Filmy a volný časONLINE FILMY

DC Super Animal League online 2022

DC League of Super-Pets online cz dabing 2022  je americký 3D počítačově animovaný superhrdinský komediální film z produkce Warner Animation Group, založený na superhrdinském týmu Legie superhrdinů DC Comics. Film režíruje Jared Stern, který se tak stal svým režijním debutem v kině a spolu s Johnem Whittingtonem napsal scénář. Ve filmu hrají Dwayne Johnson, Kevin Hart, Kate McKinnon, John Krasinski, Vanessa Bayer, Natasha Lyonne, Diego Luna, Thomas Middleditch, Ben Schwartz a Keanu Reeves.

 

Online pohádka 2022

 

Online pohádka 2022

 

Vydání filmu Liga superzvířátek od DC ve Spojených státech je naplánováno na 29. ledna. červenec 2022 od Warner Bros Pictures. Vánoční filmy o koních 3 Filmy o koních.

 

Když Liga spravedlnosti zajme Lulu (Kate McKinnon) a Lexe Luthora (Marc Maron), Supermanův labrador Krypto (Dwayne Johnson) vytvoří tým domácích mazlíčků z útulku, kteří dostali superschopnosti, aby zachránili svého majitele a Supermanovy přátele: (Kevin Hart), který se stane super silným a nezničitelným, prase PB (Vanessa Bayer), které může vyrůst do obrovských rozměrů, želva Merton (Natasha Lyonne), která se stane super rychlou, a veverka Chip (Diego Luna), která získá elektrické schopnosti. DC League of Super Animals Online 2022.

 

DC Liga superzvířat Pohádka cz

 

DC Liga superzvířat Pohádka cz

 

Supermanův pes Krypto vytvoří tým domácích mazlíčků se superschopnostmi, kteří bojují proti zločinu, aby zachránili Ligu spravedlnosti. Filmy o drogách : 10 komedií o drogách

Po filmu Scoob! je to druhý film skupiny Warner Animation Group, který se v květnu objeví v kinech.
Po filmu The Lego Batman Movie je to druhý film společnosti Warner Animation Group v koprodukci s DC Entertainment.

Film DC Super Animal League online cz dabing 2022

 

Film DC Super Animal League online cz dabing 2022

Po filmu Captain Underpants: The First Epic Movie od Dreamworks Animation je to druhý animovaný film Kevina Harta o superhrdinech. DC League of Super Animals Online 2022.
Batmobil v této verzi zřejmě vychází z verze z filmů Tima Burtona.
Supermanův oblek v tomto filmu je inspirován jeho inkarnací ve filmu Kingdom Come.
Jedná se o první film, ve kterém se Jessica Cruz objevila v kinech. Mastné vlasy.

 

Animovaná komedie přes internet

 

Animovaná komedie přes internet

 

„Batman Teaser“ obsahuje znělku z filmů Tima Burtona o Batmanovi, kterou složil Danny Elfman. Během traileru Batman při vyjmenovávání lidí, s nimiž spolupracuje, zmíní „toho, koho hrál Morgan Freeman“, což je odkaz na trilogii Temný rytíř, kde Morgan Freeman hrál Luciuse Foxe. Nová pohádka 2022. 

 

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button