Filmy a volný časONLINE FILMY

God You’re a Bastard online cz dabing nebo titulky

Bože, ty jsi bastard online cz dabing nebo titulky. Bylo jí právě 16 let, když Steffi (Sinje Irslingerová) zjistila, že má rakovinu. Šance na uzdravení nejsou dobré, nezbývá mu ani rok života. To také znamená, že školní výlet do Paříže s jejími přáteli je zbytečný. Pro dívku s touto diagnózou je to možná menší zlo, ale na výletě se rozhodne poprvé vyspat se svým přítelem Fabim (Jonas Holdenrieder). Její rodiče Eva (Heike Makatschová) a Frank (Til Schweiger) však stále doufají v zázrak a chtějí, aby jejich dcera podstoupila chemoterapii. Ale Steffi na to ani nepomyslí. Na útěku se seznámí s cirkusákem Stevem (Max Hubacher), který uteče před svým přísným otcem (Jürgen Vogel) a vezme ji v ukradeném autě na dobrodružnou cestu do Francie …

 

God You’re a Bastard online cz dabing nebo titulky

 

God You're a Bastard online cz dabing nebo titulky

 

Podle stejnojmenného románu Franka Papeho z roku 2015 nejsem kněz ani odborník; rychlý pohled na Wikipedii ukazuje rozdíl mezi „rouháním“ a „svatokrádeží“, ale na tom nezáleží. Nejde o to, abyste panikařili jen proto, že je v názvu slovo „bůh“. Dobrý den. Název je zaprvé trochu matoucí a zadruhé je zaměnitelný. heike Makatschová sama v jednom rozhovoru řekla. Bůh tvoří jen asi pět procent celého filmu a kupodivu (viz recenze úvodu filmu) možná jen pět procent o rakovině. Zní to divně, ale je to tak. Film na mě působil spíše jako (pravdivý), ale poměrně lehký pocitový film. a myslím tím i lehké, a ne mělké! je v tom rozdíl. tento film je především klasickou road movie! Když si zadáte do Googlu „road movie“ a přečtete si článek na wiki, všechno se tam brzy dozvíte. zde není nic jiného než road movie.

 

Bože, ty jsi ale debil.

 

Bože, ty jsi bastard online cz dabing nebo titulky přes internet

 

Zřejmě to nikdy nebylo zamýšleno. Je mi líto BB, který šel do filmu očividně s úplně jiným očekáváním, ale to, že rakovina a následně naprostý průser s plastickou žlázou (který je v Hollywoodu povinný) zde téměř neexistují, mi vůbec nevadilo. Bože, ty jsi bastard online cz dabing nebo titulky přes internet. Právě jsem prožil pohodových a velmi zábavných 90 minut. Road movie a k tomu trocha dospívání. několik. Protože šestnáctiletý člověk nežije dost dlouho na to, aby dospěl. a to je vše! Šestnáctiletá dívka odejde z domova za dobrodružstvím, chce se vydat za svou láskou a pak si bláhově vybuduje stejné city k jinému chlapci (příteli?).

 

Bože, ty jsi kretén online

 

Bože, ty jsi bastard online cz dabing nebo titulky přes internet

 

to je vše. + + + + + +, takže film je z 25 procent o pocitu mládí, když skončí škola a otevře se vám nový svět. 25 procent dospívání a jak se s ním pak rodiče snaží ze své pozice vypořádat. Je to první láska (a první čas). 25 procent cesty, dobrodružství a sebepoznání. Jak úspěšně zvládat nové situace. pokud jste věnovali pozornost procentuálním výpočtům, všimli jste si, že něco není v pořádku. ale přesně takový pro mě tento film byl. Nemám moc rád roadmovie, ale tenhle je podle mě velmi dobrý. Pro srovnání se můžete (ideálně současně) podívat na přívěsy pro ´25 kmh´ a ´muchmachglas´. Pes do bytu. Malí psi s velkým srdcem. Podívejte se na 15 nejlepších psů do bytu , kteří jsou šťastní i v menších prostorách.

 

Sledujte film online

Film lze snadno a rychle odmítnout jako film „Til Schweiger“, ale ten zde hraje pouze vedlejší roli a není režisérem.  Tragičnost příběhu je v něm obsažena a těžko může být do očí bijící. Film se však soustředí na dny po stanovení diagnózy a pěkný, normální výlet, kdy se hlavní hrdina vyloží a vydá se do Paříže. Není to žádná tragédie, pohybuje se v neurčité šedé zóně mezi dramatem a komedií. Pokud je to v duchu (skutečné) hlavní postavy. Nebudu si stěžovat, ale sám jsem nemohl vystřihnout lehkost prezentované vědět, co je pozadí. I když ve filmu hrají herci, které máte rádi. Bože, ty jsi bastard online cz dabing nebo titulky. Mastné vlasy : 5 domácích prostředků .Nadměrné mytí vlasů může být pro vaše vlasy škodlivé, protože může oslabit vlasové folikuly. Pokud se chcete zbavit mastných vlasů, vezměte si na pomoc tyto kuchyňské ingredience. Přečtěte si o nich více.

 

Závěr: je to vlastně dramatický příběh, který se zaměřuje na komediální část!

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button