Filmy a volný časONLINE FILMY

Valley of the Lanterns online cz dabing nebo titulky

The Valley of the Lanterns online cz je středometrážní kreslený film o staré ženě Olisteně (hlas Nicole Oliver) v pohádkové vesnici. Která má původ v Parkinsonově chorobě („třesavka“). Osudově ji spojí s nešťastným mladíkem. který je závislý na hazardních hrách, sází všechny peníze na závody prasat a jeho žena ho opustila kvůli pekaři.

 

Údolí luceren online cz 

 

Údolí luceren online cz 

 

Valley of the Lanterns online cz. V podstatě jde o něco, co by se dalo nazvat animací na skládce: typ nezajímavého hraného filmu, který umožnil pokrok v digitální technologii. Jejím jediným účelem může být opravdu jen uklidnit velmi malé děti, a to náznaky lidských tváří. Které upřímně postrádají velkou představivost. Vypadají jako nevýrazné digitální skvrny.

 

Kreslená pohádka Údolí luceren online 

 

Kreslená pohádka Údolí luceren online  2022

 

Zmíněná stará paní tráví dny výrobou papírových lampionů na novoroční svátek – v každém je svíčka a vypouští se na noční oblohu. (V reálném světě se to považuje za příliš nebezpečné.) Valley of the Lanterns online cz. Stará dáma však také disponuje tajemnými informacemi o jistém druhu modré květiny. která by mohla vyléčit její nemoc, a o zvláštní lucerně, která by jí mohla dát moc vrátit čas a začít rok znovu. A tak vstupujeme do podivného světa opakování Bouřky a vracení se v čase. Vyřešit problémy všech. Severan online cz dabing nebo titulky 2022.

 

Je zde několik potenciálně zajímavých příběhových tahů. Vizuálně však působí jako nápaditý spořič obrazovky počítače.

 

Údolí luceren cz

 

Příběh: Údolí luceren začíná, když je Porter, mladý vesnický chlapec, požádán, aby. Pomáhá své tajemné babičce Olisteně s výrobou lampionů na každoroční vesnickou slavnost. Zároveň pátrá po svém vlastním tajemství, které hledá celý život.

 

Když Olistene tajemství odhalí, dostane nakonec vesnici do nekonečného koloběhu opakování stejného dne, kdy se snaží vyřešit problém, který sama vytvořila. Péče o vlasy.

 

Online pohádka zdarma

 

Online pohádka zdarma

 

Postavy – Olistene je babičkou rodiny, která každoročně staví na oslavu vesnické lampiony, a zatímco hledá vlastní řešení kouzla, je ochotna učit svého vnuka způsobům, jak lampiony vyrábět. Dokud nezjistí, že se stále opakuje stejný rok. Hledá jiný výsledek, který by vesnici zachránil před opakováním tohoto dne. Porter je vnuk, který si rád kope do míče, ale je povzbuzován. Měl se to naučit od své babičky a předat jí rodinné tradice. Keelan je jedním z mála lidí, kteří se do tohoto cyklu zapojili, a jeho chamtivost staví Olistena do obtížné situace. Když chce něco napravit nebo získat, co chce.

 

Vše o filmu Údolí luceren 

 

Příběh – Příběh zde sleduje ženu, která se ocitne opakovat stejný rok, zvláštní den pro vesnici. Kde její magie všechny chytla do smyčky, z níž musí začít hledat cestu ven. Valley of the Lanterns online cz jak změnit věci dříve. Než bude pro lidi pozdě. Je to příběh, který zkoumá přijetí času v životě a vidí. jak může chamtivost způsobit, že lidé uvíznou v kruhu, který nemohou ovlivnit, a zaměřuje se také na myšlenku tradice, kterou je třeba dodržovat bez ohledu na to, co se děje. Je vyprávěn milým způsobem, který oslovuje mladší diváky.

 

  • Prostředí – Film nás přivádí do malé tradiční vesnice, která má bohatou historii, a ukazuje nám, jak úzce je tato komunita propojená.
  • Animace – Animace možná není nejsilnější, ale to jí nebrání v tom, aby nám ukázala, jak má být příběh vnímán.
  • Filmová scéna – První směna.
  • Moment, který mě naštval– Příliš často se hraje na opakování toho, jak se všechno děje.
  • Závěrečné myšlenky – Jedná se o snadno sledovatelný animovaný film, který si mohou užít všichni, aniž by byl nějak přehnaně komplikovaný, s milým poselstvím.
  • Celkově: Sladká animace.

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button