Filmy a volný časSEZNAMY FILMŮ

Dobré seriály Top 10 nejlepších seriálů

Dobré seriály Top 10 nejlepších seriálů . Dobré seriály ke sledování .Seriály na každý den .Seznam seriálů pro milovníky seriálů.

10. Daredevil – Dobře Seriály 

Daredevil

Marvel’s Daredevil, zkráceně Daredevil, je americký internetový televizní seriál, který byl v roce 2015 uveden na Netflixu a vychází z komiksové série Daredevil vydávané nakladatelstvím Marvel Comics. Jedná se o třetí sérii, která je součástí superhrdinské franšízy Marvel Cinematic Universe.

Dobré seriály . Děj seriálu, jehož autorem je Drew Goddard, se soustředí na Matta Murdocka, právníka, který v dětství přišel o zrak a který si nechal vylepšit ostatní smysly. Murdock se v noci vydává v utajení zachránit newyorskou čtvrť Hell ‚Kitchen , kterou ohrožují obchodní plány tajemného Wilsona Fiska.

9. Doktor Who

Doktor Who

Devatenáctiletá Londýňanka Rose Tylerová (Billie Piperová) žije monotónním životem prodavačky v obchodním domě s oblečením a nevidí pro sebe jinou budoucnost. To se změní ve chvíli, kdy ji po zavření skladiště napadnou oživlé figuríny. Zachrání ji tajemný muž, který se představí jako Doktor. No Seriály .Má neobvyklé znalosti a jiné vnímání časoprostoru než ostatní lidé. Rose se s ním znovu a znovu setkává a ocitá se uprostřed boje o budoucnost lidstva, o němž lidé zatím nemají tušení.

8. Dexter – Dobré seriály 

Dexter

Je inteligentní, okouzlující a má velký smysl pro humor. Je to Dexter Morgan (držitel Zlatého glóbu Michael C. Hall), oblíbený sériový vrah. Jako forenzní expert miamské policie ve dne vyšetřuje vraždy a v noci je páchá. Dexter se však řídí přísným etickým kodexem, který je pro něj záchranou i celoživotním břemenem.

Dexter, zmítaný touhou zabíjet a touhou po opravdovém štěstí, žije v hlubokém rozporu se světem i sám se sebou. Především se dozvídáme, že Dexter Morgan osiřel ve čtyřech letech a nese si s sebou traumatické tajemství. Dobré seriály .

Adoptoval ho policista, který objevil Dexterovy vražedné sklony a naučil svého syna, aby svou strašlivou touhu po lidské krvi ventiloval konstruktivním způsobem – zabíjením odporných zločinců, kteří buď stojí nad zákonem, nebo se jim podařilo uniknout spravedlnosti.

7. Narcos – Dobrý seriál 

Narcos Dobře Seriály Top 10 nejlepších seriálů

Pablo Escobar patřil do 80. let. Ve dvacátých letech 20. století byl jedním z největších, nejobávanějších a nejbrutálnějších zločinců na světě, ovládal celou Kolumbii a většinu trhu s kokainem v USA, vydělával desítky milionů dolarů denně a dodnes nemá v historii konkurenci vzhledem k rozsahu následků své činnosti. Dobré seriály .

Doku-dramatický seriál Narcos společnosti Netflix pečlivě a chirurgicky přesně líčí vzestup a pád bezprecedentního kokainového impéria a jeho vůdce Pabla Escobara, který je mnohými považován za nejpozoruhodnější a nejkrutější zločineckou osobnost v poválečné historii.

6. Peaky Blinders

Peaky Blinders Dobré seriály Top 10 nejlepších seriálů

Úspěšná gangsterská sága vás zavede do Birminghamu 20. let minulého století. Rozvětvená rodina Shelbyových tvoří obávaný gang zvaný Peak Blinders. Jejich název odkazuje na zvyk nosit na klobouku žiletky. Seriál vás seznámí s krutou, krvavou, ale nepochybně strhující kapitolou moderních britských dějin. Dobré seriály .

Mastné vlasy : 5 domácích prostředků

5. Cizí věci

Stranger Things Dobře Seriály Top 10 Nejlepší seriály

Seriál se odehrává ve fiktivním venkovském městečku Hawkins v Indianě na počátku 80. let 20. století. století. Nedaleká Hawkinsova národní laboratoř, instituce, která údajně provádí vědecký výzkum pro americké ministerstvo energetiky, ale ve skutečnosti provádí tajné paranormální až nadpřirozené experimenty na lidech. Dobré seriály .

Neopatrně se jim podařilo vytvořit portál do alternativní dimenze zvané „Upside Down“. Tato dimenze však začne katastrofálním způsobem ovlivňovat nic netušící obyvatele Hawkinsu.

4. Rick a Morty

rick Well seriály Top 10 nejlepších seriálů

Rick je starý, mrzutý a bláznivý vědec, který je známý svými bláznivými experimenty. Nyní do toho zapojuje i svého vnuka Mortyho, se kterým v každé epizodě prožívá bláznivá dobrodružství v čase a prostoru. Dobré seriály .

3. Hra o trůny

Hra o trůny No Seriály Top 10 Nejlepší seriály

Fantasy série o intrikách, magii a zradě. Západní a východní země nejsou země, kde by chtěl někdo žít, protože na každém rohu číhá nebezpečí, které vás může v okamžiku připravit o život.

Horory podle skutečnosti 

2. Kapela od bratrů

Band of Brothers Dobré seriály Top 10 nejlepších seriálů

Válečná historie americké výsadkové roty E v letech 1942 až 1945. Od výcviku přes vylodění v Normandii až po těžké boje před koncem druhé světové války sledujeme příběhy odvahy, obětí, přátelství a zrady.

1. Breaking Bad – Dobré seriály 

Breaking Bad Dobré seriály Top 10 nejlepších seriálů

Walter White je středoškolský učitel, je mu diagnostikována rakovina, a tak se rozhodne začít vyrábět pervitin, než zemře, spolu se svým mladším studentem chemie, který se tomu už nějakou dobu věnuje. Seriál vyniká naprosto famózní proměnou hlavní postavy obyčejného člověka v klíčovou postavu obchodu s drogami a skutečného bosse. Dobrá série. 

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button