Filmy a volný časONLINE FILMY

Shazam wrath of the gods online cz dabing 2022

Shazam Wrath of the Gods online cz dabing 2022 je americký superhrdinský film z roku 2022 založený na postavě Shazama z DC Comics. Film produkují společnosti New Line Cinema, DC Films a The Safran Company a distribuovat ho bude Warner Bros. Obrázky, ačkoli se má jednat o pokračování Shazama! (2019) a 12. film v rámci DC Extended Universe (DCEU). Podle scénáře Henryho Gaydena a Chrise Morgana jej režíroval David F. Sandberg a v hlavních rolích se představí Zachary Levi, Asher Angel, Jack Dylan Grazer, Rachel Zegler, Adam Brody, Ross Butler, Meagan Good, Lucy Liu, Djimon Hounsou a Helen Mirren. Ve filmu bojuje rodina dospívajících hrdinů pod vedením Billyho Batsona/Shazama proti Atlasovým dcerám.

 

Shazam wrath of the gods online cz dabing 2022

 

Shazam wrath of the gods online cz dabing 2022

 

Pokračování filmu Shazam! se začal natáčet krátce po premiéře tohoto filmu v dubnu 2019 a Gayden se k němu vrátil jako scenárista. Sandberg a Levi (Shazam) se měli vrátit do prosince téhož roku. V srpnu 2020 byl potvrzen titul a zbytek vracejícího se obsazení, včetně Ashera v roli Billyho Batsona. Zegler, Mirren a Liu byly do rolí Atlasových dcer obsazeny na začátku roku 2021. Natáčení začalo v květnu téhož roku v Atlantě v Georgii a skončilo v srpnu. Jak změkčit vlasy: 5 přírodních způsobů.

 

Shazam Hněv bohů herci

 

Shazam Hněv bohů herci

 

 • Zachary Levi jako Shazam:
  Šampion čaroděj Shazam a superhrdinské alter ego teenagera Billyho Batsona, který má „Šalamounovu moudrost, Herkulovu sílu, Atlasovu vytrvalost, Diovu moc, Achillovu odvahu a Merkurovu rychlost“.
 • Asher Angel jako Billy Batson: teenager a pěstoun, který se změní v superhrdinu vyslovením „Shazam!“.
 • Jack Dylan Grazer jako Frederick „Freddy“ Freeman: Billyho tělesně postižený nevlastní bratr a fanoušek superhrdinů.
 • Adam Brody jako Freddyho dospělá superhrdinská podoba
 • Rachel Zegler jako Anthea: dcera Atlasova
 • Ross Butler jako dospělá verze superhrdiny Billyho mladšího pěstouna Eugena Choie, který je posedlý hráčem počítačových her. Ian Chen hraje dospívající verzi Eugena.
 • Meagan Good jako dospělá verze Billyho superhrdinky, dobromyslné mladší chůvy Darly Dudleyové.
 • Faithe Hermanová hraje dospívající verzi Darly.
 • Lucy Liu jako Calypso: dcera Atlase.
 • Djimon Hounsou jako Shazam: starověký čaroděj, který Billymu propůjčil své schopnosti poté, co ho jmenoval šampionem.
 • Helen Mirrenová jako Hespera: Atlasova dcera.
  Do Billyho pěstounské rodiny patří také Grace Caroline Curreyová jako Mary Bromfieldová, Billyho zralá, akademická starší pěstounka (Curreyová také ztvárňuje Maryinu dospělou superhrdinskou podobu); lepší zdroj potřebný
 • Jovan Armand jako Pedro Peña, Billyho starší nevlastní bratr a plachý, citlivý chlapec, s D. J. Cotrona v roli jeho dospělého superhrdiny a Marta Milans a Cooper Andrews jako Rosa a Victor Vásquezovi, pěstouni Billyho a jeho sourozenců. Rizwan Manji, který ztvárnil Džamila v seriálu Peacemaker z produkce DCEU, se objeví jako nejmenovaný komparzista.
 • Kde sledovat filmy online

 

Akční komedie 2022 Shazam

 

Akční komedie 2022 Shazam

 

Když se v polovině 60. let začaly objevovat komiksy o superhrdinech. 20s. století, opět populární v období, které je dnes známé jako „stříbrný věk komiksu“, nemohla společnost Fawcett oživit Captain Marvel, protože v rámci dohody z roku 1953 souhlasila s tím, že tuto postavu již nikdy nevydá. Vydavatel DC Carmine Infantino, který hledal nové tituly, jež by mohl zařadit do řady DC Comics, se rozhodl vrátit do tisku Captain Marvel. Dne 16. 6. června 1972 uzavřela společnost DC se společností Fawcett smlouvu o licenci na postavy Captain Marvel.

Shazam wrath of the gods online cz dabing 2022

 

Shazam wrath of the gods online cz dabing 2022 2

 

Marvel Family. Protože Marvel Comics v té době již zavedl Captain Marvel jako komiksovou ochrannou známku pro svou vlastní postavu, vytvořenou a poprvé vydanou v roce 1967, vydalo DC jeho knihu pod názvem Shazam! Infantino se snažil dát knize Shazam! podtitul The Original Captain Marvel, ale dopis od Marvel Comics je donutil změnit podtitul na The World’s Mightiest Mortal, počínaje Shazamem! #15 (prosinec 1974). Vzhledem k tomu, že všechny následné hračky a další zboží s touto postavou musely používat označení „Shazam!“. bez téměř jakékoli zmínky o jménu „Captain Marvel“, se toto jméno stalo natolik spojeným s Captain Marvel, že mnoho lidí začalo tuto postavu identifikovat jako „Shazam“ místo „Captain Marvel“. Black Adam online 2022

 

Sledujte film v plném HD rozlišení zdarma online

 

Sledujte film v plném HD rozlišení zdarma online

 

Komiksová série Shazam! série začala vydáním filmu Shazam! #1 (únor 1973). Obsahoval jak nové příběhy, tak přetisky ze 40. let. a 50. 20s. století. Hlavním autorem knihy byl Dennis O’Neil, jeho roli později převzali scenáristé Elliot S. Maggin a E. Nelson Bridwell. C. C. Beck nakreslil příběhy prvních deseti čísel knihy. Shazam wrath of the gods online cz. Než ji opustil kvůli tvůrčím neshodám. Mezi pozdější tvůrce titulů patřili Bob Oksner a absolvent Fawcett Kurt Schaffenberger. Podle dohody DC s Fawcettem platil DC Fawcettu – a po roce 1977 jeho nástupnické společnosti CBS Publications – autorský honorář za každé vydání a stránku za každou Fawcettovu postavu, která se objevila v Shazamovi! nebo v crossoverech v jiných komiksových sériích.

 

Díky tomu, že v tomto období platila koncepce multivesmíru společnosti DC, oživená rodina Marvelů a příbuzné postavy liv

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button