Filmy a volný časONLINE FILMY

Uncharted online cz dabing nebo titulky 2022

Uncharted online cz dabing or subtitles 2022 je americký akční dobrodružný film z roku 2022, který natočil Ruben Fleischer podle scénáře Rafea Lee Judkinse, Arta Marcuma a Matta Hollowaye. Ve filmu, který vychází ze stejnojmenné videoherní série vyvinuté společností Naughty Dog. V hlavních rolích se představí Tom Holland jako Nathan Drake, Mark Wahlberg jako jeho mentor Victor Sullivan a Sophia Ali. Tati Gabrielle a Antonio Banderas ve vedlejších rolích.

 

Uncharted online cz dabing nebo titulky 2022

 

Uncharted online cz dabing nebo titulky 2022

 

Film se začal natáčet v roce 2008 a jeho producent Avi Arad uvedl.  Ve spolupráci se společností Sony Pictures bude pracovat na filmové adaptaci hry Uncharted. Film se však dostal do komplikovaného produkčního procesu, kdy se k němu v různých fázích připojovali různí režiséři, scénáristé a herci. V době, kdy se o projektu šuškalo, bylo původně k režii přihlášeno několik tvůrců, včetně Davida O. Russella, Dana Trachtenberga, Neila Burgera, Setha Gordona, Shawna Levyho a Travise Knighta. Uncharted online cz dabing nebo titulky 2022. Drakea si zahrají Nathan Fillion, Chris Pratt a Wahlberg. Holland byl obsazen v květnu 2017 a hlavní natáčení začalo v březnu 2020 a skončilo v říjnu následujícího roku.

 

Uncharted film 2022

 

Uncharted film 2022

 

Film Uncharted uvede společnost Sony Pictures Releasing do britských kin 11. září. února 2022 a poté ve Spojených státech 18. Únor.

 

V roce 2008 filmový producent Avi Arad prohlásil, že spolupracuje s divizí Uncharted společnosti Sony na vývoji filmové adaptace hry Uncharted.Na otázku Richarda Lemarchanda, vedoucího herního designéra společnosti Naughty Dog, zda by chtěl vidět filmovou adaptaci hry Uncharted, odpověděl „no comment“.Od té doby společnost Columbia Pictures potvrdila, že se na filmu Uncharted pracuje.

 

Uncharted online cs

 

Uncharted online cs

 

První scénář k filmu napsali Thomas Dean Donnelly a Joshua Oppenheimer a produkovali ho Avi Arad, Charles Roven a Alex Gartner. 30. 6. června 2009 bylo potvrzeno, že se na filmu Uncharted pracuje už rok a půl. Nathan Fillion projevil zájem o roli Nathana Drakea a na Twitteru spustil kampaň, v níž vyzývá fanoušky, aby ho v této snaze podpořili. V rozhovoru pro PlayStation University v srpnu 2010 společnost Naughty Dog uvedla, jak blízko je vývoji filmu a že mají důvěru všech, kteří na něm pracují.

 

Herci ve filmu Uncharted

 

Na 8. Doug Belgrad a Matt Tolmach, spoluprezidenti společnosti Columbia Pictures, oznámili 1. října 2010. David O. Russell je scenáristou a režisérem filmu, akčního dobrodružství založeného na první hře ze série. Film měli produkovat Avi Arad, Charles Roven a Alex Gartner. Po promítání Russellova filmu The Fighter ho oslovil fanoušek série Uncharted a zeptal se ho. O Fillionovi pro roli Nathana Drakea v nadcházejícím filmu neuvažoval kvůli vysokému počtu žádostí o jeho obsazení. Russell o zájmu o Filliona a o to, kdo je. Nevěděl a zdálo se, že tu myšlenku rychle zavrhl. O osm let později pak Fillion natočil krátký fanouškovský film Uncharted. V něm se představil jako Nathan Drake a setkal se s pozitivním přijetím.

 

Dne 24. 11. listopadu 2010 zveřejnila MTV rozhovor s Markem Wahlbergem, v němž herec hovořil o své účasti na filmové adaptaci populární série. Uvedl, že Russell v současné době píše scénář a těší se na to, co ho čeká. Dodává, že doufá, že se bude natáčet v polovině roku 2011: „Samozřejmě, že jdu do všeho, co chce David natočit. Ale ta myšlenka je tak mimo: Robert De Niro je můj otec, Joe Pesci je můj strýc.

 

Zajímavosti 2022

 

Určitě nepůjde o zkrácenou verzi.“ 26. května 2011 se objevila zpráva, že Russell film opustil, aby režíroval Silver Linings Playbook. Uncharted online cz dabing nebo titulky 2022. 6. července Variety oznámil, že Russella nahradí Neil Burger. Burgerovi byla nabídnuta práce poté, co studio a producenti Avi Arad, Charles Roven a Alex Gartner přijali jeho nový koncept filmu. Burger se k filmu vyjádřil v červenci takto:

 

Dobrodružný akční film 2022

 

Přepisujeme scénář od začátku a právě teď se do toho doslova vrhám, připravuji se uzavřít smlouvu a vrhnout se do toho. Dokud není napsaný scénář, nikdy nevíte, kdo v něm bude nebo nebude hrát. Ale existuje spousta dobrých herců, kteří vypadají jako Nathan Drake a kteří by to zvládli. Tento projekt se mi líbí, myslím, že je to skvělé dobrodružství a divoká bláznivá jízda… hra je a film bude.

V jádru má docela dobrou povahu, Nathan je tak trochu podvodník, podvodník… ví, co dělá, má koule… je to skvělé. Rozhodně. A pak víte, že musíte dělat to, co film umí nejlépe… stavět na tom, co je ve hře skvělé, a pak z toho udělat film. Ano, bude tam (rovnováha), je to velmi cool dobrodružství a jde jen o to vytáhnout [sic] velmi cool intenzivní věci, které fungují pro filmový příběh, a ujistit se, že příběh tyto prvky podporuje a zároveň nás skutečně spojuje s postavou.

 

Uncharted online 

 

Dne 23. 8. srpna 2012 se Burger vzdal práce na filmu Divergent a studio najalo manžele Marianne a Cormaca Wibberleyovy, aby film přepracovali. Seth Rogen a Evan Goldberg v rozhovoru pro IGN uvedli, že byli několikrát požádáni o napsání scénáře k filmu, ale všechny nabídky odmítli. 4. 2. února 2014 Deadline informoval, že film bude režírovat Seth Gordon a nejnovější scénář napsal David Guggenheim. Zahájení výroby bylo naplánováno na začátek roku 2015. 10. Původně plánovaná premiéra filmu byla v červnu 2016. 12. 11. listopadu 2014 studio najalo Marka Boala, aby napsal scénář. Po Wahlbergovi byl do role Nathana Drakea osloven Chris Pratt, ale ten nabídku odmítl. 24. 6. června 2015 Seth Gordon projekt opustil a začal pracovat na filmu Baywatch.

 

Podívejte se na film 2022

 

V dubnu 2015 unikl scénář napsaný Davidem Guggenheimem, který byl získán při hackerském útoku na společnost Sony Pictures. 5. Dne 30. srpna 2015 společnost Sony Pictures Entertainment posunula datum premiéry filmu na 30. srpna 2015. Červen.  Herec Nolan North, který namluvil Nathana Drakea, v rozhovoru pro Game News Official prohlásil, že si nemyslí, že fanoušci chtějí film Uncharted. Charles Roven však serveru Collider prozradil, že. To, na čem pracují, je docela zajímavé, momentálně nemají režiséra. A nejsou připraveni hlasovat, dokud nebudou skutečně připraveni. v dubnu 2016 Neil Druckmann, který pracoval na předchozích hrách Uncharted. Nejdůležitějším aspektem filmu jsou podle něj vztahy mezi postavami.

Bojové filmy

– 10 nejlepších bojových filmů na světě.

 

Online filmy 2022

 

Online filmy 2022

 

Dne 29. 7. července 2016 Variety oznámil, že Joe Carnahan píše návrh scénáře k filmu. 1. 1. září 2016 byl film vyřazen z plánu společnosti Sony. Protože neměl režiséra ani herce, ale společnost Sony přesto do filmu šla. 25. 10. října 2016 bylo oznámeno, že film bude režírovat Shawn Levy Carnahan řekl Collider. Uncharted online cz dabing nebo titulky 2022.  On a Levy mají o hře velké znalosti a na správném ztvárnění postavy si dali záležet. Natáčení mělo začít na začátku roku 2017. Na začátku ledna 2017 Carnahan na svém Instagramu zveřejnil fotografii, na které bylo vidět, že scénář filmu je dokončen. V květnu 2017 byl do role mladého Nathana Drakea obsazen Tom Holland a film měl sloužit jako prequel ke hrám. K přepracování scénáře byl přizván televizní scenárista Rafe Judkins. 19. 6. prosince 2018 bylo oznámeno, že Levy z filmu odešel, aby pracoval na filmu Free Guy.
Plešatění a jak mu čelit , Vypadávání vlasů u mužů

 

Filmy online

 

Dne 14. 1. ledna 2019 Variety oznámil. Režie filmu se ujal Dan Trachtenberg. V červnu 2019 časopis The Hollywood Reporter potvrdil, že film bude uveden do kin 18. června. Prosinec 2020. 22. 8. srpna 2019 Deadline oznámil, že Dan Trachtenberg z filmu odešel. Film by se měl začít natáčet na začátku roku 2020. Film se stal první celovečerní produkcí společnosti Sony PlayStation Productions. 27. 9. září 2019 oznámil The Hollywood Reporter, že film bude režírovat Travis Knight. 51 V listopadu se Wahlberg k projektu vrátil. Který si vedle Hollanda zahrál roli Victora Sullivana. 52 V prosinci 2019 Knight projekt opustil kvůli konfliktům s Hollandem, což vedlo ke ztrátě data premiéry 18. prosince. Prosinec 2020.

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button