Filmy a volný časONLINE FILMY

Smrt na Nilu online cz dabing nebo titulky 2022

Smrt na Nilu online cz dabing nebo titulky 2022 je mysteriózní thriller, který natočil režisér Kenneth Branagh podle scénáře Michaela Greena na motivy stejnojmenného románu Agathy Christie z roku 1937. Film, který produkovali Branagh, Ridley Scott, Judy Hofflund a Kevin J. Walsh je pokračováním filmu Vražda v Orient expresu (2017) a v hlavních rolích se vrací Branagh jako Hercule Poirot, Tom Bateman (rovněž se vrací z prvního filmu), Annette Bening, Russell Brand, Ali Fazal, Dawn French, Gal Gadot, Armie Hammer, Rose Leslie, Emma Mackey, Sophie Okonedo, Jennifer Saunders a herecký ansámbl doplňuje Letitia Wright. Po filmu z roku 1978 a epizodě televizního seriálu Agatha Christie’s Poirot vysílané v roce 2004 se jedná o třetí adaptaci románu Christie.

 

Smrt na Nilu online cz dabing nebo titulky 2022

 

Smrt na Nilu online cz dabing nebo titulky 2022

 

Hlavní natáčení začalo v září 2019, natáčelo se ve studiích Longcross v Anglii a v Maroku a skončilo v prosinci téhož roku.

Klid a mír, který na lodi Karnak dočasně zavládl, je narušen poté, co je jeden z cestujících nalezen zavražděný. Smrt na Nilu online cz dabing nebo titulky 2022. Renomovaný belgický detektiv Hercule Poirot je pověřen důležitým úkolem zjistit, který z cestujících je vrahem, než znovu udeří.

 

Online film Smrt na Nilu 

 

Online film Smrt na Nilu 

 

Kenneth Branagh jako Hercule Poirot, světoznámý soukromý detektiv a bývalý policista. Tom Bateman jako Bouc, Poirotův přítel a důvěrník. Annette Bening jako Eufemie. Russell Brand jako Dr. Linus Windlesham.
Ali Fazal jako Andrew Katchadourian. Dawn Frenchová jako paní Bowersová. Gal Gadot jako Linnet Ridgeway-Doyle.
Armie Hammer jako Simon Doyle. Rose Leslieová jako Louise Bourgetová. Emma Mackey jako Jacqueline de Bellefort. Sophie Okonedo jako Salome Otterbourneová. Jennifer Saundersová jako Marie Van Schuylerová. Letitia Wrightová jako Rosalie Otterbourneová. Ann Turkelová jako Meredith Wilsonová. Filmy o svatých, které byste měli vidět.

 

Smrt na Nilu film 2022

 

Smrt na Nilu film 2022

 

v roce 2015 Christieho pravnuk James Prichard, předseda společnosti Agatha Christie Limited. Nadšení pro pokračování. Jako důvod uvedl pozitivní spolupráci s Branaghem a produkčním týmem.V květnu 2017 Branagh projevil zájem o další role.  Smrt na Nilu online cz dabing nebo titulky 2022. Kdyby byl první film úspěšný. 20. Listopad 2017 byl oznámen. Společnost 20th Century Fox připravuje film Smrt na Nilu jako pokračování své verze filmu Vražda v Orient expresu. K napsání scénáře se vrátil Michael Green, před kameru se měl vrátit Kenneth Branagh jako Poirot a za kameru jako režisér.

 

Smrt na Nilu online sk 

 

Smrt na Nilu online cz 

 

V září 2018 se k hercům připojila Gal Gadot. Kromě toho byl najat Paco Delgado, aby navrhl kostýmy. V říjnu 2018 se k obsazení připojil Armie Hammer a bylo potvrzeno, že Tom Bateman si ve filmu zopakuje roli Bouca. V lednu 2019 se k hercům připojila Jodie Comer. Letitia Wright se k hercům připojila v dubnu 2019. V červnu se jednalo o účasti Annette Beningové a v srpnu 2019 se k hercům připojil Russell Brand. Ali Fazal, Dawn French, Rose Leslie, Emma Mackey, Sophie Okonedo a Jennifer Saunders se připojily v září, Comer se nezúčastnil. Plešatění a jak mu čelit , Vypadávání vlasů u mužů.

 

Film 2022

 

Hlavní natáčení začalo 30. září 2019 v Longcross Studios v anglickém hrabství Surrey a následně přesunut do Maroka, přestože se původně natáčelo v Egyptě. Ve filmu byla restaurována loď i chrám v Abú Simbelu,ve filmu byl použit Tiffanyho žlutý diamant a natáčení trvalo až do 18. září. Prosinec 2019.

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button