Filmy a volný časONLINE FILMY

Black Adam online 2022

Black Adam online cz dabing 2022 je americký superhrdinský film  založený na stejnojmenné postavě z komiksů DC Comics. Film produkují společnosti New Line Cinema, DC Films, Seven Bucks Productions a FlynnPictureCo. a bude distribuován společností Warner Bros. Obrázky, ačkoli se má jednat o spin-off Shazama! (2019) a 11. film z rozšířeného vesmíru DC (DCEU). V režii Jaumeho Collet-Serry a podle scénáře Adama Sztykiela, Roryho Hainese a Sohraba Noshirvaniho se ve filmu objeví Dwayne Johnson jako Teth-Adam/Black Adam spolu s Aldisem Hodgem, Noahem Centineem, Sarah Shahi, Marwanem Kenzarim, Quintessou Swindell, Bodhi Sabongui a Piercem Brosnanem.

 

Black Adam online 2022

 

Black Adam online 2022

 

Johnson byl k filmu Shazam! a v září 2014 potvrdil, že ztvární padoucha Black Adama. V lednu 2017 se producenti rozhodli, že postavě dají vlastní film, a v říjnu téhož roku byl najat Sztykiel. Collet-Serra se připojí v červnu 2019 a plánované datum otevření je prosinec 2021. Black Adam online 2022. V průběhu následujícího roku proběhlo další obsazení, včetně členů Justice Society of America (JSA), a Haines s Noshirvanim přepracovali scénář. Natáčení probíhalo od dubna do srpna 2021 ve studiích Trilith v Atlantě v Georgii a také v Los Angeles.

 

Akční a dobrodružný film 2022

 

Akční a dobrodružný film 2022

 

Vydání filmu Black Adam je ve Spojených státech naplánováno na 21. Říjen 2022.
Black Adam (Teth/Theo-Adam) je fiktivní antihrdina vycházející v amerických komiksech vydávaných nakladatelstvím DC Comics. Postava, kterou vytvořili Otto Binder a C. C. Beck, je jedním z úhlavních nepřátel superhrdiny Captaina Marvela a nemesis rodiny Marvelů. Black Adam se poprvé objevil jako jednorázový padouch v prvním čísle komiksu Fawcett Comics The Marvel Family (prosinec 1945). Poté, co DC Comics nejprve získal licenci a později koupil postavy od Fawcetta a začal vydávat příběhy Shazamovy (dříve Captain Marvel) rodiny pod názvem Shazam! v 70. 20 let. století byl Černý Adam oživen jako opakující se postava. Žehlička na vlasy : Co si vybrat

 

Film Black Adam zdarma

 

Film Black Adam zdarma

 

Ve své původní podobě byl Black Adam zkaženým staroegyptským předkem Captaina Marvela. Který se probojoval do moderní doby. Konfrontace s hrdinou a jeho společníky z rodiny Marvel. Od přelomu 21. století však byl Black Adam autory DC Comics Jerrym Ordwayem, Geoffem Johnsem a Davidem S. Goyerem přetvořen ve zkorumpovaného antihrdinu. Snaží se očistit své jméno a pověst. Hlavní role v komiksových sériích jako Justice Society of America (JSA), Villains United, Infinite Crisis a 52 zvýšily význam této postavy ve vesmíru DC. V roce 2009 se Black Adam umístil na 16. místě. Žebříček nejlepších komiksových padouchů všech dob podle IGN.

Tato postava bude mít svůj filmový debut v roce 2022 ve filmu Black Adam, který bude hrát Dwayne Johnson a bude zasazen do rozšířeného vesmíru DC. Horory Top 10 hororů.

 

Black Adam online 2022

 

Black Adam online 2022

 

Napravený Black Adam je stále zranitelný vlivem svého vražedného hostitele a v JSA #6 (1999) zaútočí na Justice Society of America pod kontrolou Thea Adama. V dalších číslech se Adam přidá k superpadouchovi Johnnymu Sorrowovi ze Společnosti nespravedlnosti poté, co mu Sorrow odstraní zhoubný nádor z mozku. Je poslán do boje s Divokým kocourem, kterého snadno porazí a ukáže mu. Black Adam online 2022.  Jak snadno ho mohl zabít, když ho vynesl asi 25 000 stop nad zem. Black Adam online 2022. Dost vysoko na to, aby mohl mluvit, a přitom nemohl vylézt výš, aniž by Divoká kočka umrzla nebo se udusila. Vysvětlí mu, jakými různými způsoby by ho mohl zabít, a zeptá se ho, co dá za svůj život.

 

 

Ukáže mu Skálu věčnosti, kde Smutek proměnil Shazama v kámen s jeho prokletou tváří, která obvykle zabíjí ty, kdo ji spatří, a také naváže kontakt s Přízrakem, který jim poskytne další informace. Adam brzy zradí Smutek a společně s JSA porazí Společnost bezpráví. Black Adam na chvíli propůjčí Flashovi rychlost Héry, což mu umožní porazit Johnnyho Sorrowa tím, že ho zasáhne téměř rychlostí světla, když je ochromen poté, co doktor Mid-Nite ukáže Sorrowovi dříve nahraný obraz jeho vlastní tváře a pošle ho ze Země do jiné dimenze. Romantické filmy Top 10 romantických filmů

 

Black Adam online

 

Black Adam online

 

Flash se setkává s Black Adamem v minulosti, kam byl poslán kvůli velké rychlosti, kterou cestoval, a opět využívá své rychlosti, tentokrát k návratu do svého času. Po Flashově návratu Black Adam pomáhá JSA v boji proti Thanagarskému démonovi Sin-Eaterovi. Kající se Černý Adam tvrdí, že se opět zbavil Theova zlého vlivu, a v JSA #21 (2002) žádá o členství ve Společnosti spravedlivých a je mu uděleno zkušební členství.

 

Film zdarma online

 

Film zdarma online

 

Scenáristé Geoff Johns a David S. Goyer během svého působení v JSA nově definovali Adamovu osobnost a minulost. Zaměřili se přitom na staromódní a bojovné ideály spravedlnosti a na jeho klerikální a silácký postoj. Přesto mnohokrát prohlásil, že si váží Společnosti spravedlnosti, zejména jejích členů, jako je Jay Garrick. Několik dalších členů JSA se k Adamově nápravě staví skepticky; v první řadě Atom Smasher. Později se stává Adamovým blízkým přítelem poté, co Adam s jeho rozhodnutím sympatizuje.

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button