Filmy a volný čas

Asterix a Obelix: Říše středu online cz dabing alebo titulky 2023

Asterix a Obelix Říše středu online cz dabing nebo titulky 2023 je francouzský hraný rodinný dobrodružný komediální film režiséra Guillauma Caneta, který si zahrál i hlavní roli Asterixe. Jedná se o pokračování filmu Asterix a Obelix: Bůh ochraňuj Británii a pátý díl filmové série o Asterixovi.

 

Asterix a Obelix: Říše středu online cz dabing alebo titulky 2023

 

Asterix a Obelix: Říše středu online cz dabing alebo titulky 2023

 

Ve filmu, v němž hraje Gilles Lellouche roli Obelixe, cestují titulní hrdinové poprvé do císařské Číny. Původní příběh vychází ze scénáře Philippa Mechelena a Juliena Hervého, na jehož scénáři spolupracoval i Canet. Jedná se o první celovečerní film o Asterixovi, který není natočen podle žádného z komiksů o Asterixovi, ani v něm nevystupuje Gérard Depardieu v roli Obelixe.

 

Komedie 2023

 

Komedie 2023

 

Natáčení bylo původně plánováno na rok 2020 v Číně, ale bylo o rok odloženo a přesunuto do Francie. Film má rozpočet 72,4 milionu dolarů a jeho koproducenty jsou společnosti Pathé, Les Enfants Terribles a pařížská Tresor Films.

 

Boj s Římany

 

Boj s Římany

 

Asterix a Obelix jsou francouzské komiksové postavy vytvořené v roce 1959. Autory jsou René Goscinny a Albert Uderzo. Příběhy se odehrávají v době Římské říše a hlavními hrdiny jsou dva Galové, Asterix a Obelix, kteří žijí v malé vesnické osadě.

 

Aksterix a Obelix 2023

 

Aksterix a Obelix 2023

 

Asterix je malý, urostlý a inteligentní Gal, který svou chytrostí a rychlostí přelstí Římany. Obelix je jeho nejlepší přítel a bojovník, který je velmi silný, ale trochu hloupý. Obelix se zamiluje do galské dívky Impedimenty, která je však zamilovaná do Asterixe. Kdy sázet borůvky – výsadba, pěstování, sklizeň

 

Asterix a Obelix Říše středu online cz dabing 2023

 

Asterix a Obelix Říše středu 
online cz dabing 2023

 

Komiksové příběhy jsou plné humoru, dobrodružství a napětí. Římští vojáci se snaží zničit malou osadu, ale Asterix a Obelix se vždy úspěšně brání. Jejich tajnou zbraní je kouzelný elixír, který jim dodává nadlidskou sílu a rychlost.

 

Asterix a Obelix Říše středu 2023

 

Asterix a Obelix Říše středu 2023

 

Asterix a Obelix se stali ve Francii a Evropě velmi populárními postavami a bylo vydáno více než 30 alb.

Darčeky na Vianoce – 100 tipov na vianočné darčeky

Vznikly také filmy, animace a dokonce i hry. Tyto postavy jsou oblíbené pro svůj humor, dobrodružství a odpor proti římské nadvládě.

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button