Filmy a volný časONLINE FILMY

Unbreakable online cz dabing 2022

Unbreakable online cz dabing 2022. Podívejte se na pohádku Nezlomný nováček 2022. Užijte si novou super pohádku. Rodinná animovaná pohádka.

 

Unbreakable online cz dabing 2022

 

Unbreakable online cz dabing 2022

 

Unbreakable online cz. Šestnáctiletá Georgia Nolanová sní o tom, že se stane první hasičkou na světě. Když záhadný žhář začne vypalovat Broadway, začnou mizet newyorští hasiči. Georgijin otec Shawn je starostou New Yorku povolán z důchodu, aby vedl vyšetřování zmizení. Georgia se zoufale snaží pomoci svému otci a zachránit město, a tak se převlékne za mladého muže jménem „Joe“ a připojí se k malé skupině neschopných hasičů, kteří se snaží žháře zastavit.

 

Animovaná pohádka 2022

 

Animovaná pohádka 2022

 

Georgia Nolanová (Olivia Cooke) má od dětství jeden sen: stát se hasičkou, stejně jako její otec. Bohužel, ve 30. 20 let. století v New Yorku ženy nesmějí pracovat v hasičském sboru. Když však při sérii záhadných požárů v divadlech na Broadwayi začnou mizet hasiči, Georgia v tom vidí velkou příležitost. Převlékne se za „Joea“, rošťáckého mladíka, a připojí se k týmu improvizovaných hasičů, kteří mají za úkol zastavit žháře. Georgia musí za každou cenu zachovat svou falešnou identitu, zvláště když se riskantního vyšetřování ujme její otec. Jak se projevuje zápal plic – Příznaky a diagnostika.

 

Unbreakable online cz dabing 2022

 

Unbreakable online cz dabing 2022 2

 

Olivia Cooke jako Georgia Nolanová.

William Shatner jako Jimmy Murray.

Laurie Holdenová jako Pauline. Mastné vlasy : 5 domácích prostředků.

Kenneth Branagh jako Shawn, Georginin otec.

 

V únoru 2022 získala distribuční práva na film společnost Hulu. Film Ohnivé srdce byl vydán 13. leden 2022 v Austrálii od společností eOne a Universal Pictures a poté 2. února 2022 v Kanadě a 11. Únor 2022 ve Velké Británii eOne jako samostatný distributor.

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button