Filmy a volný časONLINE FILMY

Ron má chybu online cz dabing nebo titulky

Ron má brouka online cz dabing nebo titulky je počítačem animovaná sci-fi komedie z roku 2021. Který režíroval Jean-Philippe Vine (ve svém celovečerním režijním debutu), Sarah Smith. Režie se ujal Octavio E. Rodriguez, scénář napsali Peter Baynham a Smith. Ve filmu účinkují Zach Galifianakis, Jack Dylan Grazer, Ed Helms, Justice Smith, Rob Delaney a Kylie Cantrall. Ricardo Hurtado a Olivia Colman. Jedná se o první film z dílny Locksmith Animation, který distribuovala společnost 20th Century Studios. Jedná se tak o první animovaný film, který společnost uvedla do kin od uzavření Blue Sky Studios 10. Duben 2021. Animaci poskytla společnost DNEG.

 

Ron má chybu online cz dabing nebo titulky

 

Ron má chybu online cz dabing nebo titulky

Technologický gigant Bubble in the Future představuje svůj nejnovější výtvor: B-bot. Kterou vytvořil benevolentní generální ředitel Marc Weidell se záměrem vytvořit robotického kamaráda. Který má pomoci navázat přátelství a připojit se k internetu pomocí Markova algoritmu přátelství, který je nainstalován v každém B-botu. V městečku Nonsuch je Barney Pudowski jediným středoškolákem, který nevlastní béčkového robota.

Jeho bývalí přátelé z dětství Savannah Meadesová, Rich Belcher, Noah a Ava byli pohlceni jednotlivými béčkovými roboty. Barneyho otec Graham, který prodává zprávy na internetu, a jeho babička Donka si uvědomí, že nemá žádné přátele, a soucítí s ním. Ron má chybu online cz dabing nebo titulky. Když si Rich dělá z Barneyho krutý žert. Spěšně jdou do obchodu Bubble, který je zavřený. Řidič dodávky měl naštěstí v ruce mírně poškozeného B-bota, který mu vypadl z auta, a chtěl jim ho prodat.

 

Animovaná pohádka Ron má chybu online cz 

 

Animovaná pohádka Ron má chybu online cz 

 

Barney dostane B-bota jako dárek k narozeninám, ale po jeho aktivaci rychle zjistí, že je poškozený a nefunkční. Nechce otce naštvat, a tak se rozhodne, že ho odveze do Bubbleova obchodu, aby ho opravil. Nakonec narazí na Riche a jeho přátele, kteří se mu posmívají a snaží se ho ponížit. Animovaná pohádka Ron má chybu online cz. Rich však zavolá policii a spolu s Grahamem a Donnou jsou odvezeni do obchodu Bubble, kde je B-bot rozdrcen. 

 

Film Ronova chyba 2021 cz

 

Film Ronova chyba 2021 cz

 

Když se dozví o Barneyho a Ronově jednání, Marc je rád, že Ron jde proti jeho programu, zatímco jeho provozní ředitel Andrew Morris to považuje za špatnou reklamu a domnívá se, že Ron musí být zničen, aby se problém vyřešil. Barney učí Rona. Film Ron má chybu 2021 cz.  Jak být dobrým přítelem a během srazu narazí na Savannah, která Ronovi řekne, že musí Barneymu pomoci najít si přátele. Přestože Barney Savannah říká, aby to nedělala, zveřejní Ronovo počínání na internetu, čímž na sebe Bubble upozorní.

Druhý den se Ron dostane z domu a snaží se Barneymu najít „přátele“ a přivede do školy několik náhodných lidí. Když se Barney dostane do potíží, Rich objeví Ronovu odemčenou funkci a vytáhne ji, což způsobí, že všechny ostatní B-boty mají vypnuté bezpečnostní funkce a rodičovskou kontrolu. B-Boti se rozjedou a nakonec, poté co B-Boti dostanou opravnou aktualizaci, je Savannah veřejně ponížena.

 

Ron má volného brouka 

 

Ron je bez chyb 

 

Barney je vyloučen ze školy a Ronovi vynadá, ale po návratu domů si uvědomí, že Ron byl ve skutečnosti jeho kamarád, a rozhodne se s ním utéct, když si pro něj přijde personál Bubliny. Ron je bez chyb. Kvůli chladnému počasí a Barneyho astmatu však zeslábne a Ron ho přivede zpět do civilizace kousek od školy, kde mu Savannah, Rich, Noah a Ava běží na pomoc. Nejkrásnější zvíře na světě : 10 nejkrásnějších zvířat na světě.

 

Pohádka Online 2021 Zdarma 

 

Barney je převezen do nemocnice, kde se zotavuje, a poté se setkává s Marcem, který na Rona udělá dojem. Marc opraví Ronovy závady, a tím z něj udělá jiného B-bota. Pohádka online 2021 zdarma. Barney požaduje, aby se Marc dostal do cloudu a získal původní Ronovu osobnost, ale Andrew převezme společnost a Marca zablokuje. Díky důmyslnému plánu. Podle ní se Barney, Graham, Donka a Marc vloupají do sídla společnosti Bubble.

 

Pohádka online 2021 zdarma 

 

Barneymu se podaří dostat do Bublinovy databáze, najde Ronova původní data u jeho světla a nahraje je zpět do jeho těla.  Tím se vrátí původní kód. Bublina má přímý přístup ke všem B-botům. Uvědomuje si, že všichni jsou stejně osamělí jako on. Barney navrhne, aby všichni B-boti měli Ronovy chyby. To však znamená, že Rona bude rozptylovat internet. Barney se neochotně loučí s Ronem, protože jeho programování se rozšiřuje na všechny a mísí Marcův algoritmus přátelství s Ronovým kódováním. Marc vydírá Andrewa, aby mu vrátil pozici generálního ředitele, když ho tajně nahrál, jak přiznává, že B-Boti špehují své majitele kvůli zisku. Jak změkčit vlasy: 5 přírodních způsobů.

 

O tři měsíce později mají všichni vadné béčkové boty, ale jsou spokojení se svými divokými a podivnými osobnostmi. Barney už nemá ani jedno, ale stal se mnohem společenštějším a sblížil se se svými bývalými přáteli. Když o přestávce sedí na „Barneyho lavičce“. Obří bublinová věž, která se tyčí nad Nonsuchem, tvoří Ronovu tvář, což naznačuje, že je stále naživu.

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button