Filmy a volný časONLINE FILMY

Aquaman 2 Ztracené království online

Aquaman 2 Ztracené království online cz dabing je americký superhrdinský film založený na postavě Aquamana z DC Comics. Film produkují společnosti DC Films, The Safran Company a Atomic Monster Productions a distribuovat ho bude Warner Bros. Pictures.Bude to pokračování filmu Aquaman (2018) a třináctý film z rozšířeného vesmíru DC (DCEU). Film bude režírovat James Wan podle scénáře Davida Leslieho Johnsona-McGoldricka. V hlavních rolích se představí Jason Momoa jako Arthur Curry/Aquaman, Amber Heard, Patrick Wilson, Dolph Lundgren a Yahya Abdul-Mateen II.

 

Aquaman 2 Ztracené království online

 

Aquaman 2 Ztracené království online

 

Během natáčení filmu Aquaman (2018) přišel Jason Momoa s nápadem na pokračování. Který předal předsedovi představenstva Warner Bros Entertainment Tobymu Emmerichovi a producentovi Peteru Safranovi. V říjnu 2018, ještě před uvedením filmu do kin. Aquaman 2 Ztracené království online. Momoa řekl, že se bude více podílet na vývoji vyhlídky. Sequel a očekává, že natáčení začne v roce 2019. Režisér James Wan uvedl, že film Aquaman by mohl mít několik dějových linií. Tento film přitom představil sedm podmořských království. Které dosud nebyly plně prozkoumány.

 

Film 2022 Aquaman 2 The Lost Kingdom online

 

Film 2022 Aquaman 2 Ztracené království online cz dabing 
 

 

Na začátku prosince si Emmerich věřil, že film bude mít dostatečné tržby. Začít diskutovat o pokračování a koncem ledna. Když se měl Aquaman stát nejvýdělečnějším filmem podle jedné postavy z DC Comics, společnost Warner Bros. Film 2022 Aquaman 2 The Lost Kingdom online. Vyjednala s Wanem, že bude dohlížet na vývoj a psaní pokračování s možností návratu na pozici režiséra. Geoff Boucher z Deadline Hollywood poznamenal. Wan si velmi chránil pokračování svých předchozích filmů Insidious (2010) a The Conjuring (2013) a byl „hluboce zainteresován“ do budování světa Aquamana, který přirovnal ke Středozemi, galaxii Star Wars a kouzelnickému světu.

 

Online film cz dabing nebo titulky

 

Společnost Warner Bros. najala Noaha Gardnera a Aidana Fitzgeralda na začátku února 2019. Napsat scénář ke spin-offu Aquamana s názvem The Trench. Který bude založen na jednom z království představených v prvním filmu. Online film cz dabing nebo titulky. Očekávalo se, že film bude mít menší rozpočet a nebude obsahovat hlavní obsazení Aquamana, přičemž Wan a Safran jej budou produkovat.

 

Herci ve filmu

 

Borys Kit z The Hollywood Reporter tehdy uvedl, že mezi studiem, Wanem a Momem zatím neprobíhala žádná vážná jednání o přímém pokračování Aquamana, protože si chtěli nejprve „dát pauzu“, ale o několik dní později informoval, že se na pokračování aktivně pracuje a že se pod scénář podepsal spoluscenárista prvního filmu a častý Wanův spolupracovník David Leslie Johnson-McGoldrick. Wan a Safran měli pokračování produkovat, i když stále nebylo jasné, zda ho bude Wan režírovat. Herci ve filmu. Koncem února společnost Warner Bros. naplánovala vydání filmu Aquaman 2 na 16. února. prosinec 2022. V březnu Safran vysvětlil, že on a Wan nechtěli pokračování uspěchat a Warner Bros.

 

Zajímavá fakta o filmu Aquaman 2 Ztracené království 

 

Zajímavosti o filmu Aquaman 2 Ztracené království 

 

Proto byl film naplánován na čtyři roky po prvním díle. Dodal, že k franšíze Aquaman přistupovali podobně jako k univerzu Conjuring, kdy vedle „mateřských“ filmů s Aquamanem v hlavní roli vznikaly i spin-offy, jako je The Trench (Příkop) zkoumající příběhy podmořských říší. Zajímavosti o filmu Aquaman 2 Ztracené království. Safran poznamenal, že Wan je obeznámen s „architekturou, výzbrojí, vojenstvím, vzhledem, atmosférou a celkovým dojmem“ každého ze sedmi království a chtěl je všechny prozkoumat v budoucích projektech.

 

Wan měl v červenci 2019 režírovat film Malignant (2021), než začne pracovat na Aquamanovi 2. Patrick Wilson v listopadu uvedl, že s Wanem probíral plány na pokračování, a naznačil, že si zopakuje roli Orma Mariuse/Ocean Mastera z prvního filmu. O měsíc později Yahya Abdul-Mateen II potvrdil, že se vrací jako David Kane/Black Manta, a chtěl ilustrovat osobnost a cestu této postavy. Johnson-McGoldrick v březnu 2020 uvedl, že pokračování nebude vycházet z konkrétního komiksu, ale bude se inspirovat příběhy o Aquamanovi ze Stříbrného věku komiksu, kde se jako záporák objevuje Black Manta.

 

Aquaman 2 Ztracené království online

 

Wan potvrdil, že bude režírovat pokračování na srpnové virtuální akci DC FanDome. Řekl, že bude vážnější než první film a bude obsahovat témata. Jsou relevantnější pro reálný svět. Dodal, že se v něm bude více budovat svět a prozkoumávat podmořská království a že bude obsahovat hororové prvky podobné sekvenci v příkopu v prvním filmu.“ Aquaman 2 The Lost Kingdom online en dub. Jedním z klíčových důvodů byla možnost rozšířit budování světa prvního filmu. Proč se Wan rozhodl režírovat pokračování spolu se scénářem Johnsona-McGoldricka. Podle Wana měl „opravdu skvělý příběh, který přivedl všechny tyto postavy zpět. Pak je to výrazně rozvíjí a posouvá je to na další úroveň nebo do další kapitoly jejich života.“

 

Spolupráce

 

Spolupráce se společností Aquamen

 

Amber Heardová tyto zvěsti vyvrátila v listopadu. Po obvinění z domácího násilí si už nezopakuje roli Mery z prvního filmu. které proti ní podal její bývalý manžel Johnny Depp. Aquaman 2 Ztracené království online. Ve stejném měsíci získala petice za propuštění Hearda z franšízy více než 1,5 milionu podpisů. Společnost Warner Bros. se rozhodla Deppa z filmu Fantastická zvířata odstranit: Safran uvedl, že návrat Heardové byl pro film vhodný a nikdy neuvažovali o tom, že by ho natočili bez ní. Dodal, že nebudou reagovat na „čistý tlak fanoušků“ v podobě petic a dalších konverzací na sociálních sítích.

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button