Filmy a volný časONLINE FILMY

Macher na 30 dní online

Macher for 30 days online cz dabing je hlavním hrdinou filmu 30 Jours max, který režíruje Tarek Boudali a který bude uveden do kin v roce 2020. Rayana hraje režisér Tarek Boudali.

 

Macher na 30 dní online

 

Macher na 30 dní online

 

Zbabělý policista Rayane se dozví, že mu zbývá pouhých 30 dní života. Rozhodne se stát hrdinou, kterým nikdy nebyl, a dopadnout zločince Krysu.

Při pronásledování zločince se Rayanovi náhle zatočila hlava a nemohl se pohnout kupředu. Macher na 30 dní online. Přesto spadl na nějakou suť. Jeho kolegyně Stéphanie se ho zeptala, proč se stal policistou. Rayane pak vysvětlil, že to bylo proto, aby byl hrdý na svého otce, který zemřel při výkonu služby. Náhle ho do krku kousla krysa.

 

Macher na 30 dní film 2021

 

Macher na 30 dní film 2021

 

Později večer, když se vraceli na policejní stanici, je jejich šéf požádal, aby s ním šli chytit dealera jménem Krysa. Když Rayane stál na stráži a blokoval východ, zavolala mu babička, která si dělala starosti kvůli jeho nepřítomnosti.

 

Po zavěšení Rayane poznal prodavače kebabu z jeho bydliště a šel ho varovat, aby se nezdržoval, protože se schyluje k přestřelce. Rayane netušil, že jeho přítel je krysa. Rayane navíc neslyšel telefonáty svého šéfa, protože měl vytažené sluchátko, aby mohl telefonovat. Krysa proto odešla ležérně a ve spěchu, než byla přistižena při činu.

 

Macher na 30 dní o filmu

 

Macher na 30 dní o filmu

 

Komisař ji nemohl poslat zpět, a tak ji přesunul do kanceláře úředníka. Později za Rayanem přišla krysa, poděkovala mu za varování a nabídla mu peníze výměnou za jeho adresář, který nedávno našli dva noví policisté Tony a Pierre. Rayane jako správný policista jeho nabídku odmítl.O několik dní později se Rayane vydal za Pierrovým strýcem, lékařem, aby mu vyšetřil puchýře po krysím kousnutí. Dozvěděl se, že mu zbývá pouhých 30 dní života. Rayane nabídku na obálku přijal, dostal zaplaceno a odjel do Las Vegas, kde dal babičce peníze, aby si zbytek života užil co nejlépe.

 

Aniž by někomu řekl, že zemře, natočil svá poslední slova přátelům a pak je poslal poštou v domnění, že dopis dorazí až po jeho smrti.

 

Sledujte film online

 

Sledujte film online

Tehdy mu krysa zavolala, aby mu pohrozila, že dohodu nedodrží. I když Rayane věděl, že brzy zemře, cítil nutkání zasáhnout a zachránit babičku. Macher na 30 dní online. Vrátil se proto do Paříže, aby pokračoval ve vyšetřování. Navzdory neochotě svého šéfa dokázal, že je schopen se k případu vrátit. Adresář byl skutečně plný receptů. Byl to však kód, jehož jedno z jmen bylo „barbapapa“, jméno, které Rayane slyšel už dříve v Krysu. Rychle usoudil, že jeden z dealerů je v parku. 10 nejnebezpečnějších plemen psů.

 

Rayane, Stéphanie, Tony a Pierre se tam tedy vydali, a přestože si mysleli, že dodávka Pierrovy matky skrývá krysu, hledaného klauna našli. Po honičce jim klaun prozradil jméno celníka, kterého potřebovali najít, a pak upadl do kómatu. Tony a Pierre doprovází klauna do nemocnice (pro případ, že by ho krysa chtěla zabít), zatímco Rayane a Stéphanie jdou za celníkem. Mastné vlasy : 5 domácích prostředků.

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button