Filmy a volný časONLINE FILMY

Sám doma 3 online cz dabing nebo titulky

Sám doma 3 online cz dabing nebo titulky je americká rodinná komedie z roku 1997, kterou napsal a produkoval John Hughes. Jedná se o třetí film ze série Sám doma a první, ve kterém se neobjevil herec Macaulay Culkin a herci z předchozích filmů, stejně jako režisér Chris Columbus a skladatel John Williams. Je to také poslední film ze série Sám doma, který byl uveden do kin. Film režíroval Raja Gosnell (jeho režijní debut), který se na obou původních filmech podílel jako střihač. V hlavní roli Alex D. Linz jako Alex Pruitt, osmileté zázračné dítě, které brání svůj domov před nebezpečnou skupinou zločinců pracujících pro nechvalně známou teroristickou organizaci.

 

Sám doma 3 online cz dabing nebo titulky

 

Sám doma 3 online cz dabing nebo titulky

 

Po filmu následovalo televizní pokračování Sám doma 4: v roce 2002. Sám doma 3 online cz dabing nebo titulky. Hongkong, mezinárodně hledaný zločinec Peter Beaupre je pověřen vysoce postaveným členem severokorejské teroristické organizace, aby získal mikročip za 10 milionů dolarů, který slouží k výrobě raket. Později se setkává se svými společníky Alicí Ribbonsovou, Burtonem Jerniganem a Earlem Ungerem, kteří čip získají a ukryjí ho v autíčku na dálkové ovládání, aby ho propašovali přes bezpečnostní kontrolu na mezinárodním letišti v San Francisku. Při záměně zavazadel však starší chicagská cestující paní Hessová nedopatřením vezme špionům tašku do auta. Čtyři špioni přijíždějí do Chicaga a systematicky prohledávají všechny domy v předměstské čtvrti paní Hessové, aby našli čip.

 

Sledovat Sám doma 3 online 

 

Sledovat Sám doma 3 online 

 

Osmiletý Alex Pruitt dostane od Hessové za odklízení příjezdové cesty autíčko na dálkové ovládání, ale ona ho poučí, že se škrábe na veřejnosti. Sledujte film Sám doma 3 online. Po návratu domů zjistí, že má plané neštovice a musí se vyhýbat škole. Druhý den Alex objeví špehy, když špehuje své sousedy. Po dvou neúspěšných pokusech je nahlásit Alex připevní ke svému autu kameru na dálkové ovládání a začne je sledovat, což vede k tomu, že ho špióni začnou pronásledovat, když ho spatří. Alex je zvědavý, co chtějí s autíčkem, otevře ho a objeví ukradený čip. Informuje o tom místní náborové středisko letectva a požádá je, zda by mohli informace o čipu předat příslušným orgánům. Jak změkčit vlasy: 5 přírodních způsobů.

 

Sám doma 3

 

Sám doma 3

 

Špióni nakonec zjistí, že je Alex sleduje, a rozhodnou se vloupat do jeho domu. Alex s pomocí své krysy Doris a bratrova hlučného papouška nastraží v domě nástražné výbušné systémy. Sám doma 3. Beaupre, Alice, Jernigan a Unger vniknou dovnitř, nastraží pasti a utrpí různá zranění. Zatímco čtveřice honí Alexe po domě, ten uteče a zachrání Hesse, kterého Alice přivázala v garáži k židli. Beaupre přepadne Alexe, ale ten ho zastraší bublinkovou pistolí připomínající glock.

 

Film online cz

 

Film online cz

 

Mezitím do školy Alexových sourozenců dorazí agenti FBI na základě tipu z náborového střediska. Alexova rodina přivede agenty a policii do jejich domu, kde zatknou Alici, Jernigana a Ungera. Beaupre však uteče do sněhové pevnosti na dvorku.Sám doma 3 online cz dabing nebo titulky. Film online cs. Do sněhové pevnosti nabourá papoušek s autíčkem na dálkové ovládání a hrozí, že odpálí ohňostroj, který je v pevnosti odpálen. Beaupre nabídne sušenku výměnou za mlčení, ale papoušek si řekne o dvě. Protože Beaupre má jen jednoho, papoušek odpálí ohňostroj a uteče; Beaupre je objeven a zatčen. Alone at Home online cz dabing nebo titulky.

 

Herci ve filmu

 

Herci ve filmu

 

Později Pruittovi, Hess a úřady uspořádají večírek pro Alexe, protože se opravuje dům Pruittových a Jack se vrací domů ze služební cesty. Herci ve filmu. Sám doma 3 online cz dabing nebo titulky. Ukáže se, že špehové se při své obchůzce nakazili Alexovými neštovicemi.

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button