Filmy a volný časSEZNAMY FILMŮ

Žraloci filmy 25 nejlepších filmů o žralocích

Žraloci filmy 25 nejlepších filmů o žralocích. Vybrali jsme 25 nejlepších filmů o žralocích, které byste měli rozhodně vidět. Přesvědčte se sami. Buďte mým hostem.

 

Žraloci filmy

 

Žraloci filmy

 

Mnoho žraločích filmů jsou především horory nebo thrillery, ale najdeme zde i dobrodružné komedie nebo pohádky.

 

25. Žraločí říše

 

  Žraločí říše

 

Svět, jak ho známe dnes, už neexistuje. Všude kolem je slaná voda. Pitné vody je málo. Ian Fien je samozvaný vládce oceánu. Všechny kolonie mu odvádějí desátky z podmořské těžby a on jim za to dává sladkou vodu. Aby udržel lidi ve strachu, bere si jeho pravá ruka Mason Scrim jako pojistku rukojmí. Nejlepší horory 50 nejlepších hororů, které znám.

Pracují pro něj, a když už nemají moc, stávají se potravou pro žraloky, které ovládá pomocí čipů. Timor se rozhodne dívku Willow zachránit, ale narazí na mocného protivníka. Ale ani Willow není úplně bezbranná. Jako dítě dostala od svého otce vzácný amulet, Sluneční kámen. Umožňuje jí určovat čas a netuší, co dalšího amulet umí. Přeruší spojení mezi Scrimem a žraloky. Zachránilo jí to život. Zatím… 

 

24. Útes smrti  Žraloci filmy cz dabing

 

Útes smrti  Žraloci  filmy s dabingem

 

Luke vezme na plavbu na krásný ostrov staré přátele: Matta, jeho přítelkyni Suzie a Mattovu sestru Kate, Lukovu bývalou přítelkyni. Žraloci filmy cz dabing. Posledním členem posádky je Warren. Je to naprosto idylické. Vztah mezi Lukem a Kate je obnoven. Požádá ji, aby na chvíli podržela kormidlo, a odejde do podpalubí. Pak ale dojde k obrovské havárii, která převrátí loď vzhůru nohama. Horor

Po delší panice se všichni vynoří a vylezou na korbu. Přemýšlejí, co budou dělat. Lukáš navrhne, že poplují na ostrov vzdálený několik mil. Obléknou si neoprén, ale Warren je jediný, kdo se rozhodne zůstat. Bojí se plavat tak daleko, zejména v těchto vodách, kde je hodně žraloků. Kate se nakonec rozhodne zůstat také. Luke je zklamaný, ale respektuje její přání. Když však Kate vidí, jak se Luke, Matt a Suzie vzdalují, rozhodne se je následovat a plave za nimi. Suzie je velmi vyděšená, ale Matt ji uklidňuje, že to zvládnou. Mezitím osamělý válečník spatří žraloka…

 

23. Deadly Tide Sharks Filmy

 

Deadly Tide Sharks Filmy

 

Surfařka Nancy si nemohla vybrat lepší den, aby se vydala na vlny. Odlehlá pláž připomíná ráj na zemi, ale nevinný příboj se brzy změní v peklo.

Z moře se vynoří hrozba – velký bílý žralok, který Nancy zraní, ale podaří se jí dostat k blízké bóji. Žralok se však své kořisti nevzdává tak snadno a trpělivě krouží kolem bójky. Břeh je vzdálen pouhých 200 metrů, ale se stoupajícím přílivem se žralok každou minutou přibližuje ke své kořisti… Nancy musí sebrat veškerou odvahu, aby se bezpečně dostala na břeh.

 

22. MEG: Hrozba z hlubin

 

MEG Hrozba z hlubin

 

Hlubinná ponorka, která je součástí mezinárodního podmořského výzkumného programu – napadená obřím tvorem, o němž si mysleli, že už neexistuje – se nyní nachází poškozená na dně tichomořského příkopu… s posádkou uvězněnou uvnitř. Čas běží a čínský oceánograf požádá o pomoc zkušeného plavčíka Jonase Taylora (Jason Statham), aby zachránil posádku – a oceán – před nezastavitelnou hrozbou: prehistorickým téměř 30metrovým žralokem známým jako Megalodon.

Nikdo však nepředpokládal, že Taylor se s tímto strašlivým stvořením setkal již před několika lety. Nyní musí společně se Suyin čelit strachu o vlastní život, aby zachránil všechny uvězněné… a znovu se tak setkává tváří v tvář s nejhrozivějším a největším predátorem všech dob. Horory se žraloky. 10 nejlepších hororů podle skutečných událostí.

 

21. Otevřené moře Nové filmy o žralocích

 

  47 Meters Sharks Filmy

 

Daniel Kintner a jeho přítelkyně Susan Watkinsová si konečně našli pár dní volna na dovolenou. Zejména Susan má v poslední době hodně práce a těsně před odjezdem ještě řeší problémy s filmovým štábem… Když Susan a Daniel dorazí na exotický ostrov, začnou si užívat volna. Procházejí se po trhu a těší se na další den, až se do něj ponoří. Ráno je krásné počasí a instruktor Davis dává poslední pokyny účastníkům kurzu rekreačního potápění.

Daniel a Susan se pak plně věnují pozorování podmořského světa. Když se konečně ve stanovený čas vynoří, zjistí, že jejich loď už není nablízku. Na obzoru spatří dvě lodě, ale ani jedna z nich nereaguje na jejich vlny a volání a Daniel jim radí, aby se k nim nepokoušeli doplout, aby neztratili příliš mnoho sil. Vybavení, zejména kyslíkové láhve, je drží nad vodou a oba mladí lidé začínají prožívat děsivé hodiny uprostřed vody, zcela bezmocní a odkázaní jeden na druhého. Susan má žaludeční problémy, a tak jí Daniel řekne, aby se na chvíli natáhla na vodu a zdřímla si. Když se dívka probudí.

Daniel není nikde k vidění. Téměř zpanikaří, ale nakonec se opět setkají: poté, co usnuli, je od sebe oddělí vodní proudy, které jsou v těchto místech zřejmě velmi silné. Po chvíli oba spolknou medúzu a Zuzanu kousne ryba do lýtka. A co hůř, kolem stále plavou žraloci. Zatím se nechovají agresivně, ale jejich přítomnost je více než hrozivá. Hodiny pomalu ubíhají a nastává noc… Nové filmy o žralocích.

 

20. 47 Metrů Žraloci Filmy

 

 

Říká se, že dovolená je ideální příležitostí vyzkoušet nové věci, zažít něco zcela odlišného od monotónnosti každodenního života. Filmy o svatých, které byste měli vidět

Tak Kate (Claire Holtová) přesvědčí svou sestru Lisu (Mandy Mooreová), aby je nechala potopit se několik metrů pod hladinu oceánu v rozvrzané kovové kleci a setkat se tváří v tvář s velkým bílým žralokem. Sesterská dvojice je na dovolené v Mexiku poté, co Lisu opustil její dlouholetý přítel. Protože byla po rozchodu označena za „nudnou“, chce zažít více vzrušení. Když se tedy sestry v baru setkají s Benjaminem (Santiago Segura) a Louisem (Yani Gellman), nechají se přesvědčit, aby se k nim následující den přidali a prožili s nimi dobrodružství, které se jim jednou v životě přihodí. Když se však jejich potápěčská klec odtrhne od lodi, klesnou na mořské dno, uvězněni, obklopeni krvelačnými žraloky s rychle ubývajícími zásobami kyslíku.

 

19. Zrádné hlubinné žraloky Filmy

 

Zrádné hlubinné žraloky Filmy

 

Dr. Susan McCallisterová (Saffron Burrowsová) je špičková vědecká lékařka, které se podařilo objevit zázračný lék na Alzheimerovu chorobu. Susan vede skupinu vědců, kteří v laboratoři uprostřed oceánu experimentují s mozkomíšním mokem speciálně vyšlechtěných žraloků. Aby získala dostatek bílkovin ze žraločích mozků, musela vyšlechtit tři obří žraloky, které geneticky zmanipulovala tak, aby se jejich mozková hmota zvýšila až pětkrát.

Spolu s kolegou Jimem Whitlockem (Stellan Skarsgård) oslavují úspěch svého projektu, když se během silné tropické bouře náhle podaří uniknout žralokovi. Není to však obyčejný žralok, ale geneticky upravené monstrum, které ovládá jediná myšlenka: dostat se na svobodu a pomstít se… Mohou koordinovaně útočit, plavat pozpátku, dokonce mohou vyřadit kamerový systém, který je sleduje! Pro všechny členy výzkumného týmu začíná krvavý boj o přežití – žraloci jsou totiž stejně inteligentní jako lidé, kteří se jim snaží uniknout…

 

18. Čelisti Žraloci filmy

 

Čelisti Žraloci filmy

 

Písečné pláže, modré moře a jasná obloha vítají návštěvníky prázdninového městečka Amity. Nikdo netuší, že pod hladinou čeká neobvykle agresivní sedmimetrový žralok bílý. Horory se žraloky. Brzy najde první oběť, pak další a další.

Starosta Vaughn (Murray Hamilton) nechce přijít o tučné příjmy z letní sezóny, a tak se snaží vše utajit a rozhodně nechce zavřít pláž. Ve městě vypukne panika. Nezodpovědné chování stojí životy jiných lidí. Všichni netrpělivě čekají, až se někdo objeví a zabije obřího žraloka. Tři muži, ichtyolog Hooper (Richard Dreyfuss), lovec žraloků Quint (Robert Shaw) a šéf místní policie Brody (Roy Scheider), se vydávají na moře, aby zkusili své štěstí…

 

17. Čelisti 3D

 

Čelisti 3D

 

Žhavé flirtování a bezmezná, nekonečná zábava – tak si Sara (Sara Paxtonová) a její spolužačky představují dokonalý letní víkendový večírek v prázdninovém domě jejích rodičů na malém ostrově ve slaném jezeře Morris v Louisianě. Nálada je skvělá, voda lákavá, a tak asi nepřekvapí, že se přátelé krátce po příjezdu vrhají do vln s wakeboardy.

Nadšení všech však náhle opadne, když to fotbalová hvězda Malik (Sinqua Walls) přežene, zraní se a krátce nato doslova vyplave na souš – bez ruky! Jeho viditelně otřeseným a patřičně vyděšeným přátelům nezbývá než ho naložit do malého motorového člunu a odvézt do nemocnice na pevnině. Bohužel teprve na vodě si uvědomí, že to nebyla náhoda a že někde v temnotě, hluboko pod hladinou, čekají na svou příležitost nemilosrdní, krvežízniví dravci! Přesněji řečeno obří žraloci zabijáci, kteří je dokážou během několika sekund roztrhat na mrtvé kusy. Začíná zoufalý boj o holý život… Mastné vlasy : 5 domácích prostředků

 

16. Sharkconado 

 

Sharkconado 

 

Los Angeles zasáhlo podivné tornádo. Z nedalekého oceánu se do něj dostali žraloci, kteří nyní bombardují ulice města jako živé, krvežíznivé a dravé bomby a pochutnávají si na neobyčejné pochoutce, kterou jsou k smrti vyděšení lidé. Surfař a majitel baru Fin (Ian Ziering) musí v tomto armagedonu s pomocí svých přátel Baze (Jaason Simmons) a Novy (Cassie Scerbo) najít a zachránit svou ženu April (Tara Reid), se kterou si už delší dobu nerozumí, ale kterou stále miluje, a dceru Claudii. Horory se žraloky.

 

 

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button