Filmy a volný časONLINE FILMY

Batman online cz dabing nebo titulky 2022

Batman online cz dabing nebo titulky 2022 je americký superhrdinský film založený na postavě Batmana z DC Comics. Film produkují společnosti DC Films, 6th & Idaho a Dylan Clark Productions a do distribuce jej uvede Warner Bros Pictures. Film režíroval Matt Reeves, který společně s Peterem Craigem napsal scénář.

 

Robert Pattinson se představí v roli Bruce Wayna/Batmana po boku Zoë Kravitz. Paul Dano, Jeffrey Wright, John Turturro, Peter Sarsgaard, Andy Serkis a Colin Farrell. Film se odehrává ve druhém roce boje proti zločinu a Batman v něm odhaluje korupci v Gotham City. Přitom pronásleduje Hádankáře (Dano), sériového vraha, který se zaměřuje na gothamskou smetánku.

 

Batman online cz dabing nebo titulky 2022

 

Batman online cz dabing nebo titulky 2022
Batman online cz dabing nebo titulky 2022

 

Během svého druhého roku boje proti zločinu Batman pronásleduje Hádankáře. Sériový vrah, který se zaměřuje na gothamskou smetánku. Během vyšetřování odhalí korupci spojenou s jeho vlastní rodinou. A je nucen získat nové spojence, aby Hádankáře dopadl a zkorumpované lidi postavil před soud. Filmy o přežití : Nejlepší filmy o přežití 10

 

Když se Reeves na začátku své kariéry mstitele rozhodl věnovat Batmanovi, začal psát nový scénář od začátku. Místo toho se rozhodl zasadit ji do druhého roku Batmanovy kariéry. Převyprávět příběh o původu postavy, protože chtěl, aby se jeho pojetí lišilo od předchozích filmů o Batmanovi.  Batman online cz dabing nebo titulky 2022. Film stále zkoumá emocionální dopady Batmanova původu, kdy se stal svědkem vraždy svých rodičů. Reeves k tomu dodal, že Batman je „v deseti letech emocionálně zakrnělý, protože takovým traumatem si člověk neprojde.

 

Online film Batman 2022

 

Online film Batman 2022

 

Reeves chtěl prozkoumat, jak by mohl batmanovský mýtus existovat v reálném světě.  Rozhodl se použít Hádankáře jako hlavního antagonistu poté, co si všiml paralel mezi touto postavou a Zodiac Killerem. Chtěl se také odklonit od tradičního ztvárnění Bruce Wayna jako playboye a společníka. Protože při psaní prvního dílu poslouchal píseň „Something in the Way“ (1991) od Nirvany, rozhodl se, že Waynea založí na samotářském frontmanovi Nirvany Kurtu Cobainovi. Inspirací byl film Poslední dny (2005), v němž se objevuje fiktivní verze Cobaina žijícího v „rozpadajícím se sídle“. Reeves si znovu přečetl své oblíbené komiksy o Batmanovi.

 

Batman film 2022

 

Batman film 2022

 

Film však nezaložil na konkrétním komiksovém příběhu. Mezi komiksy, které film inspirovaly, patří „Rok jedna“ (1987) od Franka Millera a Davida Mazzucchelliho. „The Long Halloween“ (1996-97) od Jepha Loeba a Tima Saleho, „Ego“ (2000) od Darwyna Cooka a „Year Zero“ (2013-14) od Scotta Snydera a Grega Capulla.Reeves byl do značné míry ovlivněn zkoumáním Batmanovy psychologie v „Egu“ a snažil se udělat Batmana přitažlivým a zároveň ctít to, co na něm lidé milují. Jak změkčit vlasy: 5 přírodních způsobů.

 

Filmy online zdarma

 

Filmy online zdarma

 

Reeves začal na scénáři pracovat v březnu 2017. Původně plánoval zachovat spojení Batmana s DCEU a při psaní scénáře mluvil s Affleckem. Brzy se však příběh přepracoval a zaměřil se na Batmana na začátku jeho kariéry mstitele. Do role Batmana chtěl obsadit mladšího herce; Warner Bros.  Batman online cz dabing nebo titulky 2022. Plánovala, že Afflecka nahradí do července 2017.  V srpnu 2018 Affleck nastoupil na odvykací kúru kvůli nadměrnému požívání alkoholu a bylo považováno za nepravděpodobné, že by si poté zopakoval svou roli ve filmu. Na panelu Asociace televizních kritiků v srpnu 2018 Reeves uvedl, že scénář se blíží dokončení. Doufal, že ji dokončí během několika týdnů, a chtěl zahájit výrobu na začátku až v polovině roku 2019. Následující měsíc Reeves předložil první verzi scénáře společnosti Warner Bros. Na scénáři se podíleli také Mattson Tomlin a Peter Craig, avšak zásluhy získali pouze Reeves a Craig.

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button