Filmy a volný čas

Ambulance online cz dabing nebo titulky 2022

Ambulance online cz dabing or subtitles 2022 je připravovaný americký akční thriller, který režíruje a produkuje Michael Bay. Film vzniká v koprodukci společností New Republic Pictures, Endeavor Content, Project X Entertainment a Bay Films a je založen na stejnojmenném dánském filmu Lauritse Munch-Petersena a Larse Andrease Pedersena z roku 2005.

 

Ambulance online cz dabing nebo titulky 2022

 

Ambulance online cz dabing nebo titulky 2022

 

V hlavních rolích se objeví Jake Gyllenhaal, Yahya Abdul-Mateen II a Eiza González.Film vypráví o dvou adoptivních sourozencích, kteří se stanou bankovními lupiči a ukradnou sanitku, v níž je záchranář a policista v kritickém stavu. Ambulance online cz dabing nebo titulky 2022. 

Projekt byl poprvé ohlášen v srpnu 2015 a režie se ujal Phillip Noyce. V roce 2017 ho nahradili Navot Papushado a Aharon Keshales, které v roce 2020 nahradil Bay. Hlavní natáčení začalo v lednu 2021 v Los Angeles s kameramanem Robertem De Angelisem a skončilo v březnu téhož roku. Během postprodukce složil hudbu Lorne Balfe. Film má společnost Universal Pictures uvést do kin 8. září. duben 2022.

 

Online film Ambulance 2022 cz

 

Online film Ambulance 2022 cz

 

William Sharp je válečný veterán, který zoufale potřebuje 231 000 dolarů na operaci své ženy. Přijde za ním Danny, jeho adoptivní bratr a celoživotní zločinec, a přemluví ho, aby se zúčastnil bankovní loupeže v hodnotě 32 milionů dolarů. Ambulance online cz dabing nebo titulky 2022. Při loupeži dojde k neúspěchu, když je postřelen policista losangeleské policie. Dvojice se brzy vydává na útěk v sanitce se záchranářem a umírajícím policistou jako rukojmími.

 

Nové filmy online 

 

 

 

Ambulance je americký remake stejnojmenného dánského filmu z roku 2005. Film byl oznámen 28. Srpen 2015, režie se ujal Phillip Noyce podle scénáře Chrise Fedaka. O dva roky později se objevila zpráva, že Noyce projekt opustil a na jeho místo nastoupila režisérská dvojice Navot Papushado a Aharon Keshales. Film se však nikdy nedostal do výroby. Dne 11. 11. listopadu 2020 byl jako nový režisér oznámen Michael Bay a film byl označen za „projekt zaměřený na postavy“, který využije prvky z filmů Speed (1994) a Bad Boys (1995) a zároveň se odkloní od Bayovy normality „standardních explozí“.

 

Film Ambulance zdarma

 

Film Ambulance zdarma

 

Film financovala společnost Endeavor Content a produkovaly ho společnosti New Republic Pictures a Project X. K obsazení se připojují Jake Gyllenhaal a Dylan O’Brien jako dva bratři, kteří ukradnou obsazenou sanitku, a Eiza González, která je v jednání o roli záchranářky. 11. 1. prosince 2020 společnost Universal Pictures potvrdila, že bude film distribuovat, a oznámila, že O’Brien z filmu odešel kvůli konfliktům v rozvrhu; na jeho místo byl obsazen Yahya Abdul-Mateen II, kterému se podařilo vměstnat film do svého rozvrhu po odložení produkce superhrdinského filmu Aquaman a ztracené království (2022).

O tři dny později byla Gonzálezova účast v hlavní roli potvrzena. V lednu 2021 se k hercům připojí Garret Dillahunt, A Martinez, Keir O’Donnell a Moses Ingram, v únoru Wale Folarin, Cedric Sanders, Jackson White, Colin Woodell, Olivia Stambouliah, Jesse Garcia, Victor Gojcaj a Remi Adeleke a v květnu Devan Chandler Long. Mastné vlasy : 5 domácích prostředků.

 

Herci ve filmu Ambulance 2022

 

Ambulance začala natáčetSanitka online cz dabing nebo titulky 2022. V Los Angeles 11. leden 2021, kdy byla Gonzálezová spatřena, jak hovoří se záchranářem, aby získala více informací o své roli a dodržování bezpečnostních protokolů. Nejčastější onemocnění slepic způsobená stravou

3. února byla Gonzálezová spatřena, jak diskutuje s Bayem v centru Los Angeles při natáčení. Koncem měsíce Bay na Instagramu sdílel výbušný kousek se sanitkou, v níž byl vidět na kamerovém vozíku; tento kousek kritizoval /Film za ohrožení několika členů štábu. V březnu byl Gyllenhaal viděn, jak rychle střílí z pistole a účastní se honičky s vrtulníkem. Po třech měsících natáčení. Stambouliah potvrdil, že hlavní natáčení skončilo 18. září. Březen 2021.

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button