Filmy a volný časONLINE FILMY

Earwig Chiky and the Hamster of Darkness online cz dabing

Filmem Ušatá Čika a křeček z temnot online cz dabing (který Belga zítra uvádí do belgických kin) režisér dokazuje. Producent a zakladatel belgického studia Wave Ben Stassen – tentokrát ve spolupráci s Benjaminem Mousquetem. Jeho know-how v oblasti animovaných filmů je nezpochybnitelné.

 

Jako průkopník 3D úspěšně vytvořil svou specifickou značku kinematografie. které někdy směřovaly k technologickým demonstracím, do podoby zaměřené na kvalitní rodinnou zábavu. Spolu s nabídkou velkých hollywoodských studií. V tomto filmu, který bude režisérovým posledním, protože právě prodal své studio. 3D ustupuje do pozadí, zatímco do popředí vystupuje sounáležitost těchto tří malých hrdinů a bohatý, jemný design.

 

Earwig Chiky and the Hamster of Darkness online cz dabing

 

Earwig Chiky and the Hamster of Darkness online cz dabing

 

Zvláště památné jsou dvě scény odvahy, v nichž ušák Čiky a křeček Temnota online cz dabing čelí hradbě obtížných a mysl ohrožujících překážek. Jsou plně animované a artikulované, což je skutečný technický výkon. Totéž platí pro četné davové scény.

Zejména o armádě marshmallow prasátek (kostky ve tvaru prasátek, které se skládají na sebe. aby našim hrdinům bránil v postupu jako obří živá hra Tetris) a o geniálně zlém křečkovi, který se ve skutečnosti skládá z nespočtu malých fluorescenčních křečků. Neuvěřitelně plynulá animace filmu dokáže dát těmto anonymním a velmi podobným postavám skutečnou osobnost. Jungle Hamster

 

Pohádka Čiky a křeček z temnoty 2022

 

Pohádka Čiky a křeček z temnoty 2022

 

Co se týče příběhu (hrdina, který svou odlišnost promění v sílu, aby zachránil širší komunitu), není nijak úchvatně originální; postavy (malý chlapec, kterému chybí sebedůvěra. Vzpurný bojovník, zbabělý, ale neodolatelně vtipný nejlepší přítel) plní své role skvěle. Nejsou nijak zvlášť převratné a pocty filmu jsou docela přehnané (pocty Indiana Jonesovi a filmům podle rytířů jsou plně obsaženy. Je tu také velmi módní Zootopia a Zpívej a podobně se mi vybaví Wonder Woman v souvislosti s cestou, kterou podnikla bojovnice, připomínající cestu Amazonky). Vše je však podáno ve svižném tempu a s pečlivou pozorností věnovanou scénografii a akčním scénám. Proto se do dobrodružství vrháme rovnýma nohama.

 

Earwig Chiky and the Hamster of Darkness online cz dabing 2022

 

Film Chickenhare and the Hamster of Darkness produkují společnosti nWave Pictures (Belgie) a Octopolis (Francie) v koprodukci se Sony Pictures International Productions (USA). Mezinárodní prodej zajišťuje společnost Octopolis, zatímco ve Francii film distribuuje Sony Pictures Entertainment France. Severan online cz dabing nebo titulky 2022.

 

Nová pohádka 2022

 

Nová pohádka 2022

 

Vypráví o mladém hrdinovi, který se narodil napůl jako kuře a napůl jako králík. Touží zapadnout a cítit se milovaný navzdory své odlišnosti a je posedlý dobrodružstvím navzdory své nešikovnosti. Péče o vlasy.

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button