Filmy a volný časONLINE FILMY

Deník moderního fotra online cz dabing

Deník moderního fotra online cz dabing je komedie z roku 2021, kterou natočila společnost Walt Disney Pictures v režii Garryho Marshalla. Film byl natočen podle stejnojmenného románu pro mládež Meg Cabotové z roku 2000, který napsala Gina Wendkosová. V hlavních rolích se představí Anne Hathaway a Julie Andrews a ve vedlejších Héctor Elizondo, Heather Matarazzo, Mandy Moore, Caroline Goodall a Robert Schwartzman. Film sleduje Miu Thermopolisovou (Hathawayová), plachou americkou teenagerku, která se dozví, že je dědičkou trůnu evropského království. Pod dohledem své odcizené babičky (Andrewsová), vládnoucí královny království, se Mia musí rozhodnout, zda se bude ucházet o zděděný trůn, nebo se svého titulu natrvalo vzdá.

 

Deník moderního fotra online cz dabing

 

Deník moderního fotra online cz dabing

 

Cabotova agentka, která byla přesvědčena o filmovém potenciálu románu, se obrátila na producentku Debru Martin Chaseovou s návrhem na adaptaci Deníků princezny do celovečerní podoby, který předložila společnosti Disney při čtení knihy. Po získání práv na film dala společnost Disney původně zelenou projektu pod názvem Princess of Tribeca a vrátila ho zpět, když se místo natáčení změnilo z New Yorku na San Francisco, kde se většina filmu natáčela od září do prosince 2000.

 

Marshall, který byl známý jako herec v několika romantických komediích, souhlasil s režií, protože si myslel, že příběh je ideální pro rodinnou zábavu. Ačkoli se Cabot na vývoji filmu podílel jen málo, byly s ním konzultovány různé změny příběhu a postav. Hathawayová získala hlavní roli ve svém filmovém debutu v konkurenci několika mladých, již zavedených hereček, zatímco Deník princezny znamenal konec Andrewsové, která se částečně stáhla do hereckého důchodu a vrátila se k filmům společnosti Disney, poprvé od filmu Mary Poppins (1964). Pokračování filmu Deník moderního fotra online cz dabing.

 

Deník moderního otce  zdarma

 

Deník moderního fotra online 

Zajímavostí je také premiéra filmu The Princess Diaries v divadle El Capitan Theatre v Los Angeles v Kalifornii, která se konala 29. září. červenec 2001 a byl uveden do kin v Severní Americe 3. Srpen 2001. Film byl nečekaně komerčně úspěšný a celosvětově vydělal více než 165 milionů dolarů.  Deník princezny, který se zařadil mezi nejvýdělečnější filmy roku 2001, se vymykal očekáváním filmového průmyslu. Odborníci totiž očekávali, že film bude mít kvůli ratingu G a tématu slabší výsledky.

 

 V roce 2004 vyšlo s podobným úspěchem pokračování s názvem The Princess Diaries 2: Royal Engagement a od roku 2015 se stále mluví o možném třetím dílu.Účesy pro řídké vlasy.

 

Plachá středoškolačka Mia Thermopolisová žije se svou svobodnou matkou Helen v renovované hasičské zbrojnici v San Francisku. Mia je mezi svými vrstevníky neoblíbená a trpí strachem z vystupování na veřejnosti, když se zamiluje do Joshe Bryanta a je často škádlena jeho populární přítelkyní Lanou Thomasovou. Jedinými Miinými přáteli jsou vyvrhelka společnosti Lilly Moscovitzová a Lillyin starší bratr Michael, který k ní tajně chová city.

 

Česká komedie zdarma

 

Česká komedie online zdarma

 

Mia se od své odcizené babičky Clarisse dozvídá, že je jedinou dědičkou evropského království Genovia a že zdědila trůn po svém nedávno zesnulém otci Filipovi. Clarisse je odhodlaná připravit Miu na to, aby se stala vytříbenou princeznou. Aby jednoho dne mohla vládnout království, kterému Clarisse v současnosti předsedá. Mia, ohromená tímto zjištěním, zpočátku odmítala, dokud ji Helen nepřesvědčila. Nejlepší Deník moderního fotra online cz dabing. Navštěvovat babiččiny „princeznovské lekce“ pod podmínkou. Že se možná definitivně rozhodne až za tři týdny na Den nezávislosti v Genovii.

 

Deník moderního otce online 

 

Deník moderního otce 

 

Mia se nechá okouzlujícím způsobem nalíčit a odveze ji limuzínou Joe, šéf královniny ochranky a důvěrník. který se pro ni stane otcem. Miina proměna způsobuje, že se k ní spolužáci chovají jinak, a její stále hektičtější program narušuje vztah s Lilly. Aby uklidnila svou nejlepší kamarádku, řekne Mia Lilly pravdu a slíbí, že bude mlčet. Veřejnost se však brzy dozví, že Mia je princezna, poté co Paolo, kadeřník zodpovědný za Miinu proměnu, prozradí toto tajemství novinářům.

 

A paparazzi ji začnou nemilosrdně pronásledovat. Přestože Mia na své první státní večeři udělala ze sebe hlupáka. Královna přiznává, že její nešikovnost jí byla sympatická, a navrhuje. Strávit spolu čas a zrušit vyučování na následující odpoledne. Během sbližování Clarisse vysvětlí, že ačkoli se Miini rodiče milovali. Rozešli se přátelsky, aby se věnovali svým vlastním vášním, přičemž Filip zůstal v Janově a nakonec se stal králem. A Helen se s Miou vracela do Ameriky, aby jí nabídla „normální“ dětství. Rychle a zběsile 9 cz online dabing nebo titulky.

 

Filmová komedie 2021

 

komedie zdarma cz

 

Miina popularita roste, a tak ji Josh pozve na plážovou párty. Mia to přijme a donutí ji, aby zanedbala Lilly a vzdala se svých plánů s Michaelem. Josh políbí Miu před paparazzi, aby si zvýšil vlastní slávu. Zatímco Lana pomáhá paparazzi vyfotit Miu jen v ručníku. Film Diary of a Modern Dad online cz dabing. Clarisse považuje fotografie za nevhodné pro princeznu, napomene Miu za její chování a ponížená Mia slíbí, že se titulu vzdá. Joe Clarisse připomene, že Mia je stále ještě teenager a zároveň vnučka, a naznačí, že královna to přehnala.

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button