Filmy a volný časONLINE FILMY

Explosive Cocktail online cz dabing nebo titulky

Výbušný koktejl online cz dabing nebo titulky je akční thriller z roku 2021. Režisérem filmu je Navot Papushado a spoluautory scénáře Ehud Lavski a Papushado. Ve filmu hraje Karen Gillanová mladou nájemnou vražedkyni. Která se musí spojit se svou odcizenou matkou zabijákem (Lena Headey) a svými bývalými kolegyněmi z oddělení vražd (Carla Gugino, Michelle Yeoh a Angela Bassett). Zachránit mladou dívku (Chloe Colemanová) před dalšími vrahy. Dále hrají Ralph Ineson, Adam Nagaitis, Michael Smiley a Paul Giamatti.

 

Explosive Cocktail online cz dabing nebo titulky

 

Explosive Cocktail online cz dabing nebo titulky

 

Produkce filmu byla oznámena pro americký filmový trh v roce 2018. Oznámení o castingu byla podávána v průběhu celého roku 2019. S Gillanem jsme začali v lednu a hlavní natáčení probíhalo od června do srpna 2019 v Berlíně. Jedná se o koprodukci společností The Picture Company, Babelsberg Studio a německé pobočky StudioCanal za účasti francouzských televizních stanic Canal+ a Ciné+. 

Výbušný koktejl online cz dabing nebo titulky byl vydán v USA dne 14. červenec 2021 Netflixem se současným omezeným uvedením v kinech. Výbušný koktejl online cz dabing nebo titulky. Ve Francii jej uvedlo StudioCanal v divadelní podobě 21. února. Červenec a v Německu se chystá 2. Září 2021. Film získal od kritiků smíšené i pozitivní recenze. Výbušný koktejl online cz dabing nebo titulky.

 

Výbušný koktejl film cz dabing

 

Výbušný koktejl film cz dabing

Ve vzpomínce na slavnostní večeři se dvanáctiletá Sam dozví, že její matka zabiják Scarlet opouští město poté, co se jí nepovedla práce. Ozbrojení muži přijdou Scarlet zabít, ale ona je zabije a uteče, přičemž za sebou zanechá rozrušeného Sama. Účesy pro řídké vlasy.

O patnáct let později pracuje Sam jako nájemný vrah pro Nathana, personalistu stejné společnosti, pro kterou pracovala Scarlet. Nathan dá Samovi novou práci – zabije muže, který ukradl peníze společnosti a peníze vrátil. Výbušný koktejl online cz dabing nebo titulky. Sam jde do zbrojnice převlečené za knihovnu, aby vyměnila své zbraně za nové. Tam se setkává s Annou May, Madeline a Florence – třemi bývalými Scarletovými komplici. Uvažují, že ji zabijí, protože se objevila bez ohlášení, ale když zjistí její totožnost, rozmyslí si to. Dávají jí k dispozici čisté zbraně.

 

Výbušný koktejl online film

 

Výbušný koktejl online film

 

Sam pronikne do hotelového pokoje, aby získal ukradené peníze, a když se vrhne po zvonícím telefonu, střelí muže, který je za to zodpovědný, do břicha. Po vyslechnutí hovoru se ukázalo, že ukradl peníze na záchranu své unesené dcery a že je přinese do nedaleké bowlingové herny, kde je za ni vymění. Sam ho vezme k soukromému lékaři napojenému na společnost, aby ho ošetřil, a souhlasí, že výměnu zařídí sama. Nathan se dozví o jejím plánu a pošle tři poskoky, aby ji zastavili a získali peníze; Sam se s nimi vypořádá, než bude pokračovat ve svém plánu. Maskovaní muži předají dívku Emily, než se s penězi dají na útěk; Sam je pronásleduje, ale muži se obrátí proti sobě, což vede k jejich smrti a zničení ukradených peněz. Potraviny pro zdravé vlasy : 10 nejlepších potravin.

 

Herci online film

 

Herci online film

 

Mezitím se Nathan dozví, že jeden z poskoků, které Sam zabil při své předchozí práci, byl synem Jima McAlistera, hlavy mocného zločineckého impéria. Aby se vyhnul konfliktu, prozradí Nathan Samovy informace a místo, kde má být zabit. Sam se vrací k lékaři, aby znovu spojil Emily s jejím otcem. Výbušný koktejl online cz dabing nebo titulky. Dozvěděli se však, že Samovu kulku nepřežil. Tři Nathanovi nohsledi jsou také u lékaře, kde se chtějí léčit z předchozího souboje, a dostanou rozkaz ji zabít. Doktorka píchne Sam sérum, které jí zneškodní ruce. Sam požádá Emily, aby si připnula nůž a pistoli, a ona je použije k boji a zabití tří poskoků. Přijedou další nohsledi, ale Sam a Emily uniknou v Samově autě, Emily řídí a Sam šlape na pedály.

 

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button