Filmy a volný časONLINE FILMY

Purification Forever online cz dabing

Očista navždy online cz dabing  je americký akční horor z roku 2021. Jedná se o pátý film ze série Očista, který je přímým pokračováním filmu Očista: Volební rok z roku 2016. Režíruje Everardo Valerio Gout, který napsal scénář pro tvůrce seriálu Jamese DeMonaca a který ho také produkoval společně s Jasonem Blumem a Michaelem Bayem. Ve filmu si zahrají Ana de la Reguera, Tenoch Huerta, Josh Lucas, Cassidy Freeman, Leven Rambin, Alejandro Edda a Will Patton. Sleduje skupinu farmářů, kteří se dají na útěk poté, co se mnoho lidí dopustí zločinu i po skončení čistky. 

 

Purification Forever online cz dabing

 

Film Očista navždy, jehož datum uvedení do kin bylo z původního července 2020 odloženo na , uvedla společnost Universal Pictures 2. Červenec 2021. Stejně jako všichni jeho předchůdci. Také tento film získal smíšené hodnocení kritiků, kteří chválili jeho herecké výkony a akční scény. Vizuální styl, nicméně kritizoval jeho scénář, klišovitý příběh a nerozvinuté postavy. Purification Forever online cz dabing.  Ačkoli mělo být pokračování v poslední fázi série, aktivně se na něm pracuje.

 

cleansing forever online cz dabing

Dvě volební období po zvolení Charlene Roanové získali noví otcové zakladatelé Ameriky znovu kontrolu nad americkou vládou a obnovili každoroční čistku podle svých původních pravidel. Prvky nadřazenosti bílé rasy a nativismu v Americe po znovuzvolení NFFA prudce zesílily, což vedlo mnohé mimo vládnoucí stranu k obavám, že nadcházející první čistka po osmi letech se rozplyne a bude více než jen každoroční spotřební daní pro zemi. démonů.

 

Očista herců navždy

 

Dva manželé Juan a Adela na útěku před mexickým drogovým kartelem nelegálně překročili hranici do Texasu pomocí průvodce pod hraniční zdí. Před odjezdem jim průvodce řekne. V případě problémů „sledovat růže“. Očista herců navždy. O deset měsíců později. V předvečer příštího ročníku Očisty. Oba si v Americe vybudovali vlastní život, když Juan pracoval jako rančer na ranči Tucker a Adela v obchodě poblíž Austinu. Dylan Tucker Juana a ostatní přistěhovalce pracující na jeho farmě nenávidí. Jeho otec Caleb však zavolá Juanovi. Překonat jeho nepřátelství a podívat se na to dobré. Adéla mezitím pomáhá kolegyni. Po nedávném přistěhování se naučte lépe pracovat a mluvit anglicky.

 

Film CZ dabing Očista navždy

 

Očista navždy Film

 

Během čistky se Juan a Adéla připojili ke komunitě migrantů za opevněným útočištěm s ozbrojenou ochrankou. Což je chránilo. Adéla je svědkem toho, jak se skupina Purgerů vydává za Očistné síly Očisty a hodlá je „dezinfikovat“. Což považují za neamerické. Film CZ dabing Očista navždy.  Skupina se obejde bez nepřátelských akcí a komunita migrantů přežije očistu bez problémů. 10 nejlepších hororů podle skutečných událostí.

 

Ráno se Juan a Adéla vracejí do práce, ale oba si všimnou, že značná část jejich kolegů se ten den do práce nedostavila. Adéla je napadena dvěma Purgery, kteří trvají na tom, že skutečná Očista teprve začala, ale než je oba zatkne policie, zachrání ji její šéf Darius. Juan a další migranti T. T. zjistil, že rodina Tuckerových byla zajata jinými rančery, kteří chtěli ranč Tuckerových získat pro sebe v duchu „věčné čistky“. Caleb odvede pozornost farmářů na tak dlouho, aby Juan a T. T. vyzbrojí Tuckerse zbraněmi, ale během záchranné akce ho popraví. Dylanova sestra Harper a těhotná manželka Cassie nabídly Juanovi, že ho svezou svým náklaďákem, aby Adélu našel.

 

Podívejte se na film zdarma 

 

online cz očista navždy

Všichni přeživší se znovu setkávají u poslední růžové značky: skrytého úkrytu pro migranty, který provozuje nedaleký indiánský kmen. Kmenový vůdce nabídne všem, že je jako uprchlíky převeze přes mexickou hranici a pomůže jim uniknout očistným silám. Podívejte se na film zdarma. Poblíž hranic zůstávají Juan, Adéla a Dylan s dalšími bojovníky, aby uprchlíkům poskytli více času na útěk před pronásledujícími silami Očisty. Dostávají se do přestřelky. Dokud jim nedojde munice. Pak nalákají Purgery. Aby se k nim přiblížili, než je zabijí ručními zbraněmi. Vůdce Alfa se během boje zmocní Adély a nařídí ostatním bojovníkům, aby se odhalili, ale Juan a Dylan se společně snaží Alfu přemoci a zabít, aby Adélu zachránili.

 

Očista navždy online zdarma

 

Trojice se k ostatním připojila v uprchlickém táboře, který byl zřízen nedaleko hranic na mexické straně. Očista navždy zdarma online.  Dylan vyhledá svou rodinu a zjistí, že Cassie porodila od doby, kdy naposledy viděl svou ženu. Juan a Dylan si navzájem poděkují za předchozí pomoc. Dylan představí Juanovi a Adéle svou malou dceru.

Plešatění a jak mu čelit , Vypadávání vlasů u mužů.

Protože mnoho měst v USA hoří. NFFA je obviněna a rozpuštěna kvůli dlouhodobému násilí. Různé zprávy naznačují.  Více než dva miliony Američanů překročilo mexickou hranici jako uprchlíci. zatímco ostatní se shromáždili. Bojovat proti Ever After Purgers.

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button