Filmy a volný časPÉČE O PSYSEZNAMY FILMŮ

10 nejlepších vánočních filmů o psech

10 nejlepších vánočních filmů o psech .Vánoce jsou svátky klidu, radosti, lásky a hlavně pořádného odpočinku po náročném roce. A kde jinde si odpočinout než na gauči nebo v posteli s jídlem a dobrým filmem?

 

Pokud navíc milujete pejsky a rádi byste je spojili s vánoční tematikou, jste na správném místě. Připravili jsme pro vás seznam 10 nejlepších filmů o psech během Vánoc. Určitě si je prohlédněte a myslete i na svého čtyřnohého kamaráda. Rád se také válí na gauči a je o to šťastnější, když leží vedle vás – majitele, kterého má nejraději.

 

Klasické vánoční filmy pro vás a vašeho psa

Tyto filmy jste už pravděpodobně viděli, ale jsou tak dobré, že se udržely na žebříčcích nejlepších vánočních filmů po celá desetiletí.

10. Grinch

 

10. Grinch

Grinch přišel na svět stejně jako všichni Ktoviečikové z městečka Ktosice. Jedné chladné noci přistál ve svém paraplesteriu na prahu dvou dobromyslných sester, Rose a Clary. Přijali ho s láskou, i když od první chvíle tušili, že je jiný než ostatní kdosické dětičky. V osmi letech si Grinch nechal narůst vousy a vlasy, navíc nazelenalé, a jeho vrstevníci ho na každém kroku provázeli posměšky. Pak v předvánočním čase opustil domov, všech si nevšímal, odmítl slavit Vánoce, které jsou pro obyvatele Kdosic téměř posvátné, a usadil se v hluboké jeskyni vysoko nad městem. Od té doby je to pro všechny Kdovíky a Kdovinky už léta noční můra. Děsí je to, a co hůř, vyvolává to v nich výčitky svědomí. Ulice města již opět žijí předvánočním ruchem, který je znásoben přípravami na oslavu jubilejní Kdoslavy. Tehdy se odvážná Cindy Lou rozhodne osobně pozvat Grinche a jeho psa Maxe. Všechno ale dopadne úplně jinak, než si malý Grinch představoval, protože Grinch je dost svérázný. Teprve když zjistí, že Vánoce se nedají ukrást, protože se nedají ani koupit, jeho srdce se změní.Příběh Grinche, který je neodmyslitelně spjat s americkými Vánocemi, je útlá knížka, kterou napsal Theodore S. . Brzy po svém prvním vydání v roce 1937 se stala bestsellerem, a tak ji filmaři dvakrát otiskli do podoby kresleného filmu . Jedná se o jeho první celovečerní filmovou adaptaci.

9. Vánoce , A Charlie Brown Christmas

 

9. Vánoce, Vánoce Charlieho Browna

Jsou Vánoce, čas míru a lásky. Alespoň pro většinu z nás. Ne však pro Karlíka Browna, kterého téměř nikdo nemá rád a který je znechucený celou komercializací Vánoc. Největší vrásky mu však dělá to, že neví, o čem Vánoce vlastně jsou. Vyhledá proto radu mladé psycholožky, která sice rozhodně nemá diplom z psychologie, ale má rozsáhlé znalosti o nejrůznějších fobiích. Poradí mu, že by se měl zapojit do nějakého projektu, a hned mu navrhne, aby režíroval jejich vánoční hru.

8. Ukradené Vánoce

 

8. Ukradené Vánoce

Jack Skellington je oblíbeným vládcem města na Halloween, který dohlíží na vytváření všech morbidních potěšení, hrůz a překvapení. Jack je naprosto znuděný svou každoroční neměnnou rutinou. Jednoho dne se ocitne v sousedním vánočním městečku a za zvuků vánoční hudby poznává místní tradice. Rozhodne se unést Santa Clause a uspořádat si Vánoce podle svého. Požádá o pomoc své přátele ze záhrobí a připraví všem hodným dětem nádherné dárky. Naloží je na sáně tažené kostrami sobů a vydá se šířit vánoční náladu. Co řeknou děti, až jim duchové a vlkodlaci dají dárky?

Nové vánoční filmy

7. Santovi přátelé

 

7. Santovi přátelé

D-Dwag, Buddha, Budderball, Rosebud a Mudbud jsou zpět a tentokrát musí splnit náročnou misi, zachránit Vánoce. Musí pomáhat Santovým tlapkám s rozesíláním fantastických dárků pro všechna hodná zvířata na celém světě. Jeho syn Štěně Tlapka je nemocný z chladného a mrazivého severského počasí, a tak nemůže otci pomoci. Tajně nahlédne do otcova seznamu dobře a špatně vychovaných domácích mazlíčků a zjistí, že Buderball na seznamu těch dobrých chybí, takže by letos neměl dostat vánoční dárek. Štěněčí tlapky se mu rozhodnou pomoci dostat se na slušný seznam. Zatímco je však Štěněčí tlapky pryč, vánoční cencúle začíná tát. Pokud se zcela rozplyne, pravý význam Vánoc se jednou provždy ztratí. Vánoce se blíží nebezpečnou rychlostí, a tak se Štěně Tlapka a jeho přátelé musí pokusit zachránit svátky, aby zůstaly zachovány i pro další generace… Tento film rozhodně patří mezi  Top 10 vánočních filmů o psech .

6. Beethovenovo vánoční dobrodružství

 

6. Beethovenovo vánoční dobrodružství

Z Beethovena se vyklube velká filmová hvězda, která přijíždí do města, aby se seznámila s reklamním agentem Masonem (Munro Chambers). Zatímco Mason připravuje Beethovenovy nové fotografie a zároveň fotí neznámé kolemjdoucí, spatří Beethoven na obloze Santovy saně, na kterých jede skřítek Henry (Kyle Massey).Sáně se zřítí a Henry při tom ztratí Santův kouzelný pytel s hračkami. Naštěstí se setká s Beethovenem a Masonem a Henry se představí jako skřítek, který má na starosti výrobu hraček, ačkoli ve skutečnosti má na starosti jen stáje. Spřátelí se s nimi a požádá je o pomoc při hledání kouzelného pytle. Ten se mezitím dostal do spárů chamtivých podvodníků, kteří na něm chtějí dobře vydělat. Mason, Henry a Beethoven jsou nyní jediní, kdo mohou získat pytel zpět, odvézt saně zpět k Santovi a zachránit Vánoce.

 

5. 12 vánočních psů

 

5. 12 vánočních psů

Dvanáctiletá Emma jede na návštěvu k tetě Delores, kam ji má před Vánocemi přijet navštívit její otec. Po příjezdu Emma zjistí, že Delores není dobrá teta a že život s ní nebude snadný. Navíc město, kde žije, je trochu divné. Ve skutečnosti platí úplný zákaz psů, nesmí být vůbec žádní! Pokud se nějaký najde, je okamžitě odchycen , ale nikdo neví, co se s odchycenými psy stane. Emma musí přijít do kloubu a pomoci všem psům!

 

4. Podívejte se, kdo mluví 3

 

4. Podívejte se, kdo mluví 3 Top 10 vánočních filmů o psech

Blíží se Vánoce a James a Molly úspěšně odolávají přáním svých dětí , které by si moc přály psa. Nakonec však dětské slzy udělají své a v rodině se objeví dva psi. Jednou z nich je psí slečna Daphne, kterou Jamesovi daroval jeho zaměstnavatel, druhou si James se synem vzali přímo z psího útulku. A protože jsou řádnými členy rodiny, pochopitelně říkají.

3. Zlatá zima

 

3. Zlatá zima Top 10 vánočních filmů o psech

Chlapec a jeho nejlepší přátelé, smečka mluvících zlatých retrívrů, pomáhají o Vánocích překazit bankovní loupež.Malý Oliver má zaneprázdněné rodiče, kteří na něj nemají čas. Proto se schází s gengy svých vrstevníků, aby nebyl tak sám. Když v opuštěném domě, do kterého se gang vloupal, najde štěňata zlatého retrívra, nedokáže se přimět k tomu, aby je prodal, jak chce šéf Čingischánů, a je odhodlán najít jejich matku, která byla odvezena do útulku. Jeden z 10 nejkrásnějších vánočních filmů o psech.

2. Nejkrásnější vánoční dárek

 

2. Nejlepší vánoční dárek Top 10 vánočních filmů o psech

Tento dojemný televizní film, inspirovaný úspěšným románem Grega Kincaida z roku 2008, je předurčen stát se klasikou svátečního období. Vypráví příběh George McCraye (Bruce Greenwood – Star Trek), který odmítá koupit svému postiženému synovi Toddovi (Noel Fisher – The Riches) psa, protože se obává, že by se o něj nedokázal postarat. Dvacetiletý Todd je známý svou láskou ke zvířatům a rodinná farma se zdá být ideálním domovem pro domácí mazlíčky, ale George je neoblomný: „Tohle není místo pro psa. Psi jsou jen rozptýlení. ‚ Díky přímluvě jeho matky Mary Ann (Linda Emondová – Julie & Julia) se však Toddova vytrvalost vyplatí. McCrayovi si z útulku vezmou roztomilého zlatého retrívra. Podle toho, v jakém ročním období se rozhodnete Vánoce nazývat. Stane se však stálým členem rodiny?

1. Sám na Vánoce

 

1. Sám na Vánoce Top 10 vánočních filmů o psech

Celá rodina odjela na Štědrý den k babičce a psa Boneha nechala doma samotného. Když zloději dorazili, nastal jeho velký okamžik a těžký úkol – zachránit Vánoce!
3 vánoční filmy o koních

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button