Filmy a volný časONLINE FILMY

Amazing World online cz dabing nebo titulky 2022

The Extraordinary World online cz dabing or subtitles 2022 je americký počítačově animovaný dobrodružný sci-fi film. Z produkce Walt Disney Animation Studios, Walt Disney Pictures. Je mu 61 let. animovaný film z produkce studia a v režii Dona Halla. Scénář a spolurežii napsal Qui Nguyen, producentem je Roy Conli. Ve filmu se objeví hlasy Jakea Gyllenhaala, Dennise Quaida. Jaboukie Young-White, Gabrielle Union a Lucy Liu a následuje Klades. Legendární rodina objevitelů, která musí odložit své neshody. Když se vydají na cestu na tajemnou planetu Avalonia, obývanou neskutečnými formami života.

 

Amazing World online cz dabing nebo titulky 2022

 

 

Amazing World online cz dabing nebo titulky 2022

Podivný svět je kronikou legendárních Cladů, zejména Clada Hledače. Který byl vždy farmářem a nikdy neměl odvahu své rodiny průzkumníků, ale jsou nuceni řešit jejich poslední a nejdůležitější mise. Když se musí spolehnout jeden na druhého a jsou nuceni odložit své neshody. V neznámé a zrádné zemi Avalonii pátrají po podivném stvoření, které na ně čeká. Animace – jak začít animovat, animační programy

 

Pohádka 2022

 

Pohádka 2022

 

V prosinci 2021 byl oznámen film Strange World od Walt Disney Animation Studios, jehož režisérem je Don Hall, spolurežisérem a spoluscenáristou Qui Nguyen a producentem Roy Conli. Podle Halla je Strange World poctou pulpovým časopisům – populární beletrii první poloviny 20. století. století, který byl vytištěn na levném papíru z dřevité hmoty. Řekl také, že „[v] dětství rád četl stará čísla pulpových časopisů.

Animovaná pohádka online

 

Animovaná pohádka online

 

Jednalo se o velká dobrodružství, při kterých mohla skupina průzkumníků objevit skrytý svět nebo prastaré tvory. Pro Strange World byli velkou inspirací.“ Tvůrci byli ovlivněni také filmy Cesta do středu Země a King Kong.
Příčiny vypadávání vlasů u mužů 

 

Amazing World online cz dabing nebo titulky 2022

 

Amazing World online cz dabing nebo titulky 2022 2
Amazing World online cz dabing nebo titulky 2022 2

 

Země Avalonie dostala oranžovou a bílou barevnou paletu, aby kontrastovala s titulním podivným světem, pro který tvůrci zvolili červenou a fialovou. Pro postavu Splat vytvořili způsob neverbální komunikace, podobně jako kouzelný koberec v Aladinovi.

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button