Filmy a volný časONLINE FILMY

Invitation to Hell online cz dabing 2022

Invitation to Hell online cz dabing 2022 je americký nadpřirozený hororový thriller z roku 2022, který napsala a režírovala Jessica M. Thompson, spoluautorkou scénáře je Blair Butler a producentem Emile Gladstone. Ve filmu hrají Nathalie Emmanuel a Thomas Doherty. Film inspirovaný románem Brama Stokera Dracula sleduje mladou ženu, která se po smrti své matky poprvé setkává se svou rodinou, aby odhalila její temné tajemství.

 

Invitation to Hell online cz dabing 2022

 

Invitation to Hell online cz dabing 2022

 

Projekt s původním názvem Bride produkovala společnost Ghost House Pictures Sama Raimiho a Roberta Taperta a Butler k němu napsal scénář. Raimi a Tapert však od projektu odstoupili kvůli časovým konfliktům. V roce 2020 byl oznámen název filmu, Thompson napsal scénář a spolu s Butlerem film režíroval a Emile Gladstone Prokletí La Llorony produkoval. Casting probíhal od května do října 2021.

Vydání filmu The Invitation je ve Spojených státech naplánováno na 26. srpen 2022, Sony Pictures Releasing. Horor

 

Horor 2022 online

 

Horor 2022 online

 

Po smrti své matky a bez dalších známých příbuzných podstoupí Evie (Nathalie Emmanuel) test DNA… A objeví dávno ztraceného bratrance, o kterém nikdy nevěděla. Když ji její novomanželská rodina pozve na honosnou svatbu na anglickém venkově. Zpočátku ji svádí sexy aristokratický hostitel, ale brzy se ocitá v noční můře o přežití. Když odhalí zvrácená tajemství v historii své rodiny a znepokojivé záměry, které se skrývají za jejich hříšnou štědrostí. 10 nejlepších hororů podle skutečných událostí.

 

Pozvání do pekla 2022 herci

 

Pozvání do pekla 2022 herci

 

Plány na film s tehdejším názvem Nevěsta, který byl popsán jako „příběh mladé ženy, která se zúčastní honosné svatby, aniž by tušila, jaké hrůzy ji čekají“, byly oznámeny v roce 2020. Scénář napsal Blair Butler, který se inspiroval románem Brama Stokera Dracula z roku 1897. Jessica M. Thompsonová provedla úpravy scénáře. Jak změkčit vlasy: 5 přírodních způsobů.

Nathalie Emmanuel byla potvrzena jako hlavní hvězda filmu a Emile Gladstone byl jmenován producentem filmu Bridesmaids. Do role Waltera byl původně obsazen Garrett Hedlund, ale z natáčení odstoupil; později ho nahradil Thomas Doherty. Dalšími potvrzenými herci ve filmu byli Alana Boden a Hugh Skinner.

 

Invitation to hell online cz

 

Invitation to hell online cz

 

Natáčení mělo probíhat v září 2021 v Budapešti v Maďarsku.

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button