Filmy a volný časONLINE FILMY

Eternals online cz dabing nebo titulky film 2021

Eternals online cz dabing nebo titulky film 2021 je americký epický superhrdinský film z roku 2021, který vychází ze stejnojmenné rasy Marvel Comics. Produkuje ho společnost Marvel Studios a distribuuje Walt Disney Studios Motion Pictures. Je to 26. film v rámci filmového světa Marvelu (MCU). Film režírovala Chloé Zhao, která se podílela na scénáři společně s Patrickem Burleighem, Ryanem Firpem a Kazem Firpem. Hrají Gemma Chan, Richard Madden, Kumail Nanjiani, Lia McHugh, Brian Tyree Henry. Ve filmu se Věční, nesmrtelná mimozemská rasa, po tisíciletích vynoří z úkrytu, aby chránili Zemi před svými zlými protějšky, Devianty.

 

Eternals online cz dabing nebo titulky film 2021

 

Eternals online cz dabing nebo titulky film 2021

 

V dubnu 2018 oznámil prezident Marvel Studios Kevin Feige. Na filmu podle Eternals se začalo pracovat, Ryan a Kaz Firpo byli v květnu najati k napsání scénáře. Čao měl film režírovat koncem září a dostal značnou tvůrčí svobodu, takže vznikl. Eternals online cz dabing nebo titulky film 2021. Byl natáčen na místě více než předchozí filmy MCU. Zhao přepsal scénář, na kterém se Burleigh později údajně podílel. Hlavní natáčení probíhalo od července 2019 do února 2020 ve studiích Pinewood, dále se natáčelo v Londýně, Oxfordu v Anglii a na Kanárských ostrovech.

 

Eternals online film

 

Eternals online film

 

Premiéra filmu Eternals se konala v Los Angeles dne 18. 2021 a v kinech ve Spojených státech se objeví 5. října. listopad jako součást čtvrté fáze MCU. Film získal od kritiků smíšené hodnocení. Kteří chválili herecké výkony, akční sekvence, hudební doprovod a vizuální stránku, ale kritizovali expozici, tempo a délku trvání.

V březnu 2019 se k obsazení připojila Angelina Jolie, údajně jako Sersi, a následující měsíc byli do blíže nespecifikovaných rolí obsazeni Kumail Nanjiani a Don Lee. V té době se očekávalo, že se ve filmu objeví první homosexuální superhrdina studia Marvel. V květnu vstoupil do jednání o roli Ikarise Richard Madden a následující měsíc vstoupila do raných jednání o blíže nespecifikované roli Salma Hayek. 6 receptů na výrobu domácích kondicionérů na vlasy.

 

Film Eternals online 

 

Na Comic-Conu 2019 v San Diegu Feige oficiálně oznámil premiéru The Eternals na 6. ledna. Listopad 2020. Oficiálně oznámil obsazení Jolie do role Theny a Nanjianiho do role krále. Lee jako Gilgameš, Madden jako Ikaris a Hayek jako Ajak spolu s Lauren Ridloff jako Makkari, Brian Tyree Henry jako Phastos a Lia McHugh jako Sprite. Pro každou roli hledal Zhao herce, kteří by „ve své postavě našli kus sebe sama“. Feige dodal, že jeden z těchto herců ztvárňuje LGBTQ postavu, přičemž herec Haaz Sleiman později prozradil, že Phastos je ve filmu zobrazen jako gay.

 

Sleiman ve filmu ztvárňuje jejího manžela a mají spolu dítě. Sleiman se domníval, že je důležité ji vystavit. Jak milující a krásná může být queer rodina“, a nikoli „sexuální nebo rebelské“ zobrazení v některých předchozích médiích. Feige řekl, že tento vztah byl „vždy nedílnou součástí příběhu“ a podle něj byl ve filmu „velmi dobře zpracován“. Zatímco Sleiman řekl, že se jedná o „promyšlené“ ztvárnění. Eternals online cz dabing nebo titulky film 2021.

 

Online cz dabing 2021

 

Online cz dabing 2021

 

Děj Eternals se odehrává přibližně osm měsíců po událostech Avengers: a řeší, proč Eternals nezasahovali do žádných minulých konfliktů v MCU. Feige i Moore řekli. Film bude mít „velké dopady“ na budoucnost MCU a někdy bylo „výzvou“ vyvážit přízemní povahu MCU s „mýtickou velkolepostí“ majetku Eternals. Duna online cz dabing.

V době, kdy bude film v červenci 2019 oficiálně ohlášen, začne hlavní natáčení ve studiích Pinewood v anglickém hrabství Buckinghamshire. Ben Davis byl kameramanem. Zhao řekla, že studio Marvel jí poskytlo tvůrčí svobodu, aby film natočila na místě, „přesně tak, jak to bylo v předchozích filmech MCU. [chcela] natáčení“. Mohla použít podobný styl jako ve svých předchozích filmech. Včetně 360° záběrů a práce se stejnou kamerou a vybavením, jaké byly použity pro film Nomadland (2020), který měl Zhao dokončit současně s filmem The Eternals. Zhao měla pocit, že „měla štěstí, protože společnost Marvel byla ochotná riskovat a udělat něco jiného“. Jako hlavní vliv při komponování akčních sekvencí filmu Zhao uvedl film Revenant (2015).

 

Eternals zdarma 

 

Gemma Chan a Barry Keoghan jednají o tom, že se v srpnu 2019 připojí k hereckému obsazení. Chan dříve ztvárnila Minn-Ervu v Captain Marvel, ale podle zpráv si ji Marvel potenciálně vyhlédl pro ztvárnění samostatné postavy v tomto filmu. Vzhledem k tomu, že Minn-Erva v tomto filmu zemře, Chan to považoval za nepravděpodobné. Do MCU se chtěla vrátit, ale Feige jí po práci na filmu řekl, že ji studio chce „lépe využít“ v některém z budoucích projektů. To vedlo k tomu, že se Chan zúčastnil konkurzu na Sersiho.

 

Která byla jednou z posledních hereček zvažovaných pro tuto roli. Chan později popsal Sersiho jako nejtěžší roli ve filmu. 52 Na srpnové výstavě D23 Expo bylo potvrzeno obsazení Chana do role Sersiho a Keoghana do role Keoghana. Druigovy role. Spolu s Kitem Haringtonem jako Danem Whitmanem. Chan řekla, že ji i studio Marvel překvapilo, jak brzy po Captain Marvel přišla její nová role v MCU. Oba přitom předpokládali, že se bude jednat o projekt, který bude v budoucnu realizován. Harish Patel byl do role Karuna, Kingova manažera, obsazen koncem srpna a svou roli bude natáčet od září 2019 do ledna 2020.

 

Film cz dabing 2021

 

Film cz dabing 2021

 

Natáčení probíhalo na Kanárských ostrovech až do začátku listopadu. Herci a štáb včetně Jolie a Maddena. Museli být evakuováni z místa natáčení na ostrově Fuerteventura. Eternals online cz dabing nebo titulky film 2021. Když tam bylo nalezeno výbušné zařízení. Předpokládalo se, že jde o zbytky munice z nacistické základny.“ Později v tomtéž měsíci se k hercům připojil Zain Al Rafeea. Na začátku ledna 2020 byl pod pracovním názvem Sack Lunch natočen před Přírodovědným muzeem Oxfordské univerzity v anglickém Oxfordu. Stejně jako na Hampstead Heath a v londýnském Camdenu. Chan řekl, že proces natáčení byl velmi odlišný od procesu natáčení a vysvětlila, že Eternals se natáčel více na místě a používal přirozené světlo. Zatímco Captain Marvel měla více studiové práce a bluescreenu. Natáčení skončilo 4. února 2020.

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button