi a věří, že to bude jejich vysněný domov. Krátce po jejich zasnoubení se však začnou dít podivné a nevysvětlitelné věci, ze všech koutů domu se ozývají podivné hlasy…

1. V zajetí démonů Filmy podle skutečných událostí události 

V zajetí démonů horory podle skutečných událostí horory podle skutečných událostí
Děsivý případ z domu v Amityville nebyl první – v Harrisville došlo k záhadným děsivým událostem již dříve. Horor „V zajetí démonů“, natočený podle skutečných událostí, vypráví děsivý příběh světoznámých vyšetřovatelů paranormálních jevů Eda a Lorraine Warrenových, kteří jsou povoláni na odlehlou farmu, aby pomohli rodině terorizované temnými silami. 

V nejděsivějším případě svého života jsou nuceni setkat se s mocnou démonickou bytostí.

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button