Filmy a volný časONLINE FILMY

King online 2022

King online cz dabing 2022 . Ve flashbacku sedí malá Charlene „Charlie“ McGeeová v postýlce a svými pyrokinetickými schopnostmi samovolně zapálí pokoj a její otec Andrew „Andy“ McGee zpanikaří. V dalším flashbacku hovoří mladý Andy a jeho přítelkyně Victoria „Vicky“ Tomlinsonová v rámci klinické studie s lékařem, který jim vysvětluje, že jim bude aplikována injekce Lot-6, experimentální chemická droga, která jim tajně propůjčí nadpřirozené schopnosti: Andy získá telepatii a Vicky telekinezi.

 

King online 2022

 

King online 2022

 

V současné době sedí Charlie u kuchyňského stolu poté, co měl noční můru. Její rodiče se k ní připojí a Charlie jim vysvětlí, že v sobě potlačuje něco zlého, její schopnosti jsou stále nestabilnější. Ve škole nechtěně způsobí rozruch, když ve vzteku ze šikany vyhodí do povětří záchodovou kabinku. Andy používá svou schopnost „pošťouchnutí“, aby ovlivnil klienta, který přestane kouřit, přestože mu z námahy krvácejí oči.

 

Francouzský rodinný film

 

Francouzský rodinný film

 

V tajném zařízení mezitím kapitán Jane Hollisterová, velitelka DSI, sleduje tepelné stopy způsobené Charlieho výbuchy. Navštíví doktora Josepha Wanlesse, tvůrce Lotu-6 a nadlidí, kteří z něj vznikají, a ten Hollistera prosí, aby s Charliem skoncoval. King online cz dabing 2022 dokud se její schopnosti nestanou nekontrolovatelnými. Hollisterová požádá o pomoc svého kolegu, nadčlověka Johna Rainbirda. Rainbird navštíví dům McGeeových a konfrontuje Vicky, která se pokusí o protiútok svými potlačenými telekinetickými schopnostmi. Rainbird ji přemůže, zabije a drží Charlieho pod hrozbou nože, když s Andym vstoupí do domu. Charlieho síly ji přemohou a ona vyšle do celého domu konkávní plameny. Andy a Charlie utečou do auta. Mastné vlasy : 5 domácích prostředků

 

Král online

 

Král online

 

Na cestě potkají muže jménem Irv. Poté, co se jim podaří Irva přesvědčit, aby je odvezl do Bostonu, stopnou si auto a zastaví se u něj doma. Když Charlie omylem narazí do své ochrnuté ženy, Irv se rozzuří a pak přizná, že to občas přehání. Irv celou noc sleduje zpravodajství o incidentu v domě McGeeových.

 

 

Což Andy natočil jako vraždu. Irv a Andy se pohádají, dokud Andy Irvovi nevysvětlí, že se jen snaží chránit svou dceru. Charlie telepaticky sdělí Irvovi, že mu jeho žena odpouští za nehodu, při níž ochrnula, což způsobí, že Irv ustoupí a snaží se chránit Andyho a Charlieho, když se kvůli jeho předchozímu tísňovému volání objeví policie. V křoví se objeví pták Rainbird, zabije policisty a pak střelí Irva do kolena, načež se objeví černé náklaďáky, které Charlieho a Andyho vyzvednou. Andy naposledy využije svého postrčení, aby oklamal Rainbirda a Charlie mohl utéct do lesa. Charlie se zdokonaluje ve svých ohnivých schopnostech a pak ukradne kolo a oblečení, aby se vydala za telepatickou zprávou, kterou jí otec poslal z cely v DSI.

 

 

The Lion Movie cz dabing

 

The Lion Movie cz dabing
The Lion Movie cz dabing

 

Charlie najde policejního inspektora a vezme si od něj agentský průkaz. Prosí ji, aby ho nezabíjela, a řekne jí, že nemá zbraň. Když na ni vytáhne zbraň, zabije ho. Sestupuje po velkém schodišti do vyhrazeného prostoru, kde je držen její otec. King online cz dabing 2022. Dostane se do otcovy cely se skleněnými stěnami, zevnitř jí kapitán Hollister řekne, aby se nepokoušela celu zapálit, aby přitom nespálila svého otce. Andy řekne Charliemu, že jí telepaticky zavolal Rainbird, ne on. Nevidí jiné východisko, omluví se jí a pak ji v duchu pobídne, aby to tu celé zapálila, počínaje Hollisterem a jí samotnou. Jak vyčistit žehličku: 11 způsobů, jak si pomoci

 

King online 2022

 

King online 2022

 

Charlie je oba zapálí, psychicky odemkne všechny bezpečnostní dveře, projde objektem a všechny zabije. Rainbird je propuštěn, když je odemčena jeho zadržovací cela. Charlieho chytí muži v ohnivých oblecích, nemůže je všechny zabít. king online cz dabing 2022 Muži se ji chystají odzbrojit, když je Rainbird zezadu zastřelí. Poddá se Charliemu a poklekne, aby ji mohl soudit. Charlie ho začne zabíjet, ale v zrcadle uvidí sám sebe, a když si uvědomí, že DSI ovládá i jeho, ušetří ho a nakonec zapálí zbytek budovy. Nakonec je Charlie spatřen, jak jde na pláž, a Rainbird ho následuje. Charlie ví, že je na světě sama, a tak se nechá odnést Rainbirdem a společně odejdou.

 

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button