Filmy a volný časONLINE FILMY

Baby boss family business online cz dabing

Baby boss family business online cz dabing ( Boss Baby 2 ) je americká počítačově animovaná komedie z roku 2021. Který je volně založen na obrázkové knize Boss Baby z roku 2010 a jejím pokračování Bossier Baby z roku 2016 od Marly Frazee ze studia DreamWorks. Animovaný film distribuuje společnost Universal Pictures. Druhý díl série The Boss Baby a pokračování filmu z roku 2017.

 

Baby boss family business online cz dabing

 

Baby boss family business online cz dabing

 

Film režíruje Tom McGrath podle scénáře Michaela McCullerse a příběhu McGratha a McCullerse a zazní v něm hlasy Aleca Baldwina, Jamese Marsdena, Amy Sedaris, Ariany Greenblatt, Jeffa Goldbluma, Evy Longorie, Jimmyho Kimmela a Lisy Kudrow. Baby boss family business online cz dabing. Děj sleduje nyní již dospělé bratry Templetonovy (Baldwin a Marsden), kteří se dají znovu dohromady poté, co nový Šéf Baby (Sedaris) požádá o pomoc profesora (Goldblum), aby jim zabránil ve vymazání jejich dětství po celém světě.

 

Baby boss 2 online 

 

Baby boss 2 online cz dabing 

 

Film byl uveden do kin v USA 2. červenec 2021 v tradičních a vybraných kinech RealD 3D a Dolby Cinema od Universal Pictures; film se také 60 dní streamoval v placených verzích Peacock. Baby boss 2 online cz dabing . Film celosvětově vydělal 92 milionů dolarů a podle hodnocení kritiků na serveru Rotten Tomatoes je „bezbolestnou lahůdkou pro děti“.

Děj se odehrává 40 let po událostech z prvního filmu a Tim Templeton je nyní dospělý a žije se svou ženou Carol a dvěma dcerami, sedmiletou Tabithou a malou Tinou. Timův mladší bratr Ted Jr. je nyní úspěšným generálním ředitelem a nikdy tu není, místo toho posílá Timovi a jeho rodině bohaté dárky. Tabitha se chová dospěleji a jednoho večera, když zklamaný Tim přemýšlí o tom, jakým člověkem se jeho dcera stává, zaslechne něco z Tinina pokoje.

 

Baby boss 2 online 

 

Baby boss 2 online 

 

Zjistí, že Tina je Boss Baby, stejně jako kdysi Ted, a že jí bylo přiděleno, aby tam Teda dostala na speciální misi. Tim odmítne zavolat, že nikdy nepřijde, a pobídne Tinu, aby šla spát. Mastné vlasy : 5 domácích prostředků. Baby boss 2 online. Tina však nechá Tedovi falešnou hlasovou zprávu a vyláká ho do Templetonova domu.

 

Také mladá Tina se Tedovi zjeví jako Boss Baby a dá jim oběma kouzelné dudlíky pro návštěvu BabyCorpu. Tina bratry seznámí s novým přípravkem, který jim umožní proměnit se na 48 hodin zpět v děti, aby se mohli tajně dostat do Tabitiny školy a zjistit, co za zády jejich rodičů plánuje Dr. Erwin Armstrong, zakladatel a ředitel školy. 

 

Baby boss family business 2021 cz

 

Baby boss family business 2021 cz

 

Ve škole Tim, nyní jako sedmiletý, sleduje Tabithu do její třídy. Zatímco malý Ted je umístěn mezi ostatní děti. Ted shromáždí děti, aby mu pomohly dostat se z herny a mohl jít vyšetřovat do Armstrongovy kanceláře. Tim se také pokusí poslat do ředitelny tím, že přeruší vyučování, ale místo toho je zavřen do „boxu“ kvůli uplynutí času. Ted zjistí, že Armstrong je ve skutečnosti sám dítě. Baby boss family business 2021 cz.  Protože utekl z domova. Když si uvědomil, že je chytřejší než jeho rodiče a nyní vydělává peníze vytvářením populárních aplikací pro telefony. Jeho konečným plánem je zbavit se všech rodičů v den B, aby už nemohli svým dětem říkat, co mají dělat. Poté, co se Tina nemohla spojit s BabyCorpem a viděla, že se bratři opět rozcházejí. Odmlčela se a řekla, že misi dokončí sami.

 

Baby boss cz 2021

 

Baby boss cz 2021

 

V noci slavnosti, kdy má Tabitha zpívat sólo, bratři a Tina plánují odhalit Armstronga jako podvodníka. Dozvěděli se však, že se té noci stane Bůh. A to prostřednictvím Armstrongovy nové aplikace QT-Snap, která zhypnotizuje rodiče do podoby nemyslících zombies. Tim i Ted jsou zajati Armstrongovými ninji a umístěni do bedny, která se pomalu začíná plnit vodou.  Dragon Country online cz dabing nebo titulky. Baby boss cz 2021. Tabitha zazpívá své sólo, ale když vidí, že Tim nepřišel, jak slíbil, s pláčem uteče z pódia. Utěšuje ji Tina, která jí prozradí svou identitu a poslání. Tabitha souhlasí, že pomůže své mladší sestře tím, že se dostane na server a vypne QT-Snap dříve, než se dostane do celého světa. 

 

Baby boss family business film zdarma

 

Baby boss family business film zdarma

 

Tim a Ted se dostanou k serveru jako první, ale zastaví je Armstrong, který zavolá zombie rodiče pro posily. Zatímco se bratři drží zpátky, protože přípravek začíná docházet, Tina a Tabitha vstávají na server. Tabitě se podaří nabourat a vypnout obrazovku, ale Armstrong zničí klávesnici. Baby boss family business film zdarma. Sestry pak pomocí Mentosu a limonády spustily sladkou sopku, zničily servery a vrátily všechny rodiče do normálu. Tina pak prozradí, že BabyCorp nikdy neopustila a že jejím skutečným posláním bylo dát Tima a Teda znovu dohromady. Celá rodina Templetonových se sejde, aby oslavila Vánoce, zatímco Armstrong se vrací ke své vlastní rodině.

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button