Filmy a volný časONLINE FILMY

Hairy online cz dabing nebo titulky

Hairy online cz dabing nebo titulky. Op a Ed jsou sestra a bratr – roztomilá, chlupatá zvířátka ve tvaru koblihy, která žijí na ostrově Galapágy v roce 1835. Mrzutý pesimista Ed se zoufale snaží zapadnout do komunity, zatímco příliš bujarý Op neustále působí zmatek.

 

Hairy online cz dabing

 

 

Hairy online cz dabing

 

To z nich dělá outsidery. Když Opovo impulzivní jednání skončí přípravou nadcházejícího květinového festivalu, jsou Op a Ed vykázáni. Op se nenechá odradit a vede Eda na opačnou stranu hory do zakázané zóny, kde hledá květiny, které jsou tak nádherné, že se Flumelové budou muset znovu připojit k festivalu, aby je našli. Tam k Opovu a Edovu úžasu objeví velkou záhadnou zářící květinu, která se otevře a magicky pulzuje a vcucne Opu i Eda. Propadnou se barevným časovým portálem a objeví se v domě v … moderní Šanghaj.

 

V Šanghaji se Op a Ed seznámí s rozkošným malým psem Clarancem. Clarance se jim snaží pomoci pochopit, kde a kdy jsou, a rozhodne se jim pomoci dostat se zpět. Vezme je do muzea, kde se učí. K jejich zděšení flumelky vymřely v roce 1835 – těsně poté, co se dostaly do rozkvětu času. Op a Ed si uvědomí, že se musí vrátit do roku 1835 a zachránit svůj druh.

 

Chlupatý film 2021

 

Chlupatý film 2021

 

Clarance nabídne Opovi a Edovi další „časovou květinu“, se kterou může experimentovat jeho vědecký majitel, drahý zesnulý doktor Chung. Tím se trojice přenese na místo, které existuje mimo prostor a čas – do úžasného časového terminálu Dr. Chunga. Jsou zde propojeny stovky časových květů, z nichž každý vede do jiného historického období. Bohužel další nehoda s Edem uvrhne Clarance do náhodného portálu a pejsek se ztratí v neznámém čase a na neznámém místě.

 

Chlupatá pohádka cz

 

Chlupatá pohádka cz

 

Pokud si nejste jisti, co máte dělat, Op a Ed se setkají s „Vyhynulými“ – rodinou podivných vyhynulých tvorů, kteří žijí v bezpečí časového terminálu už celou věčnost. S jejich pomocí musí Op a Ed nejprve vyhledat Clarance, aby našli cestu zpět a zachránili blázny. Filmy pro děti – 10 nejlepších filmů pro děti. I když se sourozenci hádají, možná najdou Clarance v roce 1917 v Antarktidě, připoutaného k psímu spřežení Ernesta Shackletona. Všem se podaří bezpečně vrátit do bezpečí časového terminálu, ale ne bez zranění triceratopse Extinctable. Plešatění a jak mu čelit , Vypadávání vlasů u mužů.

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button