Filmy a volný časONLINE FILMY

Wild Spirit online cz dabing nebo titulky

Wild Spirit online cz dabing je americký počítačem animovaný dobrodružný film. Od roku 2021 v produkci DreamWorks Animation a distribuci Universal Pictures. Film režírovala Elaine Boganová a scénář napsal Ennio Torresan Jr., který tak debutoval jako režisér, podle scénáře Aury Wallingtonové a Kristin Hahnové. Druhé uvedení série Ghost do kin. Tento film vznikl na základě tradičně animovaného filmu Spirit: Stallion of the Cimarron (2002) a vychází z animovaného seriálu Spirit Riding Free, který vytvořil Wallington pro Netflix.

 

Wild Spirit online cz dabing nebo titulky

 

Wild Spirit Online

 

Hrají: Isabela Merced, Jake Gyllenhaal, Marsai Martin, Mckenna Grace, Julianne Moore, Walton Goggins a Eiza González. Příběh vypráví o mladé dívce Fortuně „Lucky“ Prescottové, která se přestěhuje do malé venkovské komunity Miradero. Tam se setká s titulním divokým mustangem, kterého pojmenuje „Ghost“, a okamžitě se s ním sblíží. Vývoj filmu byl ohlášen na říjen 2019. Film byl věnován památce Kellyho Asburyho, spolurežiséra původního filmu Spirit, který zemřel v roce 2020.

 

Sledujte film online

 

Film Nezkrotný duch byl uveden do amerických kin 4. Červen 2021. Wild Spirit online cz dabing nebo titulky.  Film byl považován za kasovní bombu a při rozpočtu 30 milionů dolarů vydělal celosvětově 19 milionů dolarů. Od kritiků se dočkal rozporuplných hodnocení.

 

O Wild Spirit online 

 

Divoký duch Film

 

Lucky Prescottová nikdy nevěděla, že její zesnulá matka Milagro Navarrová byla neohroženou kaskadérkou (jezdila na koni při nehodě) z Miradery, malého venkovského městečka na okraji přístavního pohraničí. Lucky, stejně jako její matka, nemá ráda pravidla a omezení. Její teta Cora si kvůli tomu dělala starosti. Nejkrásnější vesnice Top 10 nejkrásnějších vesnic v Evropě. Lucky vyrůstala v městečku na východním pobřeží pod Coryho dohledem, ale když se Lucky pustí do příliš riskantních eskapád. 

 

Wild Spirit Online

 

Cora sebere kůly a přesune je zpátky k Luckyho otci Jimovi do Miradere. Štěstí s ospalým městem, které se rozhodně nestará. Když se však setká s Ghostem, divokým Kigerem Mustangem. která sdílí její nezávislou ideologii, změnila názor a spřátelila se se dvěma místními jezdkyněmi na koních Abigail Stoneovou a Pru Grangerovou.

 

Film cz dabing

 

Wild Spirit online cz bez reklam

 

Poslední otec, majitel stáje Al Granger, je nejlepším přítelem Luckyho otce. Když zlý proutník s koněm a jeho tým plánují zajmout Ghosta a jeho stádo a vydražit je za život v zajetí a bez starostí. Lucky pozve své nové přátele a odvážně se vydá na dobrodružství svého života. Jak změkčit vlasy: 5 přírodních způsobů.  Zachránit koně, který jí dal svobodu a úžasný smysl života, a pomoci Lucky objevit spojení s odkazem její matky. Což nikdy nečekala.

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button