Filmy a volný časONLINE FILMY

The Beast online cz dabing 2022

 

Beast online cz dabing 2022 je americký survival thriller z roku 2022, který natočil režisér Baltasar Kormákur podle scénáře Ryana Englea a příběhu Jaime Primak Sullivana. Ve filmu hrají Idris Elba, Sharlto Copley, Iyana Halley, Leah Sava Jeffries a Riley Keough.

 

The Beast online cz dabing 2022

 

The Beast online cz dabing 2022

 

Vydání filmu Beast je ve Spojených státech naplánováno na 19. srpen 2022 a vydá ho společnost Universal Pictures. Nedávno ovdovělý manžel se vrací do Jižní Afriky. The Beast online cz dabing 2022.  kde se poprvé setkal se svou ženou, na dlouho plánovaném výletě se dvěma dospívajícími dcerami do rezervace, kterou spravuje starý rodinný přítel a kolega biolog.

Dobrodružné drama

 

Dobrodružné drama

 

Brzy je však napadne divoký lev, který loví lidi a požírá každého, kdo se mu postaví do cesty. Jejich cesta k uzdravení se změní v boj, v němž bude zkoušena jejich odolnost.

 

V září 2020 bylo oznámeno, že Idris Elba bude hrát v novém filmu společnosti Universal Pictures s názvem Beast, který vznikl podle původního nápadu Jaimeho Primak-Sullivana a režíroval ho Baltasar Kormákur. Sharlto Copley, Iyana Halley a Leah Sava Jeffries se k hercům připojí v červnu 2021. začalo natáčení 1. června 2021 v Jihoafrické republice a trval deset týdnů. Natáčení probíhalo také ve venkovských provinciích Limpopo a Severní Kapsko a v Kapském Městě. Umělecké filmy Top 10 uměleckých filmů , umělecký film

 

The Beast film online

 

The Beast film online

 

Veera Raghavan, agent indické RAW, je pověřen dopadením teroristy Umara Farooqa v Kašmíru. Přestože se mu to podaří, střela, kterou vypálí, aby zabránil Farooqovu útěku, zabije dítě, které osobně znal. Tato událost Veera traumatizuje a opouští RAW. Po jedenácti měsících se Veera stále vzpamatovává z následků smrti dítěte a trpí posttraumatickou stresovou poruchou. Na svatbě se seznámí s Preethi, která ho přesvědčí, aby se přidal k její bezpečnostní agentuře Domnic & Soldiers, kterou vede Dominic Irudhayaraj. Vláda státu Tamilnádu mezitím obdrží informaci o plánovaném velkém teroristickém útoku v Čennaí. Spolu s Preethi a Irudhayarajem navštíví Veera obchodní centrum East Coast, nejnovějšího klienta jejich agentury, kde si všimne podezřelých aktivit v obchodním centru a usoudí, že se ho zmocnil někdo jiný. Teroristé převlečení za Santa Clause obsadí nákupní centrum.

 

Online film zdarma

 

Online film zdarma

 

Veera, Preethi a několik dalších se bez úhony ukryjí v neotevřené restauraci. Vláda vedená bývalým Veerovým spolupracovníkem Altafem Hussainem se snaží vyjednávat s teroristy, kteří požadují propuštění Farooqa. Althaf se dozví, že Veera je také uvězněn v obchodním domě, a podaří se mu s ním navázat kontakt. Althaf se snaží Veera přesvědčit, aby jim pomohl. Veera, který zpočátku váhá, se nechá přesvědčit. The Beast online cz dabing 2022.  když si uvědomí, že teroristé jsou tu kvůli Farooqovi. Jednoho z teroristů zabije, druhého zajme živého a přivede ho do jejich úkrytu. Podaří se mu proniknout mezi teroristy a několik z nich zlikvidovat. Ministr vnitra, který je s teroristy spolčený, je přesvědčí, aby v přímém přenosu popravili jeho ženu a dceru Aparnu, které jsou rovněž v nákupním centru. Vláda ustoupí a souhlasí s propuštěním Farooka. Filmy o přežití : Nejlepší filmy o přežití 10

 

The Beast online cz dabing 2022

 

The Beast online

 

Veera se pomstí, unese Aparnu a její matku, vydává se za bangladéšského bojovníka, aby zmátl teroristy, a vyhrožuje, že je zabije, pokud Farooqa propustí. Vůdce teroristů Umar Saif, který je bratrem Umara Farooqa, vycítí blížící se porážku a zdánlivě se vzdá, jen aby proklouzl davem a předstíral, že je rukojmím. Saif brzy odhalí Veerovu pravou totožnost, donutí ho i jeho nohsledy, aby se vzdali, a všechny zajme. Žehlička na vlasy : Co si vybrat

S Aparninou pomocí se Veerovi podaří uniknout, popraví Saifa a teroristu a postará se o útěk rukojmích do bezpečí. Ministr vnitra je zatčen pro své napojení na teroristy. Mezitím byl Farooq uprostřed vyjednávání propuštěn. O měsíc později ho Veera najde a zajme v Pákistánu a poté, co přežije dlouhou leteckou honičku s pákistánským letectvem, se mu ho podaří dopravit zpět do Indie, kde je zatčen. O několik týdnů později Veera, Preethi a zbytek jeho party oslavují svou eskapádu v Goa.

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button