Filmy a volný časSEZNAMY FILMŮ

Filmy o drogách : 10 komedií o drogách

Filmy o drogách , 10 komedií o drogách Podívejte se na nejlepší komedie, které se točí kolem drog. Plno zábavy , smíchu , přesně to vám přinese těchto 10 filmů o drogách . Filmy o drogách, u kterých umřete smíchy. Podívejte se na 10 nejlepších filmů o drogách : 

 

10. Super High Me

 

Super High Me

Komediální dokumentární film o tom, co se stane s vaším tělem po 30 dnech abstinence od kouření a poté po 30 dnech každodenního hulení. Jedná se o „soutěž“ o dokumentární film Morgana Spurlocka „Super Size Me“ z roku 2004.

 

9. Superbad

 

Superbad

Superbad je varovný příběh dvou dospívajících chlapců, kteří se chystají ukončit střední školu. Jsou na sobě navzájem velmi závislí, ale nyní by měli jít každý na jinou vysokou školu a čelit odloučení. Evan (Michael Cera) je milý, chytrý a plachý. Seth (Jonah Hill) je drzý, náladový a posedlý dívkami. Ve filmu sledujeme jejich zoufalé pokusy zapůsobit na lidi, po kterých touží, během jedné bláznivé noci… v jedné strašlivé, ostudné noci, na kterou budeš s láskou vzpomínat do konce života. filmy o drogách , 10 komedií o drogách .

 

8. Pohodová vysoká škola

 

Bezvavejska

Autoři filmů Lhář, lhář a Božský Bruce tentokrát přinášejí bláznivou komedii o omylech a nedorozuměních, které kvůli své nebývalé smůle způsobí chytrý, ale poněkud líný Bartleby „B“ Gaines (Justin Long – Jeepers Creepers). Když se Bartleby a jeho kamarádi ani na druhý pokus nedostanou na univerzitu, vymyslí způsob, jak tento drobný problém vyřešit. Založí si vlastní školu! Jde jen o to, že… se všechno dostává trochu víc na povrch, než se původně předpokládalo. Brzy se po kampusu začnou procházet houfy koček v bikinách, nekonečná párty u bazénu a Bartleby má velkou starost – jak přesvědčit studenty a úřady, že tahle falešná univerzita něco chystá!

Filmy o drogách , 10  komedií o drogách.

Podívejte se na všechny tyto filmy. U těchto komedií zažijete spoustu smíchu . 

 

7. To byl zítřejší flám

 

To byl zítřejší flám

Čtyři kamarádi ze studentských let, rozčarovaní svým současným životem, se rozhodnou zavzpomínat na bezstarostné časy a oživit ideály svého mládí. Netuší, že se jim jejich přání splní a že dostanou šanci ovlivnit svou budoucnost. Po bujarém večírku se ocitnou v roce 1986 a jejich „současný“ život začíná… podruhé. Tato originální komedie přináší neotřelý pohled na zklamání a obnovené naděje jednoho zkrachovalého života. John Cusack (Identita, Láska na stopě), Rob Corddry (The Daily Show With Jon Stewart) a Craig Robinson (Kancl, Noc v muzeu) vás přesvědčí, že na změnu není nikdy pozdě!  komedie o drogách.

6 receptů na výrobu domácích kondicionérů pro každý typ vlasů

6. Hej, kámo, kde je moje auto? – Filmy o drogách komedie o drogách

 

Hej, kámo, kde je moje karu?

Dva nerozluční kamarádi, Jesse a Chester, si včera večer užili pořádnou dávku zábavy. A pak zjistili, že mají ledničku plnou jogurtů, a pak si nemohli vzpomenout, kde nechali zaparkované auto, a pak neměli po ruce dárky k výročí pro své holky, které jsou shodou okolností dvojčata, a pak si vzpomněli, že dárky jsou v tom zatraceném autě, které se ztratilo, a pak se odehrála rekonstrukce probdělé noci, a pak si pořídili transsexuálního striptéra nebo striptérku (?).) dá kufr plný peněz, a pak někdo jde po kufru, a pak se na scéně objeví „kontinuální transfunktor“, a pak je tu malý chlapec a jeho tatínek, a oba jsou zvědaví na intimní detaily obří ženy, která stále roste a roste, a pak jsou tu mimozemšťané, a pak majitel pizzerie hledá svých 30 pizz, které mu měly být včera večer doručeny, a pak jedna pizza visí u stropu, a pak nikdo nic neví, a pak ti dva chlápci uvidí dodávku zaparkovanou před domem a za ním.

Filmy o drogách , 10  komedií o drogách.

 

5. Pojďme kouřit, uvidíme

 

Pojďme kouřit, pojďme se podívat na filmy o drogách Komedie o drogách

Hrdiny této stoprocentně nefér huličské komedie jsou dva naprosto odlišní kamarádi: upjatý Harold zasvětil svůj život bankovním investicím a tajně touží po krásné sousedce Marii. Naproti tomu příležitostný Kumar si navzdory svému lékařskému talentu nedělá s ničím starosti, včetně toho, že by měl konečně dospět. Co nedokáže, udělá on. O nejdůležitějších věcech jsme však vždy rozhodovali společně. Co se stane, když se tito dva rozhodnou společně oslavit konec pracovního týdne? Obyčejný hamburger White Castle se během nekonečné, divoké páteční noci promění v nedosažitelnou vizi. Na cestě do New Jersey a zpět se však oba přátelé dostanou do neuvěřitelných potíží. Jejich cesta je plná nejpodivnějších setkání a nejbláznivějších událostí.

Podívejte se také na :

10 nejlepších filmů o bojových uměních

 

4. Pátek 

 

Pátek  Filmy o drogách komedie o drogách

Craig (Ice Cube) je obyčejný mladý muž, kterého ve čtvrtek vyhodili z práce za krádež krabic ve skladu. Probudí se v pátek ráno, ale to ještě netuší, že ho čeká jeden z nejpodivnějších dnů jeho života. Se svým trhlým kamarádem a drogovým dealerem Smokeym (Chris Tucker) se poflakuje na verandě Craigova domu, místo aby si Craig hledal práci, jak mu nařídil jeho otec. Oba sedí a kouří marihuanu, když přijde Smokeyho dodavatel zboží Big Worm a požaduje peníze za prodané zboží, ale Smokey mu řekne, že s Craigem všechno vykouřili. Velký červ se rozzlobí a vyhrožuje, že je oba zabije, pokud nebudou mít peníze do deseti hodin. A tak začíná honba za penězi na záchranu života. Podaří se Craigovi a Smokeymu získat peníze a uniknout smrti Velkého červa?

3. Jak vysoko 2 2019

Filmy o drogách , 10  komedií o drogách.

 

Jak vysoko 2 2019 Filmy o drogách komedie o drogách

 

2. Cunning boys – Filmy o drogách Komedie o drogách

 

Mazaní chlapci Filmy o drogách komedie o drogách

Targood, Scarface, Brian a Kenny jsou přátelé na život a na smrt. A mají jednu společnou lásku – kouření marihuany. Kromě toho nedělají nic jiného. Komplikace nastanou, když je jeden z nich obviněn z vraždy policejního koně a uvržen do vězení. Co by přátelé neudělali, aby ho zachránili? Možná se z nich stanou i drogoví dealeři… Americká nezávislá crazy komedie režisérky Tamry Davisové z roku 1998. V epizodní roli se v něm objeví mimo jiné slavný rapper Snoop Dog.

 

1. Kdo kouří, ten umí – Filmy o drogách Komedie o drogách

 

kdo kouří prádlo Filmy o drogách komedie o drogách

Jejich inteligence se díky marihuaně zvýší natolik, že se dostanou na Harvard. Jenže mu dojde palivo, a tak si musí nějak pomoci, protože „bylinné terapie“ tu nefungují…
Dva obyčejní kluci kouří marihuanu, která má neobvyklý vliv na jejich mozkový potenciál. Jejich inteligenční kvocient se zvýší natolik, že jsou schopni zvládnout Harvardskou univerzitu. Když jim však dojdou cigarety, jsou odkázáni sami na sebe a musí si v této prestižní instituci, kde se „bylinné terapie“ neprovádějí, najít nějaký způsob, jak si pomoci. A věřte mi, že se snaží kouřit hodně věcí…

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button