Filmy a volný časONLINE FILMY

Miss Beast online cz dabing nebo titulky

Miss Beast online cz dabing je americká filmová komedie z roku 2020, kterou natočil Christopher Landon podle scénáře Michaela Kennedyho a Landona. V hlavních rolích se představili Vince Vaughn, Kathryn Newton, Katie Finneran, Celeste O’Connor a Alan Ruck. Film, který se promění v pátek, se soustředí na dospívající dívku, která si nedopatřením vymění tělo s mužským sériovým vrahem středního věku. Jason Blum pracuje jako producent pod hlavičkou Blumhouse Productions.

 

Miss Beast online cz dabing

 

Miss Beast online cz dabing

 

Miss Beast online cz dabing   měl premiéru na Beyond Festu 8. říjen 2020 a v kinech ve Spojených státech bude uveden 13. Listopad 2020 a na mezinárodní úrovni 2. červenec 2021 u Universal Pictures. Kritici film hodnotili vesměs kladně a vyzdvihovali výkony Vaughna a Newtona, stejně jako kombinaci hororu a komedie. 10 nejkrásnějších psích plemen na světě. 

 

Čtyři teenageři diskutují o městských legendách o sériovém vrahovi známém jako Řezník z Blissfieldu. Řezník vnikne do jejich sídla, kde zavraždí skupinu teenagerů a poté odejde se starobylou dýkou zvanou La Dola. Miss Beast online cz dabing. Druhý den se šikanovaná středoškolačka Millie Kesslerová účastní domácího fotbalového zápasu na Blissfield Valley High School. kde působí jako školní maskot. Když Millie čeká poblíž prázdné školy, aby se vrátila domů, napadne ji Řezník. Bodl Millieho La Dollou do ramene, čímž mu okamžitě způsobil stejnou ránu na rameni. Přijíždí Millina starší sestra Charlene, policistka, která Řezníka vyděsila. Policie shromáždí La Dola jako důkaz a zahájí pátrání po řezníkovi.

 

Miss Beast online cz dabing nebo titulky

 

Druhý den ráno Butcher a Millie zjistí, že si vyměnili těla, a vydají se na střední školu v Blissfield Valley. Ve škole Butcher, který se nyní vydává za Millie, zabije její hlavní trýznitelku Ryler tím, že ji zavře do kryoterapeutické nádrže v dívčí šatně. Uvědomí si, že jeho nevinný vzhled mu dává imunitu vůči podezření, a smrtelně rozřízne v polovině stolní pilu učitele práce se dřevem, pana Bernardiho, dalšího z Milliných trýznitelů.

 

Millie. Který je nyní v těle Řezníka. Vyhledá své nejlepší kamarády Nylu a Joshe a prokáže jim svou totožnost předvedením taneční sestavy školního maskota a zodpovězením několika osobních otázek. Nyla a Josh prozkoumají La Dola a zjistí, že Millie musí do půlnoci probodnout Řezníka dýkou, jinak bude výměna těl trvalá. Vypadávání vlasů? Jezte těchto 9 potravin, které zabraňují vypadávání vlasů. 

 

Podívejte se na film zdarma

 

 

 

Později odpoledne, když je oficiální návrat do školy zrušen, navrhne Řezník nový tanec ve starém mlýně, který je ve skutečnosti jeho úkrytem. Miss Beast online cz dabing. Řezník pak vyláká zdrceného Bookera k minigolfovému monstru, aby ho zabil. Millie, Nyla a Josh však dorazí včas, aby ho zachránili. Millie omráčí Butchera i Bookera a spolu s přáteli je odvede do Joshova domu.

 

Miss Beast herci ve filmu 

 

Podívejte se na film zdarma

 

Poté, co Millie a Nyla přivážou Butchera k židli, snaží se Bookerovi vysvětlit situaci, ale ten není přesvědčen. Zatímco Millie recituje milostnou báseň, kterou mu před několika týdny anonymně napsala. Josh hlídá Řezníka, zatímco Millie, Nyla a Booker jdou na policejní stanici za La Dollou. Nyla podrazí Charlene, poslední policistku na stanici. Odejít, aby mohla ukrást dýku. Booker čeká venku v autě a prozradí. Že měl Millie vždycky rád a Millie mu prozradí, jak si užívá svou novou sílu a sebevědomí. Kterou cítí v řezníkově těle, a políbí se.

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button