Filmy a volný časONLINE FILMY

Shang-Chi Legenda o deseti prstencích online

Legenda o Shang-Chi Legenda o deseti prstencích online cz dabing je americký superhrdinský film z roku 2021 založený na postavě Shang-Chi z Marvel Comics. Film produkuje společnost Marvel Studios a distribuuje Walt Disney Studios Motion Pictures.

 

Shang-Chi Legenda o deseti prstencích online

 

Shang-Chi Legenda o deseti prstencích online

 

Je mu 25 let. Marvel Cinematic Universe (MCU). Shang-Chi Legenda o deseti prstencích online cz dabing.  Film režíroval Destin Daniel Cretton podle scénáře, který napsal společně s Davem Callahamem, a v hlavních rolích se objeví Simu Liu jako Shang-Chi a Awkwafina, Meng’er Zhang, Fala Chen, Florian Munteanu, Benedict Wong, Michelle Yeoh a Tony Leung. Ve filmu je Shang-Chi nucen čelit své minulosti poté, co byl vtažen do organizace Deset kruhů.

 

Shang-Chi Legenda o deseti prstencích film cz

 

Shang-Chi Legenda o deseti prstencích film cz

 

Film podle Shang-Chiho díla se začal připravovat v roce 2001, ale práce na něm začaly až v prosinci 2018, kdy byl najat Callaham. Cretton nastoupil v březnu 2019 a projekt byl urychleně zařazen jako první film společnosti Marvel s asijským hercem v hlavní roli. Shang-Chi Legenda o deseti prstencích film cz. Výroba byla obnovena v srpnu a poté v říjnu ukončena. Ke střelbě došlo v Sydney a San Francisku.

 

Shang-Chi Legenda o deseti prstencích 

 

Šang-čchi Legenda o deseti prstencích 

 

Film Shang-Chi a legenda o deseti prstencích měl premiéru 16. června v Los Angeles. srpna 2021 a v USA by měl být vydán 3. září jako součást čtvrté fáze MCU. Šang-čchi Legenda o deseti prstencích .

Podle Margaret Loeschové, bývalé prezidentky a výkonné ředitelky Marvel Productions, Stan Lee v 80. letech. letech diskutoval s hercem Brandonem Lee a jeho matkou Lindou Lee o možném filmu nebo televizním seriálu podle postavy Shang-Chi z komiksů Marvel.

 

Shang-Chi online

 

Shang-Chi online

 

 

Lee hraje tuto postavu. Brandonův otec, legenda bojových umění Bruce Lee, byl vizuální inspirací pro kresbu Shang-Chiho, kterou vytvořil výtvarník Paul Gulacy během svého působení v komiksové sérii Master of Kung Fu v 70. letech. 20 let. století. Mastné vlasy : 5 domácích prostředků. V roce 2001 podepsal Stephen Norrington smlouvu na režii filmu o Šang-čchovi s názvem The Hands of Shang-Chi. Online dabing Shang-Chi.  V roce 2003 film vznikl ve společnosti DreamWorks Pictures, kde Norringtona na postu režiséra nahradil Yuen Woo-Ping a Bruce C. McKenna byl najat jako autor scénáře.

 

Marvel film 2021

 

Marvel film 2021

 

Ang Lee se k projektu připojil jako producent v roce 2004. Poté se však film neuskutečnil a práva na postavu se vrátila společnosti Marvel. Film Marvel 2021. Shang-Chi Legenda o deseti prstencích online cz dabing. V září 2005 oznámil předseda představenstva a generální ředitel společnosti Marvel Avi Arad, že Shang-Chi je jednou z deseti vlastností. Ty měly být distribuovány společností Paramount Pictures.  Shang-Chi byl zařazen na seznam postav. Což si Marvel přesto myslel. Že byl relativně neznámý, mohl natočit skvělé filmy, protože měl v komiksu „velmi disneyovský příběh“.

 

Kung fu zázrak

 

Deset prstenů se představilo v prvním filmu z Marvel Cinematic Universe (MCU), Iron Manovi (2008), bez svého vůdce, Mandarina. Kung fu zázrak. Rostliny do koupelny : 17 rostlin do koupelny.  Marvel Studios pak plánovalo přenést Mandarina na filmové plátno, které by postavě učinilo „nejvyšší zadost“ a ukázalo její komplexnost. Co podle prezidenta Marvel Studios Kevina Feigeho filmy o Iron Manovi kvůli nim nemohou dělat. Který se zaměřil na Tonyho Starka/Iron Mana Podle Chrise Fentona. Bývalý prezident čínské filmové produkční společnosti DMG Entertainment. která jednala se studiem Marvel o koprodukci jejich filmů. Společnost Marvel nabídla, že pro čínský trh vytvoří trailer s Shang-Chi nebo Mandarinem. se představí na konci filmu Avengers (2012).

 

novinky společnosti marvel

 

Společnost DMG tuto nabídku odmítla. Negativní stereotypní zobrazení Mandarina v komiksech by totiž mohlo zabránit uvedení filmu v Číně a hrozilo by, že společnost DMG bude uzavřena. Mandarin se nakonec objevil v koprodukčním filmu Iron Man 3 (2013) společnosti DMG. Shang-Chi Legenda o deseti prstencích online cz dabing.  kterého ztvárnil Ben Kingsley, ale odhalí se, že jde o podvodníka Trevora Slatteryho, který se vydává za Mandarina. Feige se domnívá, že tato falešná mandarinka nemusí znamenat, že v MCU neexistuje věrnější verze této postavy.

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button