Filmy a volný časONLINE FILMY

Space jam: nová legenda online cz dabing nebo titulky

Space Jam: Nová legenda online cz dabing je americká hraná/animovaná sportovní komedie z roku 2021, kterou režíroval Malcolm D. Lee a která je samostatným pokračováním filmu Space Jam (1996).

 

Space jam: nová legenda online

 

Space jam new legend online cz dabing

 

Bude to první film s postavičkami Looney Tunes od filmu Looney Tunes: Zpátky v akci (2003) a stejně jako předchozí hybridní filmy bude kombinací hraného filmu, tradiční ručně kreslené animace a 3D CGI efektů.  Space jam: nová legenda cz dabing. Ve filmu se objeví basketbalista LeBron James jako fiktivní verze sebe sama a Don Headle, Khris Davis a Sonequa Martin-Green v živých postavách. Zatímco Jeff Bergman, Eric Bauza a Zendaya vystupují v hlasovém obsazení filmu Looney Tunes. Tento film se odehrává ve sdíleném virtuálním vesmírném multivesmíru společnosti Warner Bros. Podívejte se, jak LeBron James spolupracuje s Looney Tunes, aby vyhrál basketbalový zápas proti digitalizovaným šampionům. Zachránit svého syna před zlotřilým programem umělé inteligence Al-G Rhythm.

 

Space Jam: nová legenda film 

 

Space jam new legend movie 

 

O nástupci filmu Space Jam se začalo mluvit po vydání prvního dílu. Joe Pytka se vrátí jako režisér. Spike Brandt a Tony Cervone podepsali smlouvu jako vedoucí animace, ale nakonec z ní sešlo, protože Michael Jordan se odmítl vrátit. Space jam: nová legenda cz dabing. Diskutovalo se také o několika možných vedlejších produktech zaměřených na další sportovce. Včetně Jeffa Gordona, Tigera Woodse a Tonyho Hawka, ale nikdy to nevyšlo. Po několika letech trápení bylo v roce 2014 oficiálně oznámeno pokračování pod vedením LeBrona Jamese, které se mělo začít natáčet pod vedením Terence Nance v červnu 2019 v Los Angeles. Po několika týdnech natáčení Nance projekt opustil a v červenci 2019 ho nahradil Lee.

 

Space jam: nová legenda online

 

Space jam new legend cz online

 

Hra Space Jam: Očekává se, že film Nový odkaz vydá společnost Warner Bros. Obrázky ve Spojených státech 16. Červenec 2021, v kinech i na HBO Max měsíc po uvedení v kinech. Basketbalový šampion a světová ikona LeBron James a jeho nejmladší syn Dom (Cedric Joe) – který sní o tom, že se stane vývojářem videoher. Místo toho, aby se vydali po stopách svého otce, ocitnou se uvězněni ve virtuálním prostoru serveru Warner 3000, který ovládá tyranská umělá inteligence jménem Al-G Rhythm (Don Cheadle). Nejlepší komedie Top 10 komediálních filmů.

 

Po zajetí Doma ho musí LeBron zachránit a bezpečně dostat domů, přičemž musí vést králíka Bugse. Kačer Daffy, prasátko Porky, králíček Lola a další notoricky neukáznění Looney Tunes, aby vyhráli basketbalový zápas s digitalizovanými šampiony Al-G na hřišti. Goon Squad: tým virtuálních avatarů profesionálních basketbalových hvězd. 6 receptů na výrobu domácích kondicionérů pro každý typ vlasů. 

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button