Filmy a volný časONLINE FILMY

Reminicence online cz dabing nebo titulky

Reminicence online cz dabing  je americký sci-fi thriller z roku 2021, jehož autorkou a režisérkou je Lisa Joy, pro niž je to celovečerní režijní debut. Hugh Jackman ve filmu hraje vědce, který objeví způsob, jak oživit lidskou minulost, a použije ho k nalezení své dávno ztracené lásky (Rebecca Ferguson). Dále hrají Thandiwe Newton, Cliff Curtis, Marina de Tavira, Daniel Wu, Mojean Aria, Brett Cullen, Natalie Martinez, Angela Sarafyan a Nico Parker. Joy je také producentkou spolu se svým manželem a tvůrčím partnerem Jonathanem Nolanem.

 

Reminicence online

 

Reminicence online

 

Vydání filmu Reminiscence je naplánováno společností Warner Bros. Obrázky v USA 20. srpen 2021 a každý měsíc se bude vysílat také ve streamovací službě HBO Max. Reminicence online cz dabing.
Nick Bannister, soukromý vyšetřovatel mysli, se pohybuje v lákavém světě minulosti, když jeho život změní nová klientka Mae. Z obyčejného případu se po jejím zmizení stane posedlost a on bojuje za to, aby se o ní dozvěděl pravdu.

Připomínka herců

 

Reminicence Herci Film 2021

Hugh Jackman jako Nick Bannister
Rebecca Ferguson jako Mae
Thandiwe Newton jako Watts
Cliff Curtis
Marina de Tavira jako Swati, Nickova manželka
Daniel Wu jako svatý Joe
Mojean Aria jako Sebastian
Brett Cullen jako Walter Sylvan
Natalie Martinez
Angela Sarafyan
Nico Parker jako Zoe

 

Reminicence film online

 

Reminicence film online

Koncem ledna 2019 bylo oznámeno, že Lisa Joy bude debutovat tímto filmem a že v něm budou hrát Hugh Jackman a Rebecca Ferguson. Reminicence film online. V březnu 2019 bylo oznámeno, že distribuční práva na film koupila společnost Warner Bros. V srpnu se k hercům přidal Thandiwe Newton. Daniel Wu, Angela Sarafyan, Natalie Martinez, Marina de Tavira a Cliff Curtis se připojili v říjnu. Natáčení začalo 21. Říjen 2019 v New Orleans a Miami. 10 největších plemen psů na světě. 
Remake plánuje vydat společnost Warner Bros. Obrázky v USA 20. Srpen 2021. Film měl premiéru v BFI IMAX 11. Srpen 2021. V rámci plánů pro všechny své tituly do roku 2021 bude společnost Warner Bros film po dobu jednoho měsíce současně vysílat na HBO Max v USA, poté bude film stažen do doby, než se objeví na hlavních domácích nosičích. Reminicence online cz dabing schedule period. Žehlička na vlasy : Co si vybrat.

 

Reminicence online 

 

Reminicence online cz 

 

Reminiscencia původně vide 16. duben 2021 . Reminicence online cz . Datum vydání v USA pak bylo posunuto na 27. září. srpna, abychom se vyhnuli konkurenci s hrami Shang-Chi a Legenda o deseti prstencích, a pak znovu 20. srpna. Srpen.

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button