Filmy a volný časONLINE FILMY

The Addams Family 2 online cz dabing nebo titulky

The Addams Family 2 online cz dabing or subtitles je počítačem animovaná černá komedie o nadpřirozených jevech z roku 2021, kterou režírovali Greg Tiernan a Conrad Vernon a na které se podíleli Laura Brousseau a Kevin Pavlovic. Scénář napsali Dan Hernandez, Benji Samit, Ben Queen a Susanna Fogel, příběh napsali Hernandez a Samit a je založen na postavách vytvořených Charlesem Addamsem. Jedná se o pokračování filmu Addamsova rodina z roku 2019 a v hlavních rolích se objeví Oscar Isaac, Charlize Theron, Chloë Grace Moretz, Nick Kroll, Snoop Dogg, Bette Midler, Javon Walton, Bill Hader a Wallace Shawn. Vypráví příběh Addamsovy rodiny, která se vydává na výlet.

 

The Addams Family 2 online cz dabing nebo titulky

 

The Addams Family 2 online cz dabing nebo titulky

 

Na vědeckém veletrhu má Wednesday Addamsová představit svůj experiment, v němž použije DNA svého domácího mazlíčka Sokrata na strýčkovi Festerovi, aby ukázala, jak lze člověka vylepšit (s vedlejším účinkem postupné přeměny Festera). Když však spatří svou rodinu, je zděšena. Přesto si její práce všimne vědec Cyrus Strange. V domě Addamsových se Gomez obává, že se děti od něj a Morticie vzdalují, a proto se rozhodne vzít je na rodinnou dovolenou. The Addams Family 2 online cz dabing nebo titulky. Než se rodina, Fester, Thing a Lurch vydají na cestu po Spojených státech, navštíví Gomeze a Morticii právník jménem pan Mustela; tvrdí, že Wednesday byla při narození zaměněna a že ve skutečnosti nemusí být Addamsová, ale oni ho ignorují. Na cestě Addamsovy pronásleduje Mustela a jeho poskok Pongo.

 

Pohádka o Addamsově rodině 2 online 

 

The Addams Family Fairy Tale 2 online cz 

 

Rodina je zpočátku rozhodnuta jet do Salemu ve státě Massachusetts, ale Fester nakonec odbočí k Niagarským vodopádům. Později se rodina zastaví ve Sleepy Hollow ve státě New York. The Addams Family Fairy Tale 2 online cz. Gomez a Morticia se zmíní o Mustelovi a jeho tvrzeních o Wednesday, a tak Fester vypráví o příhodě, kdy navštívil Wednesday v den jejího narození a žongloval s dětmi na porodním sále.

 

Addamsova rodina 2 film 2021

 

Addamsova rodina 2 film 2021

 

 

Gomez všechny přivede do Miami, aby se spojili s bratrancem Ittem a doufali, že jim pomůže vyřešit jejich současné dilema. Itt se k nim připojí na cestě, když projíždějí San Antoniem, a předčasně rodinu opustí u Grand Canyonu. Wednesday mezitím chytí Mustela na vlastní pěst a dozví se, že pracuje pro Cyruse. Navrhne Wednesday, že je jejím skutečným otcem, a pozve ji do svého domu v Sausalitu v Kalifornii. Wednesday provede test DNA z Gomezových vlasů, který zdánlivě prokáže, že rozhodně není jeho dcerou. The Addams Family 2 film 2021. Wednesday odejde od rodiny, zatímco spí, ale Lurch ji dostihne. Zbytek Addamsovy rodiny se dozví, kam má namířeno, a vydá se za ní. Největší dinosauři světa : 15 největších dinosaurů.

 

Addamsova rodina 2 o filmu

 

Pohádka pro děti 2021 o filmu

 

Cyrus ve svém domě ukáže Wednesdayovi vzorec, který vyvinul k výrobě hybridů člověka a zvířete podobných Wednesdayovu experimentu. Když se objeví zbytek Addamsovy rodiny, Wednesday se nechá přesvědčit, aby zůstala s Cyrusem. Když Pugsley zjistí, že Cyrusova dcera Ofélie je prase, Cyrus mu prozradí, že používal Wednesday, protože její vzorec je lepší než jeho. Chytí rodinu, aby na nich provedl test, ale Wednesday odmítne testovat Addamsovy. Cyrus se snaží Ponga přesvědčit, aby za ní šel, ale vyjde najevo, že Lurch a Pongo se znali už dříve; rozhodnou se Addamsovy osvobodit. Addamsova rodina 2 o filmu.

 

Pohádka pro děti

 

Cyrus se během potyčky dostane do kontaktu se svým vzorcem a zmutuje v hybridní monstrum. Doktor se pokusí rodinu zabít, ale zastaví ho Fester, který zmutoval v chobotnici. Po boji s příšerou Cyrus spadne z útesu. Fester se pomocí náhrdelníku z krve své rodiny promění zpět v normální Středu. Vypadávání vlasů: 3 jednoduché domácí přípravky, které zabrání řídnutí vlasů.

 

Novinky ve filmu

 

Ve středu se shledá se svou rodinou a vrátí se domů. Ačkoli Wednesday věděla, že Cyrus výsledky testu DNA zfalšoval, zeptá se Gomeze, proč test ukázal, že s ním není příbuzný; ten Wednesday prozradí, že jeho vlasy jsou příčesek. Gomez rodině slíbí, že příště je vezme na cestu kolem světa.

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button