Filmy a volný časONLINE FILMY

Balení online cz dabing nebo titulky zdarma

Smečka online cz dabing nebo titulky Smečka 2020 je česko-lotyšsko-slovenský koprodukční film o dospívajícím hokeji. Spolu se scenáristkou Irenou Kočí se na scénáři podílel režisér filmu Tomáš polenský.

 

Pack online cz dabing nebo titulky

 

Pack online cz dabing nebo titulky

 

Film debutujícího režiséra Tomáše Polenského, absolventa Vyšší odborné školy filmové ve Zlíně, FAMU a Univerzity Tomáše Bati, natočený společností 8 Heads Productions v koprodukci s lotyšskou produkční společností Ego Media a slovenskou Furia Film. Pack online cz dabing nebo titulky Svorka.

Během vývoje byl film prvním velkým českým projektem vybraným pro koprodukci na asijském projektovém trhu. Každoročně se koná v rámci prestižního Mezinárodního filmového festivalu v jihokorejském Pusanu.

 

Balení filmů online cz

 

Obalová fólie cz

 

Film měl slavnostní předpremiéru v hlavní soutěži 60. ročníku. Zlínský filmový festival (4. – 10.9.2020). Za svůj herecký výkon představitele hokejového týmu Wolves získal Zvláštní uznání mezinárodní poroty „za spojení fikce a reality, za věrohodnou dynamiku výkonu týmu a za pot a slzy v šatně“. V listopadu 2020 byl film promítán v podsekci Just Film na Mezinárodním filmovém festivalu Tallinn Black Nights v kategorii „A“, do které se svorka přihlásila v rámci soutěže filmů pro mládež. 5 věcí, které byste měli vědět o mužské plešatosti.

 

Film online cz dabing zdarma

 

Pack online cz film

 

V den premiéry vláda na mimořádném zasedání mimo jiné rozhodla. O uzavření kin od příštího týdne. 

 

Film online

 

Podívejte se na náš film online. 10 nejlepších rostlin, které by neměly chybět na vaší zahradě.

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button