FARMOVÉ KONĚFilmy a volný časSEZNAMY FILMŮ

Vánoční filmy o koních 3 Filmy o koních

 Vánoční filmy o koních 3 Filmy o koních .Koně dodávají Vánocům ještě větší kouzlo . Proto máme krásné filmy o koních, které se odehrávají o Vánocích. Přejeme vám veselé Vánoce. 

 

3. Vánoční hříbě – Vánoční filmy o koních

 

Vánoční hříbě Vánoční filmy o koních

Šestnáctiletá Gwen Daviesová miluje koně a žije se svým dědečkem ve velšských horách. Když její dědeček zemře, stojí její strýc před rozhodnutím, zda prodat farmu a pozemky stavební firmě, nebo vyhovět Gwen, která si chce farmu ponechat. Film má krásnou vánoční atmosféru. Vánoční filmy o koních .

Jak změkčit vlasy: 5 přírodních způsobů

Koně dodávají Vánocům to správné kouzlo. Podívejte se s námi na 3 nejlepší vánoční filmy o koních. Kůň je krásné zvíře, které nám zpříjemňuje život. Koně se objevují v mnoha filmech. 

2. Zaříkávač koní

 

Zaříkávač koní Vánoční filmy o koních

Život čtrnáctileté Grace tragicky poznamenala autonehoda, při níž byl vážně zraněn i její milovaný kůň Pilgrim. Osudy dívky a zvířete se zdají být nerozlučně spjaty, a pokud chce zoufalá matka Annie (Kristin Scott Thomas) vrátit své dceři štěstí, musí nejprve najít způsob, jak koně uzdravit. To dokáže jen muž s mimořádným darem léčit bolestivé rány na těle i na duši, zkušený zaříkávač koní Tom Booker (Robert Redford). Annie se proto vydá s Grace a Poutníkem do vzdálené Montany na Tomovu farmu a požádá ho o pomoc. Děsivé prokletí nehody se pomalu vytrácí a mezi gentlemanským Zaříkávačem koní a temperamentní nakladatelkou Annie se rozvíjí křehký milostný vztah, který …

 

1. Moje Vánoce se zlomeným koněm

 

Můj zlomený kůň Vánoce Vánoční filmy o koních

Nejlepší komedie Top 10 komediálních filmů

John se každý rok těší na den, kdy půjde s otcem koupit nového koně na farmu. Letos jeho otec vybere nejodvážnější a nejdivočejší klisnu, jakou kdy John viděl. John se diví, proč si jeho otec ze všech koní, které mohl vybrat, vybral tak nedokonalého. S blížícími se Vánocemi se malý chlapec učí víře, vykoupení a skutečné síle lásky. 

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button