Filmy a volný časONLINE FILMY

Matrix Resurrections online cz dabing nebo titulky 2021

Matrix Resurrections online cz dabing nebo titulky 2021 je americký akční sci-fi film. Producentkou, spoluscenáristkou a režisérkou je Lana Wachowski. Je pokračováním filmu Matrix Revolutions (2003) a celkově čtvrtým dílem filmové série Matrix. Keanu Reeves, Carrie-Anne Mossová a Jada Pinkett Smithová si zopakují své role z předchozích filmů série a připojí se k nim Yahya Abdul-Mateen II. Jessica Henwick, Jonathan Groff, Neil Patrick Harris, Priyanka Chopra Jonas a Christina Ricci.

 

Matrix Resurrections online cz dabing nebo titulky 2021

 

Matrix Resurrections online cz dabing nebo titulky 2021

 

Po uvedení Revolutions Wachowští popřeli možnost dalšího filmu Matrix s tím, že třetí film měl být závěrem trilogie, ačkoli se od té doby objevily zvěsti o možném čtvrtém filmu Matrix a studio projevilo zájem o oživení série a najalo Zaka Penna, aby napsal nový scénář. Některé zdroje spekulují, že bude hrát mladého Morfea. Čtvrtý film Matrix byl nakonec oznámen na konci roku 2019, Lana Wachowski se vrátila jako režisérka bez své sestry a Reeves a Mossová si zopakovali své role. Matrix Resurrections online cz dabing nebo titulky 2021. Natáčení začalo v únoru 2020. Wachowski si pohrával s možností projekt odložit a nechat film nedokončený, ale herci trvali na jeho dokončení. Natáčení pokračovalo v srpnu 2020 a skončilo o tři měsíce později. Zajímavosti o České republice 20 faktů.

 

Matrix Resurrections 2021 CZ

 

Matrix Resurrections 2021 CZ

 

Film vznikne ve společné produkci společností Village Roadshow Pictures a Venus Castina Productions. Světová premiéra filmu Matrix Resurrections se uskuteční 18. prosinec 2021 v San Franciscu a do kin ho plánuje uvést společnost Warner Bros Pictures 22. prosince. Prosinec 2021. Matrix Resurrections 2021 CZ. Od stejného data se bude HBO Max vysílat ve Spojených státech po dobu jednoho měsíce digitálně bez reklam.

 

Metrix 2021 online cz 

 

Metrix 4 2021 online cz 

 

Dvacet let po událostech filmu Matrix Revolutions žije Neo zdánlivě obyčejný život Thomase A. Andersonův život v San Franciscu, kde mu terapeut předepisuje modré pilulky. Metrix 2021 online cz. Některé zdroje spekulují, že bude hrát mladého Morfea.  On ani Trinity se navzájem neznají. Morfeus mu však nabídne červenou pilulku a znovu mu otevře mysl do světa Matrixu.

Během natáčení filmů Matrix řekli Wachowští svým blízkým spolupracovníkům, že po filmu Matrix Revolutions (2003) nemají v úmyslu natočit další film z této série. Matrix Resurrections online cz dabing nebo titulky 2021. Místo toho dali požehnání myšlence, aby hráči „zdědili děj“, a videohra The Matrix Online byla označena za oficiální pokračování. Matrix Resurrections online cz dabing nebo titulky 2021. Zvěsti o novém dílu se začaly šířit internetem v roce 2011, kdy se objevily zprávy, že Wachowští plánují další dva filmy z této série a jednají s Keanu Reevesem o tom, že by si mohl zopakovat svou roli Nea. 18 Další fáma z roku 2014 tvrdila, že sestry předložily Warner Bros. zpracování příběhu pro novou trilogii Matrix. Později se potvrdilo, že jsou falešné. 

 

Matrix Resurrections online

 

Matrix Resurrections Online 4

 

V únoru 2015 v rozhovorech propagujících film Jupiter Ascending (2015) označila Lilly Wachowski návrat k Matrixu za „obzvlášť odpudivou myšlenku v dnešní době“, kdy studia dávají přednost pokračováním, restartům a adaptacím před původním materiálem, zatímco Lana Wachowski na adresu zvěstí o možném restartu uvedla, že o ničem neslyšela, ale věří, že by je studio mohlo chtít nahradit. Matrix Resurrections film online. Keanu Reeves a Hugo Weaving již několikrát potvrdili svůj zájem a ochotu zopakovat si své role v případných dalších dílech Matrixu, přičemž Wachowští se budou podílet na tvůrčím a produkčním procesu. Co jsou lupy ? Porozumění mýtům a mylným představám.

 

Matrix Resurrections o filmu

 

V březnu 2017 časopis The Hollywood Reporter napsal, že společnost Warner Bros. je v rané fázi příprav na obnovení série. Zak Penn se chystá napsat scénář a má zájem získat Michaela B. Jordan do hlavní role. Ani jeden z manželů Wachowských nebyl v této fázi zapojen. Matrix Resurrections o filmu. Ačkoli studio doufalo v jejich požehnání. Údajně včetně prequelového filmu o mladém Morfeovi nebo pokračování filmu jeho potomka. V březnu 2018 Penn řekl. Pracuje na oživení série a naznačil možnost rozšířeného vesmíru. V říjnu 2019 Penn upřesnil, že pracuje na jednom ze dvou projektů Matrix u Warner Bros. 

 

Herci Matrix Resurrections

Reeves a Mossová potvrdili, že si po oznámení filmu v srpnu 2019 zopakují své role Nea a Trinity. V říjnu 2019 byl do filmu obsazen Yahya Abdul-Mateen II. Matrix Resurrections online cz dabing nebo titulky 2021. Některé zdroje spekulují, že bude hrát mladého Morfea. Jada Pinkett Smith vstoupila do jednání o zopakování své role Niobe. Herci z Matrix Resurrections.  Jessica Henwicková vstoupila do jednání o připojení v blíže nespecifikované roli. Později se ukázalo, že je to jako s Brouky. Pinkettová-Smithová a Henwicková byly potvrzeny v prosinci spolu s Jonathanem Groffem a Tobym Onwumerem.

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button